Skoči na vsebino

Novi predsednik/ca R SLO (2022)


DAMI34

Novi predsednik RS 2022  

24 članov je glasovalo

  1. 1. volitve drugi krog

    • Anže Logar
      2
    • Nataša Pirc Musar
      7
    • še ne vem
      0
    • ne bom glasoval
      1


Priporočene objave

pred 4 urami, bladerunner pravi:

Dr.Anže Logar zbral v treh dneh kar 12.000 podpisov. Obetaven začetek. 

 

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Klavrn konec! 🤪🤣

 

pred 2 urami, bladerunner pravi:

Imaš kristalno kroglo? Bi še meni kaj povedal o prihodnosti.

 

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Valja! Logarček bo popušil tko kot Janšari! 😁  Folk vas ma poln kurac! 😡

 

pred 2 urami, MARJA pravi:

Dobil bo 20 do 23°% glasov in to je že dovolj za SDS da razglasi zmago.

 

pred 2 urami, bladerunner pravi:

No sicer ni nič narobe, če take izjave podajaš v svojem imenu. Malo zoprno pa postane, če človek blodi v imenu drugih. 

 

pred 2 urami, bladerunner pravi:

Jaz pa sem prepričan, da bo v prvem krogu dobil preko 40%. Drugi krog pa zna bit bolj kompliciran, ker bo vsa boljševiška drhal volila tistega, ki se bo v drugem krogu pomeril z Logarjem. 

 

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Boljševiška drhal sere na belogardiastične pičkice. 🤪

 

pred 2 urami, bladerunner pravi:

Problem za boljševiško drhal je, da imajo belogardistične pičke zobe.:hmm:

 

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Tud po zobeh jih lohk dobijo, če jih že lih majo. 😂

 

pred 2 urami, bladerunner pravi:

Brezspolnih, mehkužnih boljševiških ničetov se pa ne bojimo. 

 

pred 1 uro, hajamoto pravi:

Blodi pejt rajš spat. Lej folk se norca iz tebe dela, ti pa ene resne odgovore pišeš. 🥴😂🤣

 

pred 1 uro, ftp pravi:

Z matematiko pa nisi glih na "TI"  :eek:

 

pred 1 uro, bladerunner pravi:

Brigaj se zase, druge pa pusti pri miru, če ne premoreš nič pametnega napisat. 

 

pred eno uro, bladerunner pravi:

Bova videla, kaj se bo zgodilo. Sicer sem pa napisal samo moje osebno prepričanje in nikakršno trditev, pa se boljševiki takoj usajate, ko pa vam na malenkost bolj grob način odgovorim, pa jočete, kako da vas žalim. Napiši primeren komentar brez cinizma in žaljenja in dobil boš enak odgovor od mene. 

 

pred eno uro, ftp pravi:

spet rusofil  :lol1:

 

pred eno uro, ftp pravi:

Prerberi in razmisli raje kaj si zapisal.

Ne nisi žalil, samo osmešil si se.

 

pred eno uro, ftp pravi:

In je na boljševiški strani. Vprašaj bledegs

A si tablete pozabil ?  :?

 

pred eno uro, bladerunner pravi:

Prenehaj s takimi komentarji in se spelji s portala, če ne zmoreš spoštljivega komentiranja. Zapisal se, kar sem pač zapisal in s svojim tekstom nisem nikogar žalil. Ti pa izzivaš s svojimi provokativnimi komentarji. 

 

pred eno uro, ftp pravi:

A di tablete pozabil :?

 

pred eno uro, bladerunner pravi:

Ker sicer ni primerno, da ti javno odgovarjam na provokacije, bom uporabil besednjak komentatorja @Kmet2. Povej mi take stvari v živo na štiri oči, pa bova hitro razčistila. 

 

pred eno uro, ftp pravi:

A si to ti Vladimir? A me boš napadel? 

 

Zdaj se pa pomiri in nehaj grozit. Bo vredu?

 

pred eno uro, bladerunner pravi:

Prenehaj s provokacijami in se spoštljivo obnašaj do sogovornika, pa bom tudi jaz spoštljiv do tebe. Bo v redu?

 

pred 58 minutami, ftp pravi:

Ti nisi z nobenim spoštljiv, ki ni iz tvoje hlevčka.

Povsod ti skačejo ven neki poljševiki. Kaj naj si mislim o tebi ????  Da se hecaš (upam,... tako kot jaz), ali pa imaš resne težave.

 

pred 39 minutami, bladerunner pravi:

Umiri se fant. Jaz sem bil na začetku zelo spoštljiv do vseh. Tisti pa, za katere trdiš, da niste iz mojega hlevčka, pa ste me prvi začeli zbadati provocirati in žalit. Ko sem začel vračat z enako mero, pa vsi v jok in se pritoževat, kako vas jaz žalim. V resnici pa se vam je samo vrnil bumerang, ki ste ga napačno zalučali. 

Z menoj si ti ni potrebno belit glave. Obstaja veliko bolj pomembnih stvari, na katere se je vredno fokusirat. Če pa jaz nek del populacije imenujem z boljševiki in jih ne imenujem direktno, pa to ni tvoj problem. Razen, če se med temi prepoznaš. To pa zopet ni moj problem. 

 

pred 32 minutami, ftp pravi:

Si ne belim glave s teboj. Sem prišel z moto izleta, urejam slike in berem "vice", tako za zabavo.

 

pred 30 minutami, bladerunner pravi:

Lep večer ti želim in veliko veselja z urejanjem slik in branjem vicev. 

 

pred 28 minutami, ftp pravi:

Hvala enako.

In še naprej jih piši, da mam kaj brat. :rolleyes:

 

pred 25 minutami, bladerunner pravi:

Bom, da ti ne bo dolgčas.:)

 

pred 20 minutami, hajamoto pravi:

Helex ti bo pomagal pred spanjem. Pa rajš kr dva vzem. 😇

 

pred 17 minutami, bladerunner pravi:

Se ti opravičujem, ker sem te omenil in morda malo nerodno opisal, kaj sem mislil pod tvoj besednjak. Prevzemam vso odgovornost nase. 

Tebi pa ena močna okrog kepe. Še raje pa dve. 

 

pred 7 minutami, Najots pravi:

A mi lahko tole razložiš, ker ne razumem ravno najbolj. 

Nekdo (verjetno nek komi oz. boljševik) je napačno vrgel bumerang. Ta bumerang se ni vrnil in je pristal pri tebi. Ti si ta bumerang prijel, vrgel, nato pa.... 

 

pred 6 minutami, bladerunner pravi:

Saj tudi moja predvidevanja niso verodostojen vir, pa se kljub temu nekateri usajajo in provocirajo, ker niso sposobni spoštljive komunikacije. 

Povsem napačni zaključki. Več ti pa ne bom razlagal, ker si se oglasil zgolj z namenom provokacije. Si samo še eden izmed mnogih provokatorjev tega portala. 

 

pred 2 minutami, Najots pravi:

Ok. Hvala. Popolnoma razumem tvoj odgovor. Lep večer. 

 

pred 2 minutami, hajamoto pravi:

Vidim, da se kmeta bojiš, si ves sluzav do njega. Od mene si pa hotel pameten odgovor in si ga dobil. Pretepačev ne maram, kaj Helex pomeni, pa ve stric googlel🏍️🏍️

Tule je cela kronologija današnje korespondence med mano in provokatorji, ki so prišli na portal izrecno z namenom žalitve drugače mislečega. Zazrite se v ogledalo in ukrepajte na primeren način, da se vsaj malenkost streznete od opojne ideologije sovraštva in provokacij.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, izibajker pravi:

Sori kolega blejdi. Ne morem se strinjati s tole tvojo trditvijo v tej temi.

Tale portal nima mnogo provokatorjev, ima jih samo ene par.

Pritrjujem tvoji trditvi. Cel portal jih res nima veliko. Politične teme pa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, bladerunner pravi:

Tule je cela kronologija današnje korespondence med mano in provokatorji, ki so prišli na portal izrecno z namenom žalitve drugače mislečega. Zazrite se v ogledalo in ukrepajte na primeren način, da se vsaj malenkost streznete od opojne ideologije sovraštva in provokacij.  

Korepondenca je dvosmerna komunikacija...

Ti si objavil samo enosmerno, kar pa ni korespondenca, ampak odgovori. Podaj zravem še tvoje komentarje,da bo res pregledno ker potem se spremeni pomen in namen. Sicer je vse izven konteksta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, hajamoto pravi:

Vidim, da se kmeta bojiš, si ves sluzav do njega. Od mene si pa hotel pameten odgovor in si ga dobil. Pretepačev ne maram, kaj Helex pomeni, pa ve stric googlel🏍️🏍️

Ne, Kmeta2 se ne bojim. Ga spoštujem kot komentatorja, ker nikoli ni bil do mene žaljiv, če tudi se ne strinjava v marsičem, mi je vedno repliciral na spoštljiv način. Ti pa si njegovo diametralno nasprotje. Nevzgojeno, provokativno in nizkotno niče. 

pred 1 minuto, ftp pravi:

Korepondenca je dvosmerna komunikacija...

Ti si objavil samo enosmerno, kar pa ni korespondenca, ampak odgovori. Podaj zravem še tvoje komentarje,da bo res pregledno ker potem se spremeni pomen in namen. Sicer je vse izven konteksta.

Tudi vsi moji odgovori so objavljeni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, bladerunner pravi:

Tudi vsi moji odgovori so objavljeni. 

Ja, samo če bereš celo temo ali pa samo tvoj povzetek ni enako. Zato pravim da je izven konteksta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, bladerunner pravi:

Ne, Kmeta2 se ne bojim. Ga spoštujem kot komentatorja, ker nikoli ni bil do mene žaljiv, če tudi se ne strinjava v marsičem, mi je vedno repliciral na spoštljiv način. Ti pa si njegovo diametralno nasprotje. Nevzgojeno, provokativno in nizkotno niče. 

Tudi vsi moji odgovori so objavljeni. 

Si ultra lažnivec. Par postov nazaj te je kmet poslal v pm, ti nevgojeno, provokativno, nizkotno niče. Helex ti bo pomagal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

Ja, samo če bereš celo temo ali pa samo tvoj povzetek ni enako. Zato pravim da je izven konteksta.

Prilepil sem celotne komentarje in ne samo del njih po vrstnem redu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, hajamoto pravi:

Si ultra lažnivec. Par postov nazaj te je kmet poslal v pm, ti nevgojeno, provokativno, nizkotno niče. Helex ti bo pomagal. 

Upam, da se nekje dobiva na štiri oči in razčistiva nesporazume. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

A se bo tudi ta tema zaprla za nekaj dni 🙈?

Saj ko rezilnik zaspi, bo tudi tema zaspala. Malo zabave nam pa lahko privoščiš, a ne :naughty:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

A se bo tudi ta tema zaprla za nekaj dni 🙈?

Naj se zapre in naj se vse provokatorje primerno sankcionira. Tudi mene, če me v debati preveč zanese. Dovolj je teh provokacij. Naj vsak na primeren način izrazi svoje mnenje in bodimo vsi spoštljivi do sogovornika, pa ne potrebe po zaklepanju tem.  

pred 3 minutami, ftp pravi:

Saj ko rezilnik zaspi, bo tudi tema zaspala. Malo zabave nam pa lahko privoščiš, a ne :naughty:

Torej si le posredno priznal, da si prilezel na to stran izključno in samo z enim namenom. Provokacija. Toliko, da se ve. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, bladerunner pravi:

Torej si le posredno priznal, da si prilezel na to stran izključno in samo z enim namenom. Provokacija. Toliko, da se ve. 

Ah, spet ti nekaj po svoje.

Kot prvo sem sem prišel prebrat in ne z namenom provokacije.

Kot drugo, v neki drugi temi pa itak govoriš da je krivec tisti ki reagira "udari" in ne tisti ki provocira.

 

Daj malo pospravi svoje misli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, hajamoto pravi:

Vidim, da se kmeta bojiš, si ves sluzav do njega. Od mene si pa hotel pameten odgovor in si ga dobil. Pretepačev ne maram, kaj Helex pomeni, pa ve stric googlel🏍️🏍️

Daj prosim me izpusti. 

Te ne provociram, ne podcenjujem, ne žalim, ne citiram itd

Prosim za isto obravnavo. 

Hvala lep večer. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ftp pravi:

Ah, spet ti nekaj po svoje.

Kot prvo sem sem prišel prebrat in ne z namenom provokacije.

Kot drugo, v neki drugi temi pa itak govoriš da je krivec tisti ki reagira "udari" in ne tisti ki provocira.

 

Daj malo pospravi svoje misli.

Če bi prišel samo z namenom prebrat, bi na tem tudi ostalo. Vendar se nisi mogel vzdržat in začel si provocirat. Provokacijo lahko razumemo tudi, kot "udarjanje" z besedami. Torej se tisti, katerega se provocira samo posledično brani pred besednimi udarci. Zopet nekaj blodiš po svoji boljševiški logiki.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, bladerunner pravi:

Če bi prišel samo z namenom prebrat, bi na tem tudi ostalo. Vendar se nisi mogel vzdržat in začel si provocirat. Provokacijo lahko razumemo tudi, kot "udarjanje" z besedami. Torej se tisti, katerega se provocira samo posledično brani pred besednimi udarci. Zopet nekaj blodiš po svoji boljševiški logiki.  

V drugi, sedaj zaprti temi, pa prav obratno. Ni kriv tisti ki je provociral, ampak tisti ki je udaril.

Torej če tvoji simpatizerji provocirajo je ok, če nasprotniki pa je to že napad. A ti to po svojem "velikem" vodji, ki po twiterju žali naokoli, kar je ok, sam pa ne sprejme kritike - provokacije?

Seveda te provociram, ker ti ni možno drugače dokazat, da je večinoma kriv tisti ki provocira in ne tisti ki udari. Samo tam pri tebi so zadeve bolj moje je prav, tvoje pa ne.

To je povezano tudi za tisto sedaj zaprto temo, kjet trobiš popolnoma obratno.

Že lep čas ti poskušam pojasnit (prej v tisti sedaj zaprti temi), da imaš dvojna merila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ftp pravi:

V drugi, sedaj zaprti temi, pa prav obratno. Ni kriv tisti ki je provociral, ampak tisti ki je udaril.

Torej če tvoji simpatizerji provocirajo je ok, če nasprotniki pa je to že napad. A ti to po svojem "velikem" vodji, ki po twiterju žali naokoli, kar je ok, sam pa ne sprejme kritike - provokacije?

Seveda te provociram, ker ti ni možno drugače dokazat, da je večinoma kriv tisti ki provocira in ne tisti ki udari. Samo tam pri tebi so zadeve bolj moje je prav, tvoje pa ne.

To je povezano tudi za tisto sedaj zaprto temo, kjet trobiš popolnoma obratno.

Že lep čas ti poskušam pojasnit (prej v tisti sedaj zaprti temi), da imaš dvojna merila.

Tema je novi predsednik RS. Napiši koga podpiraš, zakaj ga podpiraš in koga ne podpiraš. To je tukaj tema in o tem naj teče beseda. Jaz sem že napisal, da podpiram dr. Anžeta Logarja in sem zanj prispeval tudi uradni podpis za njegovo kandidaturo. 

O Ukrajini pa tule ne bom komentiral, ker bodo posti na temo vojna v Ukrajini v tej temi verjetno pobrisani. Drži se teme, drugače bo tudi ta tema postala zaklenjena za komentiranje. 

Dovolj je bilo provociranja in čas je, da se vrnemo na bistvo te teme. Tudi sam ne dovolim več provokacij in žalitev na moje poste. Lahko pa mi vsak replicira na spoštljiv in kulturen način. Enako bom ravnal tudi sam do sogovornikov. Če kdo tega ne zmore, naj moje poste preskoči ali moje uporabniško ime da na ignore. 

Upam, kot je bilo napovedano, da bodo vsi provokatorji sankcionirani brez izjem, da bodo v bodoče debate potekale na spoštljiv in kulturen način. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Tema je novi predsednik RS. Napiši koga podpiraš, zakaj ga podpiraš in koga ne podpiraš. To je tukaj tema in o tem naj teče beseda. Jaz sem že napisal, da podpiram dr. Anžeta Logarja in sem zanj prispeval tudi uradni podpis za njegovo kandidaturo. 

O Ukrajini pa tule ne bom komentiral, ker bodo posti na temo vojna v Ukrajini v tej temi verjetno pobrisani. Drži se teme, drugače bo tudi ta tema postala zaklenjena za komentiranje. 

Dovolj je bilo provociranja in čas je, da se vrnemo na bistvo te teme. Tudi sam ne dovolim več provokacij in žalitev na moje poste. Lahko pa mi vsak repliciran na spoštljiv in kulturen način. Enako bom ravnal tudi sam do sogovornikov. Če kdo tega ne zmore, naj moje poste preskoči ali moje uporabniško ime da na ignore. 

Upam, kot je bilo napovedano, da bodo vsi provokatorji sankcionirani brez izjem, da bodo v bodoče debate potekale na spoštljiv in kulturen način. 

Ti se kar vleči ven. Nekateri ne razumete spoštljive komunikacije, zato ti je potrebno to pač bolj nazorno pokazat.

Kar se slo politike tiče, sds počnete to, kar tu v debati z menoj obsojaš.

Kar se predsedniških volitev tiče, za razliko od parlamentarnih, ne bom šel volit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

Ti se kar vleči ven. Nekateri ne razumete spoštljive komunikacije, zato ti je potrebno to pač bolj nazorno pokazat.

Kar se slo politike tiče, sds počnete to, kar tu v debati z menoj obsojaš.

Kar se predsedniških volitev tiče, za razliko od parlamentarnih, ne bom šel volit.

Sem ti že omenil, da sem bil na začetku svojega komentiranja izjemno spoštljiv do vseh sogovornikov, dokler me niste začeli grobo žalit in provocirat, ker sem jasno izražal podporo stranki SDS. SDS je legitimna in legalna politična stranka v Sloveniji. V demokratični državi pa se lahko vsak posameznik po svoji vesti odloča, katero stranko podpira ali se celo v njo včlani. Jaz sem se odločil za SDS in to je moja demokratična pravica, ki mi jo zagotavlja Ustava RS. 

Tudi če ne greš volit, je to tvoja demokratična pravica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, bladerunner pravi:

Sem ti že omenil, da sem bil na začetku svojega komentiranja izjemno spoštljiv do vseh sogovornikov, dokler me niste začeli grobo žalit in provocirat, ker sem jasno izražal podporo stranki SDS. SDS je legitimna in legalna politična stranka v Sloveniji. V demokratični državi pa se lahko vsak posameznik po svoji vesti odloča, katero stranko podpira ali se celo v njo včlani. Jaz sem se odločil za SDS in to je moja demokratična pravica, ki mi jo zagotavlja Ustava RS. 

Tudi če ne greš volit, je to tvoja demokratična pravica.

To si sicer lepo zapakiral, ne moreš pa zanikat tvoje dvoličnosti in provociranja s strani vašega najsvetlejšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, kako sem zadovoljen, ker bi pol foruma zaradi bladeja prikazuje prazno.  O čem pri bogu se toliko spušča v bedate?  Ga nihče ne razume?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, GeeSXer pravi:

Uff, kako sem zadovoljen, ker bi pol foruma zaradi bladeja prikazuje prazno.  O čem pri bogu se toliko spušča v bedate?  Ga nihče ne razume?

 

Stari, morm rečt, da tud tebe ne razumem pa sem 5 x prebral. 😂😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebna izkaznica SDS

Osnovni podatki
Datum ustanovitve: 16. februar 1989
Število članov: 30.000
Občinski odbori: v 210 občinah
Predsednik: Janez Janša
Torej iz tega sledi da je stranka SDS umrla z ranjko Jugoslavijo, kajti v Sloveniji, po osamosvojitvi ta stranka ni bila registrirana in posledično uradno ne OBSTAJA!
In ker predsednika voli ljudstvo, stranka v kateri deluje posamezni kandidat ne sme imeti kakršne koli vloge pri promociji ali odločanju o posameznem kandidatu.  In moje osebno mnenje je, da katerikoli kandidat-ka, ki v dosedanjih aktivnostih v in za ime naroda na plačilnem seznamu naroda ni storil ničesar kar bi bilo v korist naroda, nima na seznamu kaj iskati. 
g. Logar kot član SDS, ki mu pomaga novačiti podpise podpore nima osnovne kredibilnosti, ravno tako velja za vse druge strankarske kandidate.
"Po njih sadovih jih boste spoznali. Ali obirajo grozdje s trnja ali smokve z osata? Tako vsako dobro drevo rodi dober sad, slabo drevo pa rodi slab sad. (povzeto po "hozana.si)
(Samo kot primer ne kot vodilo)Z odličnimi pozdravi!
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo bo pol zmagal?

ma ne, pravzaprav, koliko že imamo kandidatov, vsak dan kak buhtelj napove kandidaturo za predsednika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Frenk 67 pravi:

Višek kulture desnosučnih ob smrti Jožeta Mencingerja. 😡image.png.45013a61ec050e5b137a9cb61e67bc50.png

Poglej še na Siol, kjer je gnezdo "strpnih" in spoštljivih,  @bladerunner-jevih, ki pa se neprastano pritožuje da se ga provocira in reklamira strpnost. Še če pogledaš njihovega šefa...

To je to kar pravim - dvoličnost.

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!