Skoči na vsebino

Cene goriva - se boste zato vozili manj?


skalaprava

Priporočene objave

1 hour ago, vandrovec said:

OK, morda bo res potrebno razmislit o baterijskih vozilih.

Ma tud cena elektrike gre v bozjo mater.. :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mimo bencinske pumpe priti je danes misija nemogoče. Vsi tankajo, tak, da čakajoči stojijo na cesti. 
A je že vojna tud pri nas? 😳😳

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Pa mimo bencinske pumpe priti je danes misija nemogoče. Vsi tankajo, tak, da čakajoči stojijo na cesti. 
A je že vojna tud pri nas? 😳😳

Hja, to je tko. Če maš 8 dni do plače na voljo še 4 eure, se ti kr pozna, k se mal podraži bencin.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Pa mimo bencinske pumpe priti je danes misija nemogoče. Vsi tankajo, tak, da čakajoči stojijo na cesti. 
A je že vojna tud pri nas? 😳😳

pr nas ni nikogar..od Gorice do Wajdušne, mim vseh pump...še čike sem kupil pa tankal...isto kot vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

pr nas ni nikogar..od Gorice do Wajdušne, mim vseh pump...še čike sem kupil pa tankal...isto kot vsak dan

Pr nas pa policaji na vseh 3 pumpah usmerjajo promet naprej, k je taka gužva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno da se folk gre gužvat glede na to, da:

- lahko natankajo samo en rezervoar (v večini primerov)

- glede na povprečen rezervat pršparajo max 10 EUR .... nasledn rezervar bo pa že po novi ceni

- spet so mediji nardil paniko folk pa na to pali.

Tale čredni nagon nas bo spravu u maloro. Najbolš da se vsi pobarvajo rumeno modro, dajo gor masko, zavihajo rokav, ter v roza kiklici gredo v vrsto stat in mislijo, da so rešili svet s telefonom za 1000 EUR v roki pa to še potrdijo s selfijem. Eh

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam okrog pol tanka še, jutri bom verjetno natankal nekje, ker grem na daljšo pot. Cene bodo šle še gor, brezveze je loviti zadnje cene, jutri bom natankal po nižji ceni, kot bo naslednji teden ...lepo v miru na prazni črpalki 🙂

Za dvigovanje cen energentov je menda kriv Bruselj in ne vojna v Ukrajini. https://www.logicno.com/politika/viktor-orban-brutalno-iskren-o-inflaciji-i-promjenama-koje-dolaze-do-godine-2030.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

...2x zvečer večerja in urnebes alkohola: 2x 50€ :P

Za tale samostalnik probaj najt kako zamenjavo. Recimo štamperle, frakelčk, štopelc... seveda vse v ednini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

loh ne piše, ma jaz raj umrem, kot da se ne vozim :P

 

pa še realnost.

Recmo solo vikend izlet v Paklo:

2x rezervar, to je cca 50 E če je kuzla žejna.

Spanje 2x to je čez 50|€

4x do 6x kavica...

2x zvečer večerja in urnebes alkohola: 2x 50€ :P

Dodaj še babo zraven...edin sex zna bit zastonj..vse ostalo..khm...bencin je še poceni :D

 

 

.

... stari, lepo si ti tole razdelal ... u piko 👍

... jest bi na kakšno postavko mogoče lahko celo malenkost zmanjšal, če ne celo prečrtal ... 😯

... pa žal pri drugih postavkah očitno moral kje računat celo mnogokratnik "tvojega" predvidenega stroška 🤣🤣🤣

 

 

 

ps.

.... kje bi moral biti mnogokratnik, je pa stvar razmisleka 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, pik1 pravi:

 

.. 😯

🤣🤣

.... kje bi moral biti mnogokratnik, je pa stvar razmisleka 🤣

Ne, ampak EMŠA. 😀

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da se zadnjih pet sezon nisem vozil, ampak zaradi tega ni nikjer zaznati viška € ... (no to je vsekakor  tudi zaradi mizernega bolniškega nadomestila).

Se pa še dobro spomnim "zlatih časov" jugovine, ko sem dobil za yugeca bon za 25 l goriva na mesec in za MZ-ja 5 l prav tako za cel mesec ... za mlajšo gardo v vednost: bon ti je samo omogočil nakup bencina; plačati si ga moral še vseeno.

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Ne, ampak EMŠA. 😀

.

... stari, a tebe že kej leta jebejo, da ti EMŠO na misel hod pri draženju bencina ??? 🤣

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva avta v rezrvi bom počakal da se malo podraža preden tankam :ras:

 

pa nevem zakaj se vsi gužvajo, sem vprašal na bencinski so rekli da po novem podražajo ko pač pade, torek ni več merodajen dan, sam šel tankat en avto v petek drugega v ponedeljek je bila druga cena... (nekaj časa nazaj) 

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da razumete, zakaj se naftni derivati dražijo? In ZAKAJ se bo vse dražilo!
NE zaradi vojne!, ampak zaradi UKREPOV, ki jih Evropa sprejema proti Rusom...
Torej po domače... Pljuvajo NE v lastno, ker njim je vseeno... Ampak v naše sklede...
Tistim ki odločajo je vseeno če bo bencin po 2€
Pa kruh po 5€(oni ga imajo dovolj) , no NAM PA NE BO.
Upam da ne boste rabli spet 2 leti da spregledate kaj se dogaja v ozadju, v resnici...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj so si naredili velik plus vsi, ki so šli tankat ... ne glede, kok so čakali in kok so vmes porabili goriva, glavno, da so ga nekaj litrov kupili za nekaj centov ceneje ... neumnost res nima meja in mama od kretena je vedno noseča .. znova in znova.

:huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so vse splaniral, morjo zdej 3x tolk pobrat nazaj, ker so med covidom praznil rezerve.... Sej smo vedl, da bomo placal, sam zdej ene velik bolj pece, kot takrat, ko so z veseljem na racun bonov rit namakal v toplicah... In taisti so letel na pumpo ucer.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, apirko pravi:

Valda da se ne bomo vozli manj! Mogoče celo več, ker bojo ceste bolj prazne? :)

jp .. pa provide bodo brez goriva :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, izibajker pravi:

Za tale samostalnik probaj najt kako zamenjavo. Recimo štamperle, frakelčk, štopelc... seveda vse v ednini.

Ednina je neodgovarjajoči termin za popito količino 🤣

pred 13 urami, pik1 pravi:

.

... stari, lepo si ti tole razdelal ... u piko 👍

... jest bi na kakšno postavko mogoče lahko celo malenkost zmanjšal, če ne celo prečrtal ... 😯

... pa žal pri drugih postavkah očitno moral kje računat celo mnogokratnik "tvojega" predvidenega stroška 🤣🤣🤣

 

 

 

ps.

.... kje bi moral biti mnogokratnik, je pa stvar razmisleka 🤣

Ja sj...mnogokratniki so problem 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Tedybear pravi:

Ne, ampak EMŠA. 😀

Maš prav. Včasih smo se cel dan vozili, da še jest ni blo časa. Zdej smo že opoldan utrujeni...pol pa je treba nekje cajt zabit. Moje telesce pa troši več kot motor bencina 😁

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!