Skoči na vsebino

WSBK 2022


Lipstick

Priporočene objave

8 hours ago, maus said:

Bravo Bautista, bravo Redding (končno je tudi BMW pokazal, da se lahko kosa z najboljšimi motorji) ...tudi Rea ni bil čist slab ... Tetrapaka pa itak ne maram ...

Letos bo, in je že čas, da vzame naslov Ducati in Bautista ;) 

 Sploh nism fan nikogar od telih treh... Ampak resno dobro dirkajo in borbajo!  Tko da jih jih je res veselje pogledat... Zmaga pa zmer taboljs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvi dirki se mi je zdel manever Topraka na Reddinga vseeno malo preveč. Kot prvo sploh ni pripravil prehitevanja in kot drugo ga je dobesedno nesel s proge. Reddinga je to skoraj stalo stopničk. Ampak se je vseeno srečno razpletlo. 

Superpole dirka je šla kar na nož. Na koncu je Toprak sper malo pohinavil v smislu... Jst sm čist naključno tuki pelju, pa mal še nogo stegnil. Čeprav je bil manever Đonija zelo optimističen in obsojen na propad. 

V drugi dirki so kar fino borbali, ampak na koncu je Toprak naredil razliko. 

Razlika med Toprakom in Rejem je samo 7 točk. Popolnoma odprto prvenstvo. Bautiste še vedno ne jemljem resno. 

Glede na to, da privoščim Topraku, da obrani naslov in delam malo matematike zraven dirk, se mi zdi bolj važno, da Bautista konča pred Rejem, kot obratno. Se mi zdi, da bodo na koncu bolj važne točke proti Reu... 

Kva jih je v WSSP Oncu posortal v pesek. Haha. 

Aegerter se je delal poškodovanega in bil diskvalificiran za nedeljo. 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, KennyJR said:

Razlika med Toprakom in Rejem je samo 7 točk. Popolnoma odprto prvenstvo. Bautiste še vedno ne jemljem resno. 

:D tako 2007 jez nism resno jemal stonerja. Od takrat tud A. Espargaroja jemlem resno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, KennyJR pravi:

Bautiste še vedno ne jemljem resno. 

... važno, da on spoštuje tvojo zagrizenost in predanost temu športu ...in da te resno jemlje...da on in vsi ostali gladiatorji stavijo svoja življenja, da se lahko vsaj malo zabavaš v tem in jih lahko kritiziraš, kako nimajo pojma....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 8. 2022 ob 13:15, Kugelschreiber pravi:

:D tako 2007 jez nism resno jemal stonerja. Od takrat tud A. Espargaroja jemlem resno. 

Krivoverec 😱

Ob 2. 8. 2022 ob 17:07, Zivnorc pravi:

... važno, da on spoštuje tvojo zagrizenost in predanost temu športu ...in da te resno jemlje...da on in vsi ostali gladiatorji stavijo svoja življenja, da se lahko vsaj malo zabavaš v tem in jih lahko kritiziraš, kako nimajo pojma....

Pa kaj se zdej zapičuješ v kr neki? Pač moje mnenje je, da bosta na koncu za prvaka obračunala Đoni in Toprak... Svoje mnenje pa ja lahko mam al ne? Konc koncev živimo v času svobode 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/2/2022 at 5:07 PM, Zivnorc said:

in vsi ostali gladiatorji stavijo svoja življenja, da se lahko vsaj malo zabavaš

Hehehe. Saj res. Oni to zarad nas pocnejo. Hehe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, KennyJR pravi:

Krivoverec 😱

Pa kaj se zdej zapičuješ v kr neki? Pač moje mnenje je, da bosta na koncu za prvaka obračunala Đoni in Toprak... Svoje mnenje pa ja lahko mam al ne? Konc koncev živimo v času svobode 😂

...ne zapičujem se v kr neki....

...lepo, da nekaj mahiniraš in ugibaš, kdo bo koga... vse v duhu športa...in dokler tu gor daješ "športne" komentarje.

 

....zapičujem pa se izključno v tvoje zaničujoče komentarje o profesionalcih, ki jih je samo peščica od peščice izbrancev na naši kugli, ki so dali skozi marsikaj, da so dosegli ta nivo dirkanja. Vsi so v rangu kake desetinke sekunde na krog, pa še to je bolj kot ne odvisno od sreče, naključja... morda napačne presoje o nastavitvah motorja aili izbire pnevmatik...itd...

...in tu je tudi človeški faktor. Vsak dirkač je navsezadnje tudi samo človek... in vsak človek ima lahko (pravico) slab dan.... ni dobro spal.... ali kakršen koli drugi razlog, da tisti dan ni 100 odstoten. .... in ti jih stalno ponižuješ, ozmerjaš, zaničuješ, da so neumni... debili... da nimajo pojma.... itd...

 

Večkrat sem te že vprašal, če si se kdaj vsaj zapeljal po pisti... vsaj turistično... nikoli nisem dobil odgovora... Ali ti veš, kaj moraš vse premisliti v delčku sekunde pri visoki hitrosti, da se ukvarjaš s samo svojo vožnjo na limitu fizike... med tem misliti, kako boš prehitel tistega pred sabo... tisti pred tabo ti stalno zapira linijo.... tisti za tabo pa kot lačna horda volkov čakajo na trenutek, da tebe "zjahajo"... Verjetno nimaš pojma.

.... tudi zadnjič sem te vprašal, s čem se ukvarjaš, pa sem iz tvojega odgovora izvedel vse o tebi.

 

 V lajfu verjetno nisi ustvaril ničesar.... pojma nimaš o nobeni stvari.... vse hočeš takoj in zdaj... delo drugih je ničvredno,  kritizirat znaš vse povprek.... a če te nekdo vpraša, kako bi rešil stvar, se boš verjetno rešil s kakim odgovorom, da so za to drugi......in pametovati  znaš 300 na uro.

..pa da kopiram tvoj stavek iz prejšnjega posta, da ne boš užaljen glede zgornjega odstavka:

 Svoje mnenje pa ja lahko mam al ne? Konc koncev živimo v času svobode 😂

 

 

pred 7 urami, Kugelschreiber pravi:

Hehehe. Saj res. Oni to zarad nas pocnejo. Hehe. 

..pa se dejmo enkrat zamenjat..... vse kritike in pametovalce s kavča na motorje dat, pa na pisto, dirkači naj pa kritizirajo...  :D in se zabavajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Zivnorc said:

pa se dejmo enkrat zamenjat..... vse kritike in pametovalce s kavča na motorje dat, pa na pisto, dirkači naj pa kritizirajo...  :D in se zabavajo...

Zakaj? A njih kdo sili? A se ne zabavajo? Oni to počnejo, ker tako hocejo. Ce bi lahko, bi vsako dirko zmagali s pol kroga prednosti, ce bi blo za nas boring za umrt, bi se sekirali? Haha. Ne vozijo za naso zabavo. Vsi dirkajo samo zase. Cist noben jih ne sili. Ajd, KTM sili Fernandesa pa Aprilia je silila Melandrija, izjemi ki potrjujeta pravilo. 
 

Kako izjemen v svojih komentarjih je keni, je cist druga debata.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kugelschreiber pravi:

Kako izjemen v svojih komentarjih je keni, je cist druga debata.  

...bilo je pisano samo njemu....

... tebi pa sem odgovoril v šali, ko si me lih zbodu..  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Zivnorc pravi:

...ne zapičujem se v kr neki....

...lepo, da nekaj mahiniraš in ugibaš, kdo bo koga... vse v duhu športa...in dokler tu gor daješ "športne" komentarje.

 

....zapičujem pa se izključno v tvoje zaničujoče komentarje o profesionalcih, ki jih je samo peščica od peščice izbrancev na naši kugli, ki so dali skozi marsikaj, da so dosegli ta nivo dirkanja. Vsi so v rangu kake desetinke sekunde na krog, pa še to je bolj kot ne odvisno od sreče, naključja... morda napačne presoje o nastavitvah motorja aili izbire pnevmatik...itd...

...in tu je tudi človeški faktor. Vsak dirkač je navsezadnje tudi samo človek... in vsak človek ima lahko (pravico) slab dan.... ni dobro spal.... ali kakršen koli drugi razlog, da tisti dan ni 100 odstoten. .... in ti jih stalno ponižuješ, ozmerjaš, zaničuješ, da so neumni... debili... da nimajo pojma.... itd...

 

Večkrat sem te že vprašal, če si se kdaj vsaj zapeljal po pisti... vsaj turistično... nikoli nisem dobil odgovora... Ali ti veš, kaj moraš vse premisliti v delčku sekunde pri visoki hitrosti, da se ukvarjaš s samo svojo vožnjo na limitu fizike... med tem misliti, kako boš prehitel tistega pred sabo... tisti pred tabo ti stalno zapira linijo.... tisti za tabo pa kot lačna horda volkov čakajo na trenutek, da tebe "zjahajo"... Verjetno nimaš pojma.

.... tudi zadnjič sem te vprašal, s čem se ukvarjaš, pa sem iz tvojega odgovora izvedel vse o tebi.

 

 V lajfu verjetno nisi ustvaril ničesar.... pojma nimaš o nobeni stvari.... vse hočeš takoj in zdaj... delo drugih je ničvredno,  kritizirat znaš vse povprek.... a če te nekdo vpraša, kako bi rešil stvar, se boš verjetno rešil s kakim odgovorom, da so za to drugi......in pametovati  znaš 300 na uro.

..pa da kopiram tvoj stavek iz prejšnjega posta, da ne boš užaljen glede zgornjega odstavka:

 Svoje mnenje pa ja lahko mam al ne? Konc koncev živimo v času svobode 😂

 

 

..pa se dejmo enkrat zamenjat..... vse kritike in pametovalce s kavča na motorje dat, pa na pisto, dirkači naj pa kritizirajo...  :D in se zabavajo...

Stari.. Poišč si pomoč, ker si bolan... Obnašaš se hujš, kot da bi ti mati užalil, ne pa nekoga, ki si ga parkrat videl po tv... Pa še to sem rekel samo, da ga ne jemljem resno.. Oh ja... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
3 hours ago, KennyJR said:

Ja sej ga še vedno ne... Sam kaj, ko je posran u pm... 

 

 Dej razlozi tole... Kako je posran? Ne bi rekel da si ne upa, da nima jajc. In tudi ni on kriv, ce se drugi valjajo, ko bi se moral on (po tvoje)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đonija je v prvi dirki zahebal " SBK KAWASAKI Team ", ponovila se jim je napka iz 2019, ko je Leon ( Haslam ) ubrisal iz istega razloga....  visok robnik /  "abs" sensor zadnjega kolesa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ducati je raje podpisal Rinadlija, kot Bassanija v Tovarniškem moštvu. Po edini pametni potezi, ki so jo naredili v zadnjih letih, da so podpisali Bastianinija namesto Martina v MotoGP, spet delajo bedarijo za bedarijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 ur Suzuke je mimo in v HRC so (spet) našli čas in voljo za narest gajbico kosov za WSBK.  
 

 

BB816318-3FB0-4EE7-8CEB-77C3D5988372.png

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kugelschreiber said:

8 ur Suzuke je mimo in v HRC so (spet) našli čas in voljo za narest gajbico kosov za WSBK.  
 

  Kos, katerega so res izboljsali, je Lecuona.  Se mi je dozdevalo ze takrat, da ga je KTM u kamen, ko so ga pustili....

On 8/4/2022 at 9:18 PM, Zivnorc said:

..pa se dejmo enkrat zamenjat..... vse kritike in pametovalce s kavča na motorje dat, pa na pisto, dirkači naj pa kritizirajo...  :D in se zabavajo...

 

 Kaj si nor!? Sej niso budale, da dobro placano sluzbo zgubijo! Ti pa si....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Sm se pa tole zadnjo dirko tudi jaz preprical, da nima smisla racunati na Bautisto...  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
2 hours ago, ukica said:

Faking shit leti duce…

Orenk leti, ja. Ampak nekako izgleda da samo Bautisti. Rinaldi in Basani nekako ne letita podobno po ravninah, pa se Bautisti nekako uspe ohraniti gumo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!