Skoči na vsebino

Vojna v Ukrajini


smasher

Priporočene objave

Malo se za smejat nad patetičnostjo Pentagonovega govorca....osnove geografije ga jebejo malo pa kje je zahod in vzhod...aja pa spraševalec ga zjebe totalno z čisto osnovno logiko in razmišljanjem. Na koncu se pa dobesedno sam sebe demantira, mona 😀

 

Pa velecenjeni Štoltnberg je tudi izjavil, da NATO oborožuje in trenira Ukrajince že od leta 2014. Bom najdu prispevek.

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, MiNa pravi:

Veš kakšen je bil izgovor Dolfeta za napad na Poljsko? ...

Mene to, bolj kot na napad na Poljsko, spominja na divjanje fašistov leta 1920 in požig Slovenskega narodnega doma v Trstu.

Drugače pa kot rečeno, vsakemu svoje...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, franc pravi:

Če poznaš malo ozadja teh vojnih "poročevalcev" , boš videl, da prva vrstica mojega zapisa še kako velja.

Če so prepošteni, ne pridejo zraven ali pa jim nihče ne objavi. Tako, da je vse skupaj skomercializirano, patetično, prilagojeno "tržišču" in daleč od objektivnosti.

Vem za kar nekaj vojnih poročevalcev iz bosne (v 90 letih) , ki so dramatično poročali z bojišča, pa dalj kot do bližnje gostilne niso prišli, pa jim je potem kakšna kamera izginila s "prostovoljnim" snemalcem. Tako, da od takrat verjamem samo tistemu kar vidim na lastne oči.

Ja potem pa pojdi tja nekam, pa boš videl na lastne oči...

Februarja 1993 sem šel z enim kanadčanom, z avtom, na relaciji Lj-Dubrovnik in nazaj po isti poti, po jadranki, pa preko Paga (takrat je bil Maslenica most zrušen).

Pa v Kninu sem bil avgusta 1995, dober teden po zaključeni oluji...

In sem marsikaj videl na lastne oči, pa z ogromno ljudmi tam doli sem se pogovarjal...

Mah, nima smisla tle gor koga karkoli prepričevat, ki so itak prepričano prepričani o svojem pravilnem prepričanju. 

Na toplem sedimo in preko kompa modrujemo, par tisoč km stran pa narod trpi in umira...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, izibajker pravi:

Ja potem pa pojdi tja nekam, pa boš videl na lastne oči...

Februarja 1993 sem šel z enim kanadčanom, z avtom, na relaciji Lj-Dubrovnik in nazaj po isti poti, po jadranki, pa preko Paga (takrat je bil Maslenica most zrušen).

Pa v Kninu sem bil avgusta 1995, dober teden po zaključeni oluji...

In sem marsikaj videl na lastne oči, pa z ogromno ljudmi tam doli sem se pogovarjal...

Mah, nima smisla tle gor koga karkoli prepričevat, ki so itak prepričano prepričani o svojem pravilnem prepričanju. 

Na toplem sedimo in preko kompa modrujemo, par tisoč km stran pa narod trpi in umira...

In kaj je bilo to tako posebnega?

Vse to sem bil tudi jaz. Čisto "normalna pot" na morje.

Pa bil sem 26.6.1991 na Brniku, pa še marsikje.

Pa še vedno ne razumem kaj ima to z mojim dvomom v sedanjo objektivnost poročanja novinarjev. 

Že takrat so bili neobjektivni (navijaški in zavajajoči) , sedaj pa vse skupaj ni niti več smešno, ampak žaljivo do nas vseh skupaj, menda pa taki kreteni, da bi verjeli vsemu temu, tudi nismo.

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, franc pravi:

Mene to, bolj kot na napad na Poljsko, spominja na divjanje fašistov leta 1920 in požig Slovenskega narodnega doma v Trstu.

Drugače pa kot rečeno, vsakemu svoje...

lp

Čas bo pokazal tistim, ki ne razmišljajo s svojo glavo ampak nasedejo medijski gonji profi Rusiji, tako kot jih je veliko, ki so nasedli zdaj potrjenemu Covid nategu😏

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Alla pravi:

Ravno včeraj je bil po TV film Shock and Awe kjer se je videlo kako poroča večina medijev.
In nekako se mi zdi, da je danes še slabše, kot je bilo takrat....

Mediji niso več sredstvo obveščanja. Mediji so orodje vsiljavanja določene propagande, novih smernic. Migranti, covid, vojna v Ukrajini, LGBT, rasizem, Co2...itd, itd... Kdor hoče to raziskat ne vzame veliko časa in volje, kdor pa noča...pa pač noče.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 23 minutami, Markisan pravi:

Zdej je že več kot 14dni od začetka vojne. A je rusiji že zmanjkalo denarja? Ne sledim, samo vprašam.

Tik pred bankrotom so😉ampak EU in UA ne Rusi😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rusi bodo zmagal, in osvobodili cel svet spod tiranije demokracije. in potem bomo veseli vsi, plesali kolo in pili vodko...ups..ta zadnje že počnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 4. 2023 ob 11:42, skalar36 pravi:

Mediji niso več sredstvo obveščanja. Mediji so orodje vsiljavanja določene propagande, novih smernic. Migranti, covid, vojna v Ukrajini, LGBT, rasizem, Co2...itd, itd... Kdor hoče to raziskat ne vzame veliko časa in volje, kdor pa noča...pa pač noče.

Kako se to razišče, da ne vzame veliko časa in volje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Darko3g pravi:

Kako se to razišče, da ne vzame veliko časa in volje?

... greš na FB, ali pa pač na comp na GLUUGL...in vtipkaš:

Resnica o migrantih...

Resnica o covidu..

Resnica o vojni v UA...

itd.... in dobiš vse v trenutku...   :D 

...in to milijon verzij in resnic....   :D

Izbereš pa tisto, ki ti tisti trenutek najbolj paše oz. ustreza...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom vam povedal katera je prava resnica, ker je dobro znana, samo vi je nočete slišati.

(sem dobro povedal?)

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 5. 2023 ob 23:57, Darko3g pravi:

Kako se to razišče, da ne vzame veliko časa in volje?

Dokumentarcev neodvisnih raziskovalnih novinarjev je kar nekaj. Če si našu na motosvet biš tudi tisto. 

Lahko pa prebiraš bedarije starih descov, na motosvetu, ki se obnašajo kot najstniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 5. 2023 ob 11:05, skalar36 pravi:

Dokumentarcev neodvisnih raziskovalnih novinarjev je kar nekaj. Če si našu na motosvet biš tudi tisto. 

Lahko pa prebiraš bedarije starih descov, na motosvetu, ki se obnašajo kot najstniki.

Tut ti nisi lih najmlajši..

 :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

A se bo Prigožin vrgu, al samo padel skoz okno? Bo mel karambol, zbolel? 

po mojem bo naravne smrti skoz okno padel. to je ustaljena praksa na tem delu sveta :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, DAMI34 said:

po mojem bo naravne smrti skoz okno padel. to je ustaljena praksa na tem delu sveta :D

 

mhm....nedvomno samo v tem delu sveta. V razvitem in demokratičnem zahodu je to povsem nemogoče.....

To je povsem ustaljena praksa tistih, ki so pri koritu. Vsepovsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tut papeža so že skoz okno vrgli med prešuštvovanjem....

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

... tut papeža so že skoz okno vrgli med prešuštvovanjem....

 

 

a veš kaj... tle pa ni bil on kriu ampak baba hudičeva ...če je ne bi bilo, ne bi prešuštva delau ... štekaš :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Alla pravi:

mhm....nedvomno samo v tem delu sveta. V razvitem in demokratičnem zahodu je to povsem nemogoče.....

To je povsem ustaljena praksa tistih, ki so pri koritu. Vsepovsod.

da, padanje skoz okno je nemogoče. Tehnika usmrtitev (na zahodu) je bolj sofisticirana (najraje imajo šus u glavo ). Imaš mogoče drugačne dokaze, primere?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

da, padanje skoz okno je nemogoče. Tehnika usmrtitev (na zahodu) je bolj sofisticirana. Imaš mogoče drugačne dokaze, primere?

Cepivo, stari, cepivo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Cepivo, stari, cepivo. 

in padec čez rob ravne zemlje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!