Skoči na vsebino

Ljubezen-darilo


Julijasav12

Priporočene objave

Dan

 

Pred kratkim je imela sošolka rojstni dan,pa sem se namenil ji kupiti darilo.Problem je v tem,da mi je všeč,ne vem pa,če sem jaz nje(najbrž je to že standardni problem vseh moških inu žensk(ko gre za moškega,sicer pa-danes so drugi časi)).Pa da se ne oddaljim preveč od vprašanja.Vprašal bi vas,katero darilo bi bilo najboljše,tako da bi reklo "všeč si mi".

 

Hvala lepa za odgovore,

Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tvoje perspektive, ker si morda še praznoleten, so vsi na forumu tle "stari"... tako da srečno, poskusinajt nekaj kar je trenutno aktualno v vaših krogih in ji daj na samem... če to še obstaja v tem virtualnem svetu. Bolj kot darilo je pomembna situacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da darilo ni tisto, ki bo prepričalo, ampak oseba, torej ti. 

Malo se pozanimaj, kaj ji je všeč, kam rada gre, kaj rada vidi in bla bla, spoznaj karakter in pripravi presenečenje. Povabi jo ne vem, pišem hipotetično, v živalski vrt, če rada gleda živali ali na obisk kake gledališke igre, če ima rada gledališče. Nekam ali nekaj, kjer bosta skupaj preživela čas in se bolje spoznala. Zraven je lahko tudi simbolično darilce. Ampak simbolično. Veliko več bosta imela od druženja in spoznavanja drug drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tle si nas pršu spraševat... motoriste.... k smo ful romantiki...   :lol1:

 

... pomoje boš najbol vedu, če te ima rada, če jo vprašaš:

" A me češ?" ....  ker če jo boš vprašu, če ti'u dala, je vprašanje, kaj bo... sploh če je gorenjka...   :P

 

Hja.... da malo bolj resno odgovorim tule...   :hmm:

... sem že n'mau iz forme...    Ampak... če dobr premislim, kar so mi drugi govorili pred 30 leti..... najprej mamo od punce poglej...pa boš videl, kaka bo čez 30 let.....  torej najprej dobro spoznati njeno mamo...   :D .... da nauš za brez veze že zdej za darile zapravlu...  :P

..pr fotru moraš biti bolj previden, da se ne boš kej preveč pametnega delal od fuzbala... MGP... ostalih športov..... ne pozabi na ribičijo...al pa če je slučajno lovec..  :hmm: ... se mu pa ne bi blo hlih fajn zamerit...  :P

 

... pomoje bi bilo najbolje, da ji rečeš, da imaš eno darilo za njo.... pa ne veš, kako bi ji ga dau... pa tko ( ma dej... mal se štorastga naredd, pa to)...

.... no...in pol ti bo dala lupčka..  :blush: .... no in ti ji vrneš lupčka... in ji rečeš, da je mal večje darilo...   :D

... no in ti pol pusti mal po breskvicah pošarit...   :blush: .... in ti rečeš.... da je še mal večje darilo...

... no in pol preide na XXX ( vsebina za odrasle) .... no in ti rečeš....   :hmm: ... se boš že kej zmislu... al pa fejst hitr laufi...  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a neb raje kr base dau? :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 4. 2022 ob 20:14, Julijasav12 pravi:

Vprašal bi vas,katero darilo bi bilo najboljše,tako da bi reklo "všeč si mi".

Če iščeš posrednika, si že falil...ampak tudi jaz temu včasih ne bi verjel, ko sem se trudil delati vtis na ženske z raznimi izmišljotinami. Je pa razlika, v mladih letih so ženske nedostopne...ko pa pridejo v leta in so še vedno same pa one navalijo v osvajanja. 😀

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... točno tako...

... zato pa vedno govorim, da imam rad mlade punce... stare okoli 500 mesecev pa naprej...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Če iščeš posrednika, si že falil...ampak tudi jaz temu včasih ne bi verjel, ko sem se trudil delati vtis na ženske z raznimi izmišljotinami. Je pa razlika, v mladih letih so ženske nedostopne...ko pa pridejo v leta in so še vedno same pa one navalijo v osvajanja. 😀

sploh če maš GSa :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 4. 2022 ob 14:54, Zivnorc pravi:

... tle si nas pršu spraševat... motoriste.... k smo ful romantiki...   :lol1:

 

... pomoje boš najbol vedu, če te ima rada, če jo vprašaš:

" A me češ?" ....  ker če jo boš vprašu, če ti'u dala, je vprašanje, kaj bo... sploh če je gorenjka...   :P

 

Hja.... da malo bolj resno odgovorim tule...   :hmm:

... sem že n'mau iz forme...    Ampak... če dobr premislim, kar so mi drugi govorili pred 30 leti..... najprej mamo od punce poglej...pa boš videl, kaka bo čez 30 let.....  torej najprej dobro spoznati njeno mamo...   :D .... da nauš za brez veze že zdej za darile zapravlu...  :P

..pr fotru moraš biti bolj previden, da se ne boš kej preveč pametnega delal od fuzbala... MGP... ostalih športov..... ne pozabi na ribičijo...al pa če je slučajno lovec..  :hmm: ... se mu pa ne bi blo hlih fajn zamerit...  :P

 

... pomoje bi bilo najbolje, da ji rečeš, da imaš eno darilo za njo.... pa ne veš, kako bi ji ga dau... pa tko ( ma dej... mal se štorastga naredd, pa to)...

.... no...in pol ti bo dala lupčka..  :blush: .... no in ti ji vrneš lupčka... in ji rečeš, da je mal večje darilo...   :D

... no in ti pol pusti mal po breskvicah pošarit...   :blush: .... in ti rečeš.... da je še mal večje darilo...

... no in pol preide na XXX ( vsebina za odrasle) .... no in ti rečeš....   :hmm: ... se boš že kej zmislu... al pa fejst hitr laufi...  :P

 

😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

S takšnimi nasveti bo fant dolgo še obremenjeval desnico.

Norc, dej raje doma vpraš, kakšna taktika zažge pri puncah. 

"sem že n'mau iz forme...    Ampak... če dobr premislim, kar so mi drugi govorili pred 30 leti..... najprej mamo od punce poglej...pa boš videl, kaka bo čez 30 let.....  torej najprej dobro spoznati njeno mamo...   :D .... da nauš za brez veze že zdej za darile zapravlu...  :P Tegale pa ti nisi upošteval

 

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 8 urami, Julijasav12 pravi:

Hvala. to mi je zelo pomagalo. 

...in... si snel krono?...  :D 

...hočemo podrobnosti....  :D ... zdej k smo ti tolk pomagal....   :D 

 

     :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 5 urami, Zivnorc pravi:

...in... si snel cbd vrsicke?...  :D 

...hočemo podrobnosti....  :D ... zdej k smo ti tolk pomagal pri izgradnj kuhinje

....   :D 

 

 

     :P

 

konopljina smola kuhinje

Omg prov pa bom, depresija in vse :D rekel sem si, treba je uživat in sem to naredil vsedel sem si si enega cbd vršička pržgal užival v razgledu mojega na novo pripravljenega kosila

Popravljeno . Popravil Julijasav12
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!