Skoči na vsebino

MK LISJAK SLOVENIJA - MOTORISTIČNO SREČANJE v GORNJI RADGONI - 24. in 25. junij 2022


štromček

Priporočene objave

MK LISJAK SLOVENIJA, vabi v GORNJO RADGONO na MOTORISTIČNO SREČANJE ob 20. obletnici ustanovitve kluba - 24. in 25. junij 2022.

Srečanje se bo odvijalo na lokaciji CLUB HOUSA MK LISJAK, Cesta na stadion v Gornji Radgoni.  🏍️

😺 Hrana, pijača in zabava so zagotovljeni - VSTOP PROST ZA VSE ! 😺

image.jpeg.a2eb8d369395f23da98d0242fb50e438.jpeg

🏍️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

VSI STE DOBRODOŠLI ... UŽIVAJTE IN SI USTVARITE SAMO LEPE SPOMINE, LISJAKI SO ODLIČNI GOSTITELJI, PREPRIČALI SE BOSTE 🦊 POZDRAV VSEM 🦊

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je ! Novi club house, nova lokacija, ampak stara ekipa, ki pripravlja še boljši dogodek !!!! VABLJENI !!! 😺😺🏍️🏍️

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se pa kaj oglasimo okoli. Sem pa malo surfal okoli, kje je kaj dogajalo. Pa našel tole prečudovito fotogalerijo iz Harley Davidson HOG Rally-ja, ki je bil Junija letos v Portorožu, če kakšnega še zanima >> srečanje motoristov

Hude slike "Harleyev" - se vse samo sveti:
https://www.arkada.net/2022/06/srecanje-motoristov-harley-davidson.html

Se vam bo mogoče, ker ste ravno tudi tako kot jaz sami bikerji tu zdelo zanimivo za pogledati, so si res vzeli čas za profi slikce na tem blogu, ki so jih tam pofotkali. Sem jim že lajkal.

Upam, da bo kakšna galerija tudi na tem dogodku, ki pride :) . Pa BTW. imate zelo dober hud plakat, za tole obletnco. Čestitke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!