Skoči na vsebino

Zbledele vetrobranske šipe


Priporočene objave

Opažam, da nekateri Piaggioti, kateri najbrž stojijo zunaj, imajo zbledele šipe, da praktično ne vidiš skozi. Je to možno sanirat brez menjave z novo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motofil pravi:

Opažam, da nekateri Piaggioti, kateri najbrž stojijo zunaj, imajo zbledele šipe, da praktično ne vidiš skozi. Je to možno sanirat brez menjave z novo?

Kar zamenjati za motor, tam te težave ni!!😅😅😅

 

Če je vetrobran iz pleksi stekla, potem je zamajava edina rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo, kaj pa tiste plasticne dele motorja, ki so zbledeli od sonca? Se njih da tudi lepo spolirati oz. kako drugace sanirati?

Popravljeno . Popravil minifish
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kako mehansko "drgnjenje" ala poliranje pomoje da za plastiko ne pride v poštev..... sevede, če je to tista "mat" črna plastika.... enkrat sem nekaj pogrel s fenom, pa je bilo bolje... poskusiti bi moral še s kakim peskanjem s finimi steklenimi kroglicami.... soda bikarbona... ali kake druge primerne "substance"....bi bilo fino vprašati kake profi majstre... ala   speskaj.si...

... če je sijajna barvasta plastika, verjetno pride v poštev klasično poliranje....pa kak premaz čez za poživitev barve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Jaz sem zbledelo črno plastiko na AA500 pošprical s sprejem za armaturko. Presenetljiv rezultat, drži že par mesecev. Vsako toliko bom obnovil postopek, pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!