Skoči na vsebino

Cene goriva - se boste zato vozili manj?


skalaprava

Priporočene objave

pred 47 minutami, TakeALookAround pravi:

ko so z veseljem na racun bonov rit namakal v toplicah... In taisti so letel na pumpo ucer.... 

Hahaha, Bone sem porabil, ker sem račun pričakoval slej kot prej. Tudi bencin po 1€ sem veselo trošil.

Saj poznaš pregovor " There is no free meal " sedaj dobivamo račun, za vse kar smo porabil.

Sicer pa trenutno tankam za 1,19-1,25€ brez stanja v vrsti:panic:, vendar obvezno z masko. Ja z masko na obrazu, kot pri nas za 1€.

Žal tudi to ne bo trajalo dolgo :P

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja. pa hrana (Rusija in Ukrajina sta ene izmed večjih izvoznic žita, krompir). Obžalujem da nimam placa za kurnik in zadosti velikega vrta. Ne pozabit na ceno elektrike, plina in vsega no.....Ja, vozili se bomo toliko kot je nujno potrebno, pa omejili hitrost na 110 khm. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa brez nafte tudi pri nas ni hrane (traktorji ne delajo na luft) , pa (umetnega) gnoja ne bo, pa...

V glavnem bo veselo (sem se par dni nazaj doma hecal, da bo moral oče za podedovano njivo odpovedat "najem" in bomo krompir sadili, pa to očitno ni več hec) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, pik1 pravi:

 

ps.

.... kje bi moral biti mnogokratnik, je pa stvar razmisleka 🤣

Dodaj še tri babe zraven?  Da ni dolgčas. 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil se bo ze, bomo pa sendvice ob cesti jedl, pa bojo gostilnicarji lahko sam gledal kako se vozimo mimo. Nabit se ga tud ne rabm vsakic k grem mem Dinka 😂 Pa nazirat se ga do amena, da tut jakne ne zapnem vec.... Se so rezerve :)

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, TakeALookAround pravi:

Nabit se ga tud ne rabm vsakic k grem mem Dinka 😂 Pa nazirat se ga do amena, .....

In kakšen žiulene boš meu ... zanič :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, maus pravi:

In kakšen žiulene boš meu ... zanič :dry: 

Zdravo...brez zamaščenih jeter :naughty: 

Jaz sem pa mislil, da hodite na Jadranko zaradi naravnih lepot...pogled na morje, morski zrak, sončenje...ne pa zaradi hrane in pijače :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene...ma vozu se bom :P

Morda je slika naslednjega: 1 oseba in na prostem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Jadranki itak sam crto vids, kasn pogled na morje neki, pa soncenje.... 😂 😂 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič bat, tole so trenutne težavce...ko bodo uredil vse na elektiko, bo bencina vrh glave, pa pocen bo da bo joj, še prosil bodo, da ga gdo vzame......kajti iz nafte je marsikaj in pri destilaciji surove nafte je nekako 40-50% bencinov, kerozinov, lahkih in težkih olj in masti ( nafta, mazut, asfalt,katran ), kva mislte, da bodo to pol stran metal ........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Tedybear pravi:

Dobil na ksihtbuk:

Joža se je včeraj odpeljal s svojim avtom, ki ma vlečno kljuko, do Franceja, da mu posodi prikolico. Ko sta jo priklopila, sta se skupaj odpeljala do Slavca po tri 100 litrske sode. Potem so se skupaj odpeljali na pumpo. Čakali so 45 minut, tankali 25 minut in glede na obljubljeno podražitev dizla, pri 340 litrih (40 je šlo v avto) prišparali 68 Eur. Odpeljali so se do Jožeja, pretankali nafto iz sodov v domačo cisterno, odpeljali sode do Slavca in prikolico do Franceja. Potem so sklenili, da si po takšnem delu absolutno zaslužijo pijačo. Spili so tri litre vina in dva litra radenske, ter pojedli družinsko pico. To jih je stalo 46 Eur. Do pumpe in nazaj domov ter do gostilne in domov so porabili za 20 Eur dizla. Skupaj 66 Eur.
Zaključek: Joža je v plusu. 😁

A jebi ga vsaka žurka nekaj stane, so se imeli pa fajn.

Bolj me čudijo modeli na Dolenjki včeraj, sediš sam v avtu nekje cca. 150 m od pumpe in dve ure čakaš, da prišparaš cca. 7 eur :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V najhujšem primeru pa bicikelj, veter v laseh pa to, ostane, za Pika, Damija, mene in še marsikoga to ne velja.......v laseh mislim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, na mojo vožnjo z mopedom ali avtom cene goriva ne bodo vplivale. Vedno imam toliko sredstev na lagru, da se bom vozil, koliko si bom pač zaželel in koliko mi bo čas dopuščal. Kot vse ostale moto sezone.  

pred 4 urami, KARMEN1 pravi:

Verjetno se bom več vozila z motorjem, kot z avtom.

Tako bo vsaka vožnja zabavna, v avtu je krneki.

Odvisno kaj voziš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce prseka na 2 eur/litr, pol bom prodal.... Raj na Hrvaskem eno bano kupm, pa Tomos 4 gor, pa je. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, MARJA pravi:

Vozu se bom ravno toliko kot do sedaj. Avto okol 20 kkm, motor pa vsaj 18 kkm na leto. Pa tud če bo 2 €. Samo enkrat se živi. 

Pa jedu in kaj spil bom tud isto.

 

jaz tudi ... edin s quikijem bom manj pokau, bo poraba takoj za vsaj 1 l manj na 200 km :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!