Skoči na vsebino

Novi predsednik/ca R SLO (2022)


DAMI34

Novi predsednik RS 2022  

24 članov je glasovalo

  1. 1. volitve drugi krog

    • Anže Logar
      2
    • Nataša Pirc Musar
      7
    • še ne vem
      0
    • ne bom glasoval
      1


Priporočene objave

Ajde, tule se lahko čustva izražajo...al pa se komentira cvetober nadstandarda, ki se nam sam nudi: P

Trenutno:

 

 

Pirc Musar

fc4c9bd2fa523eceb99d.jpeg.b0a1583118dc428e4cb2e8f9a362554d.jpeg

 

Nina Krajnik

830901_20220627-01149895.thumb.jpg.7f7196304dbb44a697634e0799459794.jpg

 

Gregor Bezenšek

to.jpg.8bdd26ba83de2d473101c4649c9bae9b.jpg

 

Marta Kos

22f346cf6210dd13fb77ca0a8f2a6c96.jpeg.a2a109a62c160864385e71ad7bb3453b.jpeg

 

Anže Logar

1629302445-DSC_5134-1200x800.thumb.jpg.38ed148f53f78a2ca9d2718fbfb9256f.jpg

 

Vladimir Prebilič

o_3904613_1024.webp.30da162e9d80519ce473864118b5fc6b.webp

 

Tema namenjena...pa sj sami veste. Zdravljenju lastnih frustracij al pa resnemu komentiranju kandidatov.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride ša Marta pa Vladimir. Pa nagovarjajo baje še Cmerarja, Vajgla in Ernesta. Za slednjega že Biden izgleda kot najstnik.

Moj glas?. Marta ali Vladimir. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Pride ša Marta pa Vladimir. Pa nagovarjajo baje še Cmerarja, Vajgla in Ernesta. Za slednjega že Biden izgleda kot najstnik.

Moj glas?. Marta ali Vladimir. 

a to že uradno al se samo šušlja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...skor zihr bo baba...

...volu bom pa tisto, k ma večje joške.

 

...tko da....JOŠKE NA PLANO!

...da se bom znal odločiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj s Pirc Musarjevo? Tu je slika z BMW, nekje pa sem jo videl s Kawasakijem (mislim, da Vulcan 650). To je potrebno razčistit, da bom vedel, kako in kaj.

Sicer pa sem slišal še predlog o ukinitvi funkcije predsednika in uvedbi predsedstva (predsednik vlade, državnega zbora in ustavnega sodišča)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Darko3g pravi:

Kaj je zdaj s Pirc Musarjevo? Tu je slika z BMW, nekje pa sem jo videl s Kawasakijem (mislim, da Vulcan 650). To je potrebno razčistit, da bom vedel, kako in kaj.

spacer.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

V tekmo za predsednico republike se podaja tudi lacanovska psihoanalitičarka in filozofinja Nina Krajnik. Kot je pojasnila, se je za kandidaturo odločila, ker si želi ozdravitve slovenske družbe.

 

Boljševiška zalega je to družbo tako mentalno in duhovno pohabila, da skoraj ne verjamem v njeno ozdravitev. Celo nasprotno, rdeča bolezen metastazira v neslutene razsežnosti. Sicer sem po naravi optimist, kar se pa naše družbe tiče, sem skorajda izgubil upanje v njeno ozdravitev. Rdeča indoktrinacija je vse agresivnejša in prodira v vse pore našega življenja. Mladina je že tako zastrupljena, da je detoksikacija skoraj nemogoča. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, bladerunner said:

Boljševiška zalega je to družbo tako mentalno in duhovno pohabila, da skoraj ne verjamem v njeno ozdravitev. Celo nasprotno, rdeča bolezen metastazira v neslutene razsežnosti. Sicer sem po naravi optimist, kar se pa naše družbe tiče, sem skorajda izgubil upanje v njeno ozdravitev. Rdeča indoktrinacija je vse agresivnejša in prodira v vse pore našega življenja. Mladina je že tako zastrupljena, da je detoksikacija skoraj nemogoča. 

Jez nism optimist. Al ipak, na dveh zaporednih anketah je bilo na grobo 80:20 za normalne. Najprej zakon o vodah, pol se parlamentarne volitve.  80 proti 20. Na dveh glasovanjih. Nekaj upanja je. 
 

Predsednik je posta pac precednik. Pahor je funkcijo degradiral do mere, ko kandidatko naprej pahata peter jambrek in vili kovacic. Res, circus ludus. Zarad mene lahk tud jaka šraufciger zmaga. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kdo od motosvetovcev bo tut kandidiral? Jaz bi ma se mi ne da, bom še malo počaka da funkcijo tolko uničijo da bom lahko na funkciji v pižami ali pa v kombinezonu umazanem od motornega olja... 🤣 🤣 🤣 🤣 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom kar za Mausarjevo :P ... 

:kva2: 

p.s.

dokončno se bom odločil, ko bom videl vse kanditate/ke, prebral njihove programe in jih podrobno analiziral, se udeležil nekaj okroglih miz, jim postavil kakšno vprašanje, sodeloval na radijskih zaslišanjih .... 

in ko bo čas, bom odskakljal do volilnega mesta in oddal svoj glas... saj se sliši preprosto, ampak saj tudi je ... za Slovenijo gre :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bladerunner pravi:

Boljševiška zalega je to družbo tako mentalno in duhovno pohabila, da skoraj ne verjamem v njeno ozdravitev. Celo nasprotno, rdeča bolezen metastazira v neslutene razsežnosti. Sicer sem po naravi optimist, kar se pa naše družbe tiče, sem skorajda izgubil upanje v njeno ozdravitev. Rdeča indoktrinacija je vse agresivnejša in prodira v vse pore našega življenja. Mladina je že tako zastrupljena, da je detoksikacija skoraj nemogoča. 

Jebi ga, NIJZ pravi, da je tudi Rumena mrzlica nevarna:

Rumena mrzlica Simptomi in znaki bolezni     
Bolezen lahko poteka brez simptomov ali s hudo klinično sliko, tudi smrtni primeri niso redki.  ☹️😬

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Tedybear pravi:

To je rezime mojega današnjega prebiranja časopisov in spleta. 

bom uredil

pred 14 urami, bladerunner pravi:

Boljševiška zalega je to družbo tako mentalno in duhovno pohabila, da skoraj ne verjamem v njeno ozdravitev. Celo nasprotno, rdeča bolezen metastazira v neslutene razsežnosti. Sicer sem po naravi optimist, kar se pa naše družbe tiče, sem skorajda izgubil upanje v njeno ozdravitev. Rdeča indoktrinacija je vse agresivnejša in prodira v vse pore našega življenja. Mladina je že tako zastrupljena, da je detoksikacija skoraj nemogoča. 

Jupol ma akcijo :P (bela barva, da ne bo pomote)

Y8RkBHHvB60G.thumb.jpg.1e0d225564bb05a88d134dc90bcca01a.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Zivnorc pravi:

...skor zihr bo baba...

...volu bom pa tisto, k ma večje joške.

 

...tko da....JOŠKE NA PLANO!

...da se bom znal odločiti.

joškometer bo tebi prepuščen, zdej pa mal poguglaj in prilepi slikce. Prosim naj bodo obrazi zakriti, da se bomo res odločali na podlagi joškov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Tedybear pravi:

Pride ša Marta pa Vladimir. Pa nagovarjajo baje še Cmerarja, Vajgla in Ernesta. Za slednjega že Biden izgleda kot najstnik.

Moj glas?. Marta ali Vladimir. 

Vladimir Prebelič🤔

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Vladimir Prebelič🤔

Sem pričakoval tvoj odziv. Ker si iz tistih koncev in ga vsekakor bolje poznaš.😀 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kje se lahko uradno vidi kandidature? Ker Prebiliča siol ne omenja..da uredim temo.

https://siol.net/novice/slovenija/anze-logar-kandidat-za-predsednika-republike-582652

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

bom uredil

Jupol ma akcijo :P (bela barva, da ne bo pomote)

Y8RkBHHvB60G.thumb.jpg.1e0d225564bb05a88d134dc90bcca01a.jpg

Tudi beli Jupol ne bo prikril trdovratne rdeče barve, ker je preveč trdovratna in se zalezla globoko v nrav tukajšnje populacije. Mogoče bodo s tem opravile naslednje generacije, v kar pa tudi močno dvomim, ker jih današnja generacija preveč zastruplja z rdečo ideologijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj favorit pa je razumljivo dr. Anže Logar. Njega tudi vidim kot bodočega predsednika SDS in tudi naslednjega predsednika slovenske vlade. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, bladerunner pravi:

Tudi beli Jupol ne bo prikril trdovratne rdeče barve, ker je preveč trdovratna...

seveda, to pa zato ker ne uporabljaš Calgona. Uporabljalj Calgon in madeži izginejo :P da bo belo bolj belo pa Vanish :P

 

 

pred 33 minutami, bladerunner pravi:

Moj favorit pa je razumljivo dr. Anže Logar. Njega tudi vidim kot bodočega predsednika SDS in tudi naslednjega predsednika slovenske vlade. 

Da se ti besede pozlatijo, ma JJ ne bo pustil, je preveč obseden z oblastjo. Pa bi bil že čas za prepih tudi v SDS.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nejc74 pravi:

mogoče se celo poroc3i z Ivanko, pa bo hkrati prvi moz ZDA, v Sloveniji pa dobi trio, predsednik, premier in predsednik parlamenta. Pišuka, ker je SDS, bi bil lahko se nadškof in predsednik balinarske zveze zraven.

Neresen komentar neresnega osebka, ki je očitno močno zaostal v duševnem in mentalnem razvoju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, bladerunner said:

Neresen komentar neresnega osebka, ki je očitno močno zaostal v duševnem in mentalnem razvoju. 

se pravi, po tvojem mnenju Logar nima šans pri Ivanki? Zgrožen sem! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!