Skoči na vsebino

Novi predsednik/ca R SLO (2022)


DAMI34

Novi predsednik RS 2022  

24 članov je glasovalo

  1. 1. volitve drugi krog

    • Anže Logar
      2
    • Nataša Pirc Musar
      7
    • še ne vem
      0
    • ne bom glasoval
      1


Priporočene objave

pred 30 minutami, bladerunner pravi:

Neresen komentar neresnega osebka, ki je očitno močno zaostal v duševnem in mentalnem razvoju. 

Zdej mi pa še povej razliko med duševnim in mentalnim razvojem pa si zmagu. 🤪

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, bladerunner pravi:

Boljševiška zalega je to družbo tako mentalno in duhovno pohabila, da skoraj ne verjamem v njeno ozdravitev. Celo nasprotno, rdeča bolezen metastazira v neslutene razsežnosti. Sicer sem po naravi optimist, kar se pa naše družbe tiče, sem skorajda izgubil upanje v njeno ozdravitev. Rdeča indoktrinacija je vse agresivnejša in prodira v vse pore našega življenja. Mladina je že tako zastrupljena, da je detoksikacija skoraj nemogoča. 

Sem že mislil, da bo dolgcajt :lol1:

pred 12 urami, maus pravi:

Verjetno bom kar za Mausarjevo :P ... 

:kva2: 

p.s.

dokončno se bom odločil, ko bom videl vse kanditate/ke, prebral njihove programe in jih podrobno analiziral, se udeležil nekaj okroglih miz, jim postavil kakšno vprašanje, sodeloval na radijskih zaslišanjih .... 

in ko bo čas, bom odskakljal do volilnega mesta in oddal svoj glas... saj se sliši preprosto, ampak saj tudi je ... za Slovenijo gre :huh: 

Organiziraj eno, po možnosti pri Vikiju...pa naročilnice naj imajo s sabo.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bladerunner pravi:

Moj favorit pa je razumljivo dr. Anže Logar. Njega tudi vidim kot bodočega predsednika SDS in tudi naslednjega predsednika slovenske vlade. 

Jaz tud, baje je dober doktor za prebavo...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, MARE 65 pravi:

:lol1:

Te ni sram, da na slovenskem portalu lepiš srbsko skupino vojnih hujskačev, ki so srbskim klavcem peli slavospeve in jih hujskali k vojnim grozodejsrvom, nas Slovence pa imenovali bečki konjušarji. 
Takoj je razvidno, da si pravi boljševik, sramota slovenskega ljdstva. Močno pa dvomim, da se po tvojih žilah pretaka slovenska kri. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj izbor za predsednika(co) R Slo: nekje na relaciji Nataša - Marta.

Anžeta pa za precednika sds. Takoj zdaj. Včeraj bi bilo takorekoč že prepozno...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, bladerunner pravi:

Te ni sram, da na slovenskem portalu lepiš srbsko skupino vojnih hujskačev, ki so srbskim klavcem peli slavospeve in jih hujskali k vojnim grozodejsrvom, nas Slovence pa imenovali bečki konjušarji. 
Takoj je razvidno, da si pravi boljševik, sramota slovenskega ljdstva. Močno pa dvomim, da se po tvojih žilah pretaka slovenska kri. 

Ooo, pričakovano, no bom probal za spremembo enkrat resno tole pokomentirat. Ni bilo čisto tako, ampak pustiva to. 

Ja tudi jaz sem pizdil na njegovo izjavo, dokler nisem z leti dojel, da samo nastavljamo rit drugim, med njimi tudi jodlarjem in da je imel dečko kar prav.

To, da sem boljši kot marsikateri slovencelj si tudi dobro dojel, po mojih žilah pa se že kar precej let pretaka čista slovenska kri, za razliko nekaterih, ki se javno hvalijo kaki slovenci so, pa so prodali pol Slovenije, nazadnje so to kakor vem poskušali tvoji, en del naše obale prodati madžarom, pa verjetno bi še kaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, izibajker pravi:

Anžeta pa za precednika sds. Takoj zdaj. Včeraj bi bilo takorekoč že prepozno...

Po nekaterih inside informacijah naj bi Anže prevzel vodenje stranke SDS do naslednjih volitev v DZ. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, MARE 65 pravi:

Ja tudi jaz sem pizdil na njegovo izjavo, dokler nisem z leti dojel, da samo nastavljamo rit drugim, med njimi tudi jodlarjem in da je imel dečko kar prav

Zakaj pa ta “dečko” ni ostal v svoji matični domovini? Zakaj se je to srbsko pezde privleklo v Slovenijo med bečke konjušarje? Je dojel, da smo Slovenci le veliko bolj sposoben narod od srbskih blebetalcev? Mu dišijo slovenski €? 
Če bi bilo pezde srbsko načelno, bi ostal v  srbiji, namesto, da se je priplazil v Slovenijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, MARE 65 pravi:

Ooo, pričakovano, no bom probal za spremembo enkrat resno tole pokomentirat. Ni bilo čisto tako, ampak pustiva to. 

Krediti iz Banja Luke jim niso smrdeli :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno mislim, da bi bilo dobro, da zmaga dr. Anže Logar, sicer bo na MS preveč gnojnice. Že sedaj, ko se samo omenja leve privatizerke, ki so za povrh še ženske (le kako si upajo), je v tej temi pravi cvetober kulturnih komentarjev.

Če bi slučajno zmagal Logar, bi tu pa tam brali kakšen njegov spodrsljaj, sicer pa bo na tapeti vsaka frizura, razporek na krilu, kilogram preveč, dva premalo, histerija, pomanjanje ... in podobni cerebralni izločki.

P.S.: Moja mama je bila Bosanka, njen oče pa Nemec, ali sploh lahko komentiram, glede na to, da je bila druga babica rojena v Gradcu? (pravi Štajerc press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bladerunner pravi:

Zakaj pa ta “dečko” ni ostal v svoji matični domovini? Zakaj se je to srbsko pezde privleklo v Slovenijo med bečke konjušarje? Je dojel, da smo Slovenci le veliko bolj sposoben narod od srbskih blebetalcev? Mu dišijo slovenski €? 
Če bi bilo pezde srbsko načelno, bi ostal v  srbiji, namesto, da se je priplazil v Slovenijo. 

volitve, kandidati...do ene mere se v tej temi zdravi frustracije, obsedenost z rdečo barvo to ni...mal hormone umiri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Darko3g pravi:

Jaz osebno mislim, da bi bilo dobro, da zmaga dr. Anže Logar, sicer bo na MS preveč gnojnice.

Pa saj sploh še ni oddal kandidature in vprašanje, če jo sploh bo.

Mausouka ali Kosouka ... med tema dvema punčkama, se bo razvila borba. Tudi Novakica ni brez šans, če se bo odločila, saj je na lestvicah že nekaj časa na prvih mestih.

Desci so, v tej kampaniji, brez možnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, maus pravi:

Pa saj sploh še ni oddal kandidature in vprašanje, če jo sploh bo.

Mausouka ali Kosouka ... med tema dvema punčkama, se bo razvila borba. Tudi Novakica ni brez šans, če se bo odločila, saj je na lestvicah že nekaj časa na prvih mestih.

Desci so, v tej kampaniji, brez možnosti.

Tako je, zmagala bo Marta, je že vse odločeno😁

In če bo si mi dolžen kosilo, ker sem ti že zdaj napisal. 

Pa ne sprašuj od kje vem, ker tega pa tud ti ne boš razumel😂😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, DAMI34 pravi:

volitve, kandidati...do ene mere se v tej temi zdravi frustracije, obsedenost z rdečo barvo to ni...mal hormone umiri.

Jest pa mislim, da bi on moral kupit enga rdečga Ducatija. Zihr bi mu pomagal. Me prov zanima kaj naredi, če se ureže, pa mu rdeča kri priteče. 😂🤣😂🤣

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Kmet2 pravi:

Tako je, zmagala bo Marta, je že vse odločeno😁

In če bo si mi dolžen kosilo, ker sem ti že zdaj napisal. 

Pa ne sprašuj od kje vem, ker tega pa tud ti ne boš razumel😂😂

Več možnosti, glede na javno mnenje, dam Mausouki ... torej ... dolžan si mi kosilo :P 

Seveda mora še sploh dobiti 5000 glasov, saj nima za sabo nobene politične stranke ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Zivnorc pravi:

..a pa ma ona sploh joške?

:huh:

Ma, sam so premali za tebe😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, hajamoto pravi:

Jest pa mislim, da bi on moral kupit enga rdečga Ducatija. Zihr bi mu pomagal. Me prov zanima kaj naredi, če se ureže, pa mu rdeča kri priteče. 😂🤣😂🤣

pljune čez ramo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vnaprej napovedovat rezultate volitev je brez kristalne krogle nemogoče, razen, če ni kakšen Merlin med nami...

Ni tule neka Lokašenkolandija, Putinolandija, Vučičolandija, Orbanolandija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, izibajker pravi:

Že vnaprej napovedovat rezultate volitev je brez kristalne krogle nemogoče, razen, če ni kakšen Merlin med nami...

V temi Moto GP pa tega nisi napisal :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, izibajker pravi:

Že vnaprej napovedovat rezultate volitev je brez kristalne krogle nemogoče, razen, če ni kakšen Merlin med nami...

Ni tule neka Lokašenkolandija, Putinolandija, Vučičolandija, Orbanolandija...

Ne tukaj je še slabše😂ovcolandija... 

Mam kroglo ki je rekla Marta Kos. 

Vidim, da te motijo predvsem ljudje, ki se ne pokoravajo stričku Samu. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!