Skoči na vsebino

Moja Sardinija


pik1
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

hdr_00163_0.jpg.f4e6a25e85362e9fc90898202301b512.jpg

Priporočene objave

Pa ko prideta na trajekt in ga zvežejo, ne pozabita iz kovčka vzeti tistih par viljamovk, ker ko zaprejo podpalubje adijo dostop do kapljic za pomiritev.

Sam povem...da ne pozabiš, ker v baru je v €€€

Srečno!

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno. Pa čimveč fotk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fauš en malo. Pridem tudi letos. Kak je s kovid pravili? Kaj gledajo?

Kakšen plan imata? Pa kako fotografijo prilepi, da se malo naslajamo. 

Srečno!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, tomash pravi:

Fauš en malo. Pridem tudi letos. Kak je s kovid pravili? Kaj gledajo?

Kakšen plan imata? Pa kako fotografijo prilepi, da se malo naslajamo. 

Srečno!

 

.

... kovid-a nikjer nič ... 

... razen na trajektu so ene dvakrat v zvočnik spustili objavo, da so priporočljive maske ... ampak neobvezno ... sicer nikjer nič sledov od kakšnem kovidu ali pa ukrepih ...

imam pa občutek, da še najbolj gledajo, če imaš še kakšne evrčke v tošlnu, ki bi jih še znal potrošit pri njih 😁😁😁

..

 cena pa v tem letnem času zelo cool ... skoraj vse tako, kot bi plačeval pri nas ... no, v Portorožu bi bilo najbrž celo dost dražje ... da Kroate sploh ne omenjam 😲

... tudi temperature so zdele še top ... 👍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, mladench pravi:

Ichnusaaaa ohhh memoriesss

čez most je šlo?

uživajta!!

.

.... nisem preizkušal 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu, da se ti bolj splača potegnit do Civitavecchia in tam na trajekt, a sem ugotovil, da ne prišparaš dost pri trajanju plovbe, pa še malo dražje naj bi blo. Pa še dodatnih 500 km brezvezne vožnje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne sam to, na titaniku so ostal brez čolnov ravno tisti, ki niso mel svojih kajutc :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

pa ne sam to, na titaniku so ostal brez čolnov ravno tisti, ki niso mel svojih kajutc :P

 

.

... stari, film sem petkrat gledu ... pa mi je ostal v krvi ... da se je najboljš skoz zravn tehle kapsul držat 🤣

20220521_211010.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, pik1 said:

.. sem pa na trajektu gledal ene starce iz nemčije in švice ... faaaaaaak ... če se je pr tistih svojih letih že zmislu pridet z motorjem prou od tam gor ... prov tle dol na Sardinijo ... in si pol "postilja" tiste umazane deke po tleh po skupnih prostorih, po hodnikih in kaj jest vem kje vse še niso ležal ... 😵

... mah, jebeš tak dopust, da si pol na konc tud ene pojstle ne privoščiš ... 😵 

..😆..to so Turki, ki živijo v Nemčiji…oni tud ko pridejo na srečanje-goldwingov v Kranjsko goro…si postavijo štotore…pa golda stane cirka 50.000€..pa majo zih za hotel…ampak to jim je v krvi…se radi grupirajo..🤷🏼‍♂️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Satao pravi:

..😆..to so Turki, ki živijo v Nemčiji…oni tud ko pridejo na srečanje-goldwingov v Kranjsko goro…si postavijo štotore…pa golda stane cirka 50.000€..pa majo zih za hotel…ampak to jim je v krvi…se radi grupirajo..🤷🏼‍♂️

.

... mogoče ma pa tud goldo ukradeno 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 5. 2022 ob 17:45, pik1 pravi:

.

... stari, ne vem če je Livorno glih najboljš varijanta, glede na to, da sem uspel prebrat že marsikatero "domislico" kako, od kje, in za kolk dnarja dol pridet .. AMPAK  ... verjemi mi, da če imaš za cel dopust našparanih nekaj evrov, se ti sigurno splača dodat še štiri evre za kabino ... po možnosti z oknom ... in svojo kopalnico ... tko da ... ti je kar naenkrat vseeno, kolk časa bi se dol vozil ... 😁

... sem pa na trajektu gledal ene starce iz nemčije in švice ... faaaaaaak ... če se je pr tistih svojih letih že zmislu pridet z motorjem prou od tam gor ... prov tle dol na Sardinijo ... in si pol "postilja" tiste umazane deke po tleh po skupnih prostorih, po hodnikih in kaj jest vem kje vse še niso ležal ... 😵

... mah, jebeš tak dopust, da si pol na konc tud ene pojstle ne privoščiš ... 😵 

...kolk si plačal za karto? In koliko je bilo doplačilo za kabino? 

Greva konec junija ali v sredini septembra.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 51 minutami, siks pravi:

...kolk si plačal za karto? In koliko je bilo doplačilo za kabino? 

Greva konec junija ali v sredini septembra.... 

 

... cene se kar dobr spreminjajo ... tko da, za enak "paket" zna bit v različnih časovnih obdobjih kar dobra razlika ... ampak, kakorkoli ... naju bi prišla karta brez kabine, brez kopalnice in brez wi-fija ene 100 evrov, skupaj z motorjem ... ker sva se pa mal kurčila z sobano z oknom, tv-jem in svojo kopalnico so naju pa olupil ta 190 evrov ...  povem pa ti, da tist filing, ko ti ladijski sluga odpre cimerček, odtehta tud tist dodatek 45 evrov ...

 

ps.

... rajši pejta v septembru kot junija ... ker če se spomnim na včerajšnje temperature, bosta junija zoglenela tle dol 🤣

 

 

Popravljeno . Popravil pik1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda, da je letos eno čudno leto. Midva sva bila na Sardiniji zadnjih 6 let vedno v  prvi polovici junija, zadnji dve leti celo v pozni sredini pa je bilo redko čez 30°C...

Sicer pa uživajta! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, pik1 pravi:

 

... četrti dan ..

... bom podrobno opisal cel četrti dan ... ovinek na ovinek, iz ovinka v ovinek ... še sto šestnajst ovinkov na tristošestdeset ovinkov podlage ... pa za povrh še par ovinkov ... po tem ... ko so se mi ovinki popeli več na ku*ac 🤣 ... človk res ne bi veejel, če ne bi poizkusil na lastni koži 😮🤣 .... pa te modeli tle dol res nimajo niti dveh tekočih metrov ravne ceste 🤣 

Ko prideš domov se zapelji po AC do Beograda, da se mal pomiriš. 😂

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!