Skoči na vsebino

Vojna v Ukrajini


smasher

Priporočene objave

Se mi je zdelo, da gre za kuhinjo, ker si v "Pritožbe/pohvale" lepo razložil zakaj zaklepaš in se mi je zdelo smiselno.

Ti sam mlati/sekaj/reži po naših neprimernih komentarjih.

😄👍

Popravljeno . Popravil GoBobi
Nah... oblika?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, GoBobi pravi:

Se mi je zdelo, da gre za kuhinjo, ker si v "Pritožbe/pohvale" lepo razložil zakaj zaklepaš in se mi je zdelo smiselno.

Ti sam mlati/sekaj/reži po naših neprimernih komentarjih.

😄👍

ma kakorkol razložim, nekomu ne bo prav.

Pa če verjameš al ne...ni štos v tem, da jaz kaj delam, prazaprav nimam nikakršne želje pa "ukrepih"

Sam ja..v tej temi bom vsaj za 10x (z besedo 10kratnik) poostril kriterij sankcij. sploh pri znanih težakih. Kdor se v besedi težak prepozna, zna biti da je to res :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 8. 2022 ob 15:59, Shillien pravi:

Od tebe itaq še ni bilo pametnega posta na tem forumu, ampak za razliko od kmeta si ti pravi bedak ki si zalsužil vsako žalitev ki si jo kdaj prejel. In ja še vedno stojim za tem da si tako ogabno zaljubljen v rossija da sploh nisi zmožen normalne debate, ampak saj vemo kato to gre... neki idoli hitro zameglijo še tisti majhen IQ ki ga imaš.

No vidis, si potrdil kar sem napisal 😁

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, TakeALookAround pravi:

No vidis, si potrdil kar sem napisal 😁

ma sem reku....sem reku...ja vem....sam odgovarjaš...al jebiga, nekje moramo začet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi moral tudi replicirati ... pa ne bom .. naj se vidijo v ogledalu  ;)

Končno je Zelenski dovolil pregled, neodvisnim strokovnjakom jedrske energije, ruske nuklearke v Zaporožju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in Putin zrihtal nov kanonfutr za Ukrajino :(

 

8.24 Rusija namerava mobilizirati okoli 90 tisoč vojakov

Rusija namerava po podatkih ukrajinske obveščevalne službe mobilizirati okoli 90 tisoč vojakov.

"Istočasno uporabljajo različne pristope: t. i. prostovoljne bataljone in rezervne bataljone oz. t. i. bataljone bojne rezerve vojske države, ki zdaj novačijo kandidate v vseh vojaških okrožjih po Rusiji, s katerimi bi nadomestili vojaške izgube," je včeraj povedal predstavnik glavne uprave za obveščevalne zadeve Vadim Skibicki.

prepisano iz članka "fejk njus" od siola

več tule

https://siol.net/novice/svet/britanski-obvescevalci-ruski-vojaki-se-norcujejo-iz-obrambnega-ministra-vzivo-586733?fbclid=IwAR2TDj5gcsG71oujqMc1VFrn32_tv_8TvE3upG0-5MVDw9DjtRKMGKp9uB4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno znova nekoga obtožijo in odstavijo za neuspeh in zdaj ob začetku kontra ofenzive Ukrajine na območju Hersona, ima Rusija spet novo žrtvev. Me prav zanima, kdaj bo Putin na vrsti, če bo to že v 2022 ali drugo leto.
Vojakov Rusom zmanjkuje, saj bojevanje na tako velikem terenu in potem branjenje okupiranega ni mačji kašelj. Mobilizirat jih ne more kar tako, ker Rusija uradno ni v vojni. Tudi Rusija ima zakone, ki jih Putler s svojimi novimi sebi v prid spreminja. Zato je podpisal aktivacijo +10% rezerve, da se bo lahko mobiliziralo več ruskih vojakov. Do konca vojne v Ukrajini, bo Putler prepisal celo zakonodajo v Rusiji, samo da bo po njegovo. Problem ima tudi, ko tem ruskim vojakom iz rezervne postave ni obvezno bojevanje na tuji zemlji, če si tega ne želijo. Dolžni so braniti le Rusijo.

pred 4 urami, maus pravi:

Končno je Zelenski dovolil pregled, neodvisnim strokovnjakom jedrske energije, ruske nuklearke v Zaporožju.

Kot da je verjeti, da Rusi varujejo Zaporožje pred Ukrajinci. In da Ukrajinci sami sebi uničujejo električno omrežje. Niti slučajno ne gre tu za strateško zavzeto nuklearko za potrebe energije rusko okupiranega ozemlja (Krima recimo), namene izsiljevanja in neke vrste ščita za ostale operacije vojske na tistem območju. Kot v Černobilu, a ne? Rusi so tako zelo varovali Černobil, da so ga na koncu razdejali in oropali vsega, kar so lahko nesli. V času bivanja tam so se obnašali zelo neodgovorno, varnost nuklearke je bila pod veliko nevarnostjo. Tako so pričali tam zaposleni in posnetki, ko so rusi nuklearko zapustili. Bedaki so celo taborili v najbolj radioaktivnem gozdu na svetu. Vprašanje, če so danes sploh še živi. Toliko o njihovem "varovanju".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Andrejcer pravi:

Kot da je verjeti, da Rusi varujejo Zaporožje pred Ukrajinci. In da Ukrajinci sami sebi uničujejo električno omrežje. Niti slučajno ne gre tu za strateško zavzeto nuklearko za potrebe energije rusko okupiranega ozemlja (Krima recimo), namene izsiljevanja in neke vrste ščita za ostale operacije vojske na tistem območju. Kot v Černobilu, a ne? Rusi so tako zelo varovali Černobil, da so ga na koncu razdejali in oropali vsega, kar so lahko nesli. V času bivanja tam so se obnašali zelo neodgovorno, varnost nuklearke je bila pod veliko nevarnostjo. Tako so pričali tam zaposleni in posnetki, ko so rusi nuklearko zapustili. Bedaki so celo taborili v najbolj radioaktivnem gozdu na svetu. Vprašanje, če so danes sploh še živi. Toliko o njihovem "varovanju".

zakaj me citiraš .. kaj to meni govoriš .. jaz sem samo navedel informacijo, ki sem jo prebral .. kaj si mi hotel povedati :? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

zakaj me citiraš .. kaj to meni govoriš .. jaz sem samo navedel informacijo, ki sem jo prebral .. kaj si mi hotel povedati :? 

pred 5 urami, maus pravi:

Končno je Zelenski dovolil pregled, neodvisnim strokovnjakom jedrske energije, ruske nuklearke v Zaporožju.

"Končno" zaradi Zelenskega? A je slučajno okupirana s strani Ukrajine? Ruske nuklearke v Zaporožju? A je Zaporožje v Rusiji? Jasno je kam pes taco moli, zato citat in odgovor.

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Andrejcer pravi:

"Končno" zaradi Zelenskega? A je slučajno okupirana s stani Ukrajine? Ruske nuklearke v Zaporožju? A je Zaporožje v Rusiji? Jasno je kam pes taco moli, zato citat in odgovor.

Ti vse veš ... kdo je zgradil nuklearko v Zaporožju ? ... Američani ? Francozi ? ... Sovjetska zveza jo je in reaktorji izdelani v rusiji 

ne delaj zgodbe iz mojega zapisa ... in ja ... Zelenski do nedavnega ni dovolil mednarodnega pregleda ... je pa tudi vprašanje, kako bodo vzdrževali nuklearko.. edino, če zamenjajo reaktorje in vso tehnologijo (se ne spoznam na to) z kakšno drugo .... boš zdaj razumel moj zapis ... ruske sem zanalašč z malo napisal, ker je tehnologija iz Sovjetske zveze.

Ker ne razumeš mojega pisanja, se ti ni treba več obregat ob moje zapise... bo šlo !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Andrejcer pravi:

Vedno znova nekoga obtožijo in odstavijo za neuspeh in zdaj ob začetku kontra ofenzive Ukrajine na območju Hersona, ima Rusija spet novo žrtvev. Me prav zanima, kdaj bo Putin na vrsti, če bo to že v 2022 ali drugo leto.
Vojakov Rusom zmanjkuje, saj bojevanje na tako velikem terenu in potem branjenje okupiranega ni mačji kašelj. Mobilizirat jih ne more kar tako, ker Rusija uradno ni v vojni. Tudi Rusija ima zakone, ki jih Putler s svojimi novimi sebi v prid spreminja. Zato je podpisal aktivacijo +10% rezerve, da se bo lahko mobiliziralo več ruskih vojakov. Do konca vojne v Ukrajini, bo Putler prepisal celo zakonodajo v Rusiji, samo da bo po njegovo. Problem ima tudi, ko tem ruskim vojakom iz rezervne postave ni obvezno bojevanje na tuji zemlji, če si tega ne želijo. Dolžni so braniti le Rusijo.

Kot da je verjeti, da Rusi varujejo Zaporožje pred Ukrajinci. In da Ukrajinci sami sebi uničujejo električno omrežje. Niti slučajno ne gre tu za strateško zavzeto nuklearko za potrebe energije rusko okupiranega ozemlja (Krima recimo), namene izsiljevanja in neke vrste ščita za ostale operacije vojske na tistem območju. Kot v Černobilu, a ne? Rusi so tako zelo varovali Černobil, da so ga na koncu razdejali in oropali vsega, kar so lahko nesli. V času bivanja tam so se obnašali zelo neodgovorno, varnost nuklearke je bila pod veliko nevarnostjo. Tako so pričali tam zaposleni in posnetki, ko so rusi nuklearko zapustili. Bedaki so celo taborili v najbolj radioaktivnem gozdu na svetu. Vprašanje, če so danes sploh še živi. Toliko o njihovem "varovanju".

Ugasni TV in prenehaj brat prozahodne medije, pa boš izvedel resnico, zakaj je bila ukrajina napadena in kdo sodeluje v tem spopadu. Rusom ne bo zmanjkalo ne vojakov še manj pa tehnike. Na žalost napredujejo zelo počasi, ker se izogibajo civilnim žrtvam, ker se ukropi skrivajo po civilnih zgradbah. Če bi videl dejstva, ki sem jih prejel direktno s terena in ki jih prozahodni mediji ne pokažejo, bi razmišljal drugače. Vsi, ki delujejo in govorijo proti rusiji, podpirajo nacizem in ameriški imerializem, pri tem pa pomagajo amerom uničevati europo. Priložil sem ti video negdanjega obveščevalnega častnika marincev in kaj je povedal. Upam da boš razumel njegove besede.

In ne mešaj Sovjetske zveze z Rusijo, ker sta to različni obdobji in nenazadnje sedaj kriviš zaradi ene osebe celotno rusko nacijo. To je enako kot da kriviš vse slovence, zato kar je slabega naredil Janša. Poleg tega je bil dokumentarni film o Černobilu posnet na zahtevo američanov in to v času hladne vojne, kar je šlo na roko amerom. Glede jederske elektrarne v Zaporožju, pa ti lahko potrdim, da jo obstreljujejo pripadniki VSU in to dnevno. Cel kup dokazov je zbranih o teh napadih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče ni imun na replike, nisem zasledil takega pravila. Če nisi pripravljen na replike, ne komentiraj. Bo šlo?!
Drugače pa se ne smešit s takimi, da je nuklearka v Zaporožju avtomatsko Ruska, če je bila zgrajena v času SSSR. So bili tudi drugi narodi v SSSR in svoje prispevali ne samo Rusi. Ukrajina je od leta 1991 samostojna država, Zaporožje je del Ukrajine, tako tudi nuklearka. 

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Andrejcer pravi:

Nihče ni imun na replike, nisem zasledil takega pravila. Če nisi pripravljen na replike, ne komentiraj. Bo šlo?!
Drugače pa se ne smešit s takimi, da je nuklearka v Zaporožju avtomatsko Ruska, če je bila zgrajena v času SSSR. So bili tudi drugi narodi v SSSR ne samo Rusi. Ukrajina je od leta 1991 samostojna država, Zaporožje je del Ukrajine, tako tudi nuklearka. 

Če repliciraš mi ni treba še vse ostalo lepiti, kar si si ti v glavi zamislil ... malo pa že lahko prebereš.... Narejena je bila v času SSSR in tehnologija je bila in je še vedno ruska (TEHNOLOGIJA JE RUSKA) .. Američani si zelo trudijo, da bi jo zaprli in postavili svojo nuklearko in prodali svoje orožje.. 

bo šlo ???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Wolfman pravi:

Ugasni TV in prenehaj brat prozahodne medije, pa boš izvedel resnico, zakaj je bila ukrajina napadena in kdo sodeluje v tem spopadu. Rusom ne bo zmanjkalo ne vojakov še manj pa tehnike. Na žalost napredujejo zelo počasi, ker se izogibajo civilnim žrtvam, ker se ukropi skrivajo po civilnih zgradbah. Če bi videl dejstva, ki sem jih prejel direktno s terena in ki jih prozahodni mediji ne pokažejo, bi razmišljal drugače. Vsi, ki delujejo in govorijo proti rusiji, podpirajo nacizem in ameriški imerializem, pri tem pa pomagajo amerom uničevati europo. Priložil sem ti video negdanjega obveščevalnega častnika marincev in kaj je povedal. Upam da boš razumel njegove besede.

In ne mešaj Sovjetske zveze z Rusijo, ker sta to različni obdobji in nenazadnje sedaj kriviš zaradi ene osebe celotno rusko nacijo. To je enako kot da kriviš vse slovence, zato kar je slabega naredil Janša. Poleg tega je bil dokumentarni film o Černobilu posnet na zahtevo američanov in to v času hladne vojne, kar je šlo na roko amerom. Glede jederske elektrarne v Zaporožju, pa ti lahko potrdim, da jo obstreljujejo pripadniki VSU in to dnevno. Cel kup dokazov je zbranih o teh napadih.

obstajata 2 vrsti propagande. Ameriška in hudobna, ter Ruska, poštena s skbjo za sodržavljane in ves svet.

Hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... ne moreš verjet, da se je vse novinarje, politike, WHO, EU, skratka čisto vse podkupilo, da nam lažejo. Bo treba resnico iskat in deliti iz zanesljivih družbenih omrežij in iz spletnih strani sproduciranih v domačih kleteh, od kjer se bije bitka z veliko zaroto zahodnega sveta. Od tam se govori čista in edina resnica, tam besede najdejo dan od najbolj priznanih velemultistrokovnjakov na svetu. Najbolj zanimiva je povezava, da eni in isti osebki širijo iste zarote, bodisi je to Rusija, Covid, obisk Lune, itn. :)

Popravljeno . Popravil Andrejcer
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Andrejcer pravi:

Ja... ne moreš verjet, da se je vse novinarje, politike, WHO, EU, skratka čisto vse podkupilo, da nam lažejo. Bo treba resnico iskat in deliti iz zanesljivih družbenih omrežij in iz spletnih strani sproduciranih v domačih kleteh, od kjer se bije bitka z veliko zaroto zahodnega sveta. Od tam se govori čista in edina resnica, tam besede najdejo dan od najbolj priznanih velemultistrokovnjakov na svetu. Najbolj zanimiva je povezava, da eni in isti osebki širijo iste zarote, bodisi je to Rusija, Covid, obisk Lune, itn. :)

Enako se razmišlja na vzhodu. A vsi novinarji rus. kit, belor., srb,lažejo.

Vedno enako, samo se obrača kot trenutno paše.

 

Ja družbena omrežja so rešitev. Ti kar poslušaj influencerje. :panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Markisan pravi:

Zakaj so natove sile v ukrajini glede na to da ukrajina ni članica nata?

A so ? ... nisem zasledil .. so pa tudi v drugih državah nastanjeni, čeprav niso članice NATA, najbližje nam je Kosovo pa mislim da tudi v BiH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, maus pravi:

A so ? ... nisem zasledil .. so pa tudi v drugih državah nastanjeni, čeprav niso članice NATA, najbližje nam je Kosovo pa mislim da tudi v BiH

V Tuzli ekipa Farncozov, sicer so se pa po vsem svetu razpasli ko podgane..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

A so ? ... nisem zasledil .. so pa tudi v drugih državah nastanjeni, čeprav niso članice NATA, najbližje nam je Kosovo pa mislim da tudi v BiH

Včer sm poslušu Jensa Soltenberga, ki je reku da je NATO prisoten v ukrajini že od 2014 in da namerava tam ostat + da trenirajo in investirajo njihovo vojsko????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Markisan pravi:

Včer sm poslušu Jensa Soltenberga, ki je reku da je NATO prisoten v ukrajini že od 2014 in da namerava tam ostat + da trenirajo in investirajo njihovo vojsko????

Enako je bilo s Talibani..., najprej so jih urili in oboroževali, ko jih niso več potrebovali, pa obrnili ploščo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo Pipanca

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/svarc-pipanova-zakuhala-incident-na-brdu-sramota-brez-primere-foto/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3rCXeSX1-_HWkgPvDQADcPRPvCj5-eiiEYlxN5mo6TCZJlVq9jPmJgRVM#Echobox=1661856520

Predsednica Evropske komisije Ursula von der Leyen je na Bledu opozorila, da se v Ukrajini bije tudi boj za demokracijo. Letošnji naslov BSF je sicer po besedah von der Leynove v celoti povzel najpomembnejše vprašanje našega časa: ali bo vladavina moči zamenjala moč pravil. Vse je odvisno od moči demokracije, naših sposobnosti za ohranitev temeljnih načel, je menila.

Von der Leynova je izpostavila tudi pomen podpore demokracijam, ki so najbolj izpostavljene tujim grožnjam, pri čemer je poleg Ukrajine izpostavila Zahodni Balkan. »Naš jasen strateški interes je, da vseh šest držav Zahodnega Balkana nadaljuje po poti proti članstvu v EU,« je dodala predsednica komisije. Z nekaterimi izrečenimi besedami se ni strinjala ministrica za pravosodje Dominika Švarc Pipan, ki je svoje nestrinjanje izrazila s tem, da po koncu govora von der Leynove ni zaploskala.

»Edini stavek v sicer izjemnem govoru, da nisem ploskala. Zakaj? Ker poleg izbire retoričnega sloga iskreno verjamem, da v sodobnih vojnah ne more biti 'zmagovalcev in poražencev'. Vojne ne prinašajo zmag ali zmagoslavja, le uničenje

Komisarka je namreč izjavila, da mora v tej vojni zmagati Ukrajina. 

Nekateri so ji to dejanje zamerili: »Edina ni ploskala. Tole je državniški incident, predvsem pa sramota brez primere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!