Skoči na vsebino

Vojna v Ukrajini


smasher

Priporočene objave

pred 16 urami, skalar36 pravi:

Sicer nima direktne zveze u vojno v UKrajini, ali pač. Mene čudi kakšen debil je Biden. Vsak ameriški precednik je slabši od prejšnega. Izvzamem Obamo. Tak človek kot je Biden bi v vsaki normalni državi bil v varni ustanovi, ali bil vsaj na opazovanju. V ZDA je pa precednik države. Sej če bi bil nekje v eni nepomembni državi kot je SLO precednik, bi mi bilo vseeno, tako je pa v vojaško in monetarno najmočnejši državi na svetu. Neki tukaj ne štima.

..predsednik.

 

...precednik je človek, ki nekaj preceja...   :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zivnorc pravi:

..predsednik.

 

...precednik je človek, ki nekaj preceja...   :P 

My bad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/29/2022 at 4:23 PM, skalar36 said:

Sicer nima direktne zveze u vojno v UKrajini, ali pač. Mene čudi kakšen debil je Biden. Vsak ameriški precednik je slabši od prejšnega. Izvzamem Obamo. Tak človek kot je Biden bi v vsaki normalni državi bil v varni ustanovi, ali bil vsaj na opazovanju. V ZDA je pa precednik države. Sej če bi bil nekje v eni nepomembni državi kot je SLO precednik, bi mi bilo vseeno, tako je pa v vojaško in monetarno najmočnejši državi na svetu. Neki tukaj ne štima.

stric jih ima 80+, ja, normalno bi blo da je doma, al pa v domu starejših. Ne vem pa zakaj je po tvoje debil, kr tako? apriori? Saj ni on promoviral Herschella Walkerja in "dr" Oza....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Kugelschreiber pravi:

stric jih ima 80+, ja, normalno bi blo da je doma, al pa v domu starejših. Ne vem pa zakaj je po tvoje debil, kr tako? apriori? Saj ni on promoviral Herschella Walkerja in "dr" Oza....

Jest sm si mal pogledu kaj govori, in kako se obnaša. V mojih očeh je debil. Seveda sem šel gledat tudi njegovo plagiatotstvo, ko je bil še prišteven.

Verjamem pa, da je tvoj pogled na njega popolnoma drugačen od mojega. To sem že dojel, da nimava istih pogledov na politiko in ne mislim tvojih spreminjat, ker vem, da bo neuspešno. 

Čudim se temu, da je lahko taka, dementna,lažniva oseba na čelu najmočnejše države na svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z lahkoto. Pa ni prvi. Nastavljene lutke, ki jih vodijo..strici iz ozadja. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, skalar36 said:

Čudim se temu, da je lahko taka, dementna,lažniva oseba na čelu najmočnejše države na svetu.

Ej, ne vem. Nc nism su gledat kdo je ta stric. Zgleda mi ko dementni deda, in za spoznanje manj zmešano kot anomalija trump. Ameri so zbrali manjsega bedaka. Trump s svojim obnasanjem to potrjuje vsak dan. 
 

Mi pa ne gre u glavo, da od 330 miljonov ljudi, v desetih letih ne eni ne drugi niso sposobni sproducirat enga normalnega kandidata. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Ej, ne vem. Nc nism su gledat kdo je ta stric. Zgleda mi ko dementni deda, in za spoznanje manj zmešano kot anomalija trump. Ameri so zbrali manjsega bedaka. Trump s svojim obnasanjem to potrjuje vsak dan. 
 

Mi pa ne gre u glavo, da od 330 miljonov ljudi, v desetih letih ne eni ne drugi niso sposobni sproducirat enga normalnega kandidata. 

Jest sem si pogledal precej njegovih izjav. Tip laže , da je joj. Pametuje o stvareh, ki jih niti po TV ni vidu.

Trump je pa ultimate level of stupidity. 

Priznam. Jadranka mi manjka. Pol pa gledam bedarije. Uf, pa še dolg bo trajal predn spet pridem tja...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zda kot mirovniki👌

Si ne predstavljam, da bi bil Putin tako miroljuben... 

 

FB_IMG_1670500132215.jpg

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Zda kot mirovniki👌

Si ne predstavljam, da bi bil Putin tako miroljuben... 

 

FB_IMG_1670500132215.jpg

Ampak ZDA ustvarjajo demokracijo in mir, Putko pa tiranijo in komunizem ;) 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kugelschreiber pravi:

pa vsi vemo da ZDA med 2016 in 2020 niso mele nobene akcije, saj je vladal miroljup donalt.....

jemali so zalet in opazovali, kje se krha demokracija, da pridejo "pomagat"  :P 

p.s.

pa nakopičiti orožje, da bodo lahko prodajali ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

jemali so zalet in opazovali, kje se krha demokracija, da pridejo "pomagat"  :P 

p.s.

pa nakopičiti orožje, da bodo lahko prodajali ;) 

važno da jemljejo BTCju zalet. 

ps. med nama...ti misliš da Rusi niso prodal še nobenega AK47 in RPG? :P 🤡

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, maus said:

jemali so zalet in opazovali, kje se krha demokracija, da pridejo "pomagat"  :P 

p.s.

pa nakopičiti orožje, da bodo lahko prodajali ;) 

NE! Donalt se je samo za svoje brigal....on je drugačen politek....MAGA 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

važno da jemljejo BTCju zalet. 

ps. med nama...ti misliš da Rusi niso prodal še nobenega AK47 in RPG? :P 🤡

seveda, da so in sicer tistim, ki so jih ZDA hotele osvobodit, ampak niso hoteli demokracije in so se uprli :P 

pred 19 minutami, Kugelschreiber pravi:

NE! Donalt se je samo za svoje brigal....on je drugačen politek....MAGA 

on je za moje pojme nevaren in bolan oblasti .... teoretik zarot in lažnjivec :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

seveda, da so in sicer tistim, ki so jih ZDA hotele osvobodit, ampak niso hoteli demokracije in so se uprli :P 

 

a pol pa ok. Eni rešujejo problem, ki so ga drugi ustvarili. Jebemti, dobro da mamo Rusijo oz bivšo CCCP. Me pa mal čudi, loh bi tut kak kos orožja poslal Ukrajini, saj so Američani zakuhali sranje :D 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

pa vsi vemo da ZDA med 2016 in 2020 niso mele nobene akcije, saj je vladal miroljup donalt.....

  1. Niso bilI sposobni bit tolk časa v miru, pa so zakurili situacijo pred lastnim parlamentom. In v njem.
  • Všeč mi je 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Tedybear pravi:
  1. Niso bilI sposobni bit tolk časa v miru, pa so zakurili situacijo pred lastnim parlamentom. In v njem.

kr doma nej kurjo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Tedybear said:
  1. Niso bilI sposobni bit tolk časa v miru, pa so zakurili situacijo pred lastnim parlamentom. In v njem.

Kaj ni jasno!? To je bilo miroljupno rajanje. Komiji bluzite....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kugelschreiber pravi:

Kaj ni jasno!? To je bilo miroljupno rajanje. Komiji bluzite....

a to je tko k iz veselja vse razbiješ :P

 

euforia-scream.gif

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Bistvo vojn je v tem, da se ljudje, ki se med seboj sploh ne poznajo, pobijajo na ukaz ljudi, ki se zelo dobro poznajo, a se ne pobijajo." Albert Einstein

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tale Ajnštajn je pameten človek...   :D

enkrat mi je povedal na uho, da sicer ne ve, s kakim orožjem točno se bo končala 3. svetovna vojna... ampak potem, v naslednji vojni se bodo bojevali s sulicami , kopji in kamenjem....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Zivnorc pravi:

...tale Ajnštajn je pameten človek...   :D

 

sej Alzhaimer je bil tut pameten, sam pol je pozabu :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!