Skoči na vsebino

Novi predsednik/ca R SLO (2022)


DAMI34

Novi predsednik RS 2022  

24 članov je glasovalo

  1. 1. volitve drugi krog

    • Anže Logar
      2
    • Nataša Pirc Musar
      7
    • še ne vem
      0
    • ne bom glasoval
      1


Priporočene objave

pred 12 minutami, Fazer03 pravi:

No pa je šla tudi ta tema "u ... " ... no pa saj ni edina.

Ps: takoj volim stranko ali pred. kandidata ki bi uzakonil obvezno preverjanje volilcev v smislu funkcionalne pismenosti in splošne razgledanosti ter znanja slo.jezika. 

a si pričakoval, kaj bolje od trenutne situacije? Če si, pol si komi, z opranimi možgani :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, Fazer03 said:

No pa je šla tudi ta tema "u ... " ... no pa saj ni edina.

Ps: takoj volim stranko ali pred. kandidata ki bi uzakonil obvezno preverjanje volilcev v smislu funkcionalne pismenosti in splošne razgledanosti ter znanja slo.jezika. 

Tokrat res ne mores krivit forumašev. samo poglej ta nabor klovnov, demagogov, nastopačev….temo so kr na zalogo zjebali kandidati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Fazer03 pravi:

....Ps: takoj volim stranko ali pred. kandidata ki bi uzakonil obvezno preverjanje volilcev v smislu funkcionalne pismenosti in splošne razgledanosti ter znanja slo.jezika. 

Še pred tem bi bilo treba volitve (vsaj tiste najvišjega ranga, se pravi parlamentarne in predsedniške) uzakonit v smislu obvezne udeležbe volilnih upravičencev...

P.S. Nobena stranka niti noben predsednik (velja za naš ali podoben sistem) ne more samostojno uzakonit ničesar. Zakone sprejema parlament, na predloge vlade, predsednika ali kakšnega drugega organa... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en se je prjavu, pa zbira podpise..sem že podabu ime. baje stoji pokonci, ne levo ne desno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 1 uro, bladerunner pravi:

Dr.Anže Logar zbral v treh dneh kar 12.000 podpisov. Obetaven začetek. 

Klavrn konec! 🤪🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, bladerunner pravi:

Imaš kristalno kroglo? Bi še meni kaj povedal o prihodnosti.

Valja! Logarček bo popušil tko kot Janšari! 😁  Folk vas ma poln kurac! 😡

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Frenk 67 pravi:

Valja! Logarček bo popušil tko kot Janšari! 😁  Folk vas ma poln kurac! 😡

No sicer ni nič narobe, če take izjave podajaš v svojem imenu. Malo zoprno pa postane, če človek blodi v imenu drugih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, MARJA pravi:

Dobil bo 20 do 23°% glasov in to je že dovolj za SDS da razglasi zmago.

Jaz pa sem prepričan, da bo v prvem krogu dobil preko 40%. Drugi krog pa zna bit bolj kompliciran, ker bo vsa boljševiška drhal volila tistega, ki se bo v drugem krogu pomeril z Logarjem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Jaz pa sem prepričan, da bo v prvem krogu dobil preko 40%. Drugi krog pa zna bit bolj kompliciran, ker bo vsa boljševiška drhal volila tistega, ki se bo v drugem krogu pomeril z Logarjem. 

Boljševiška drhal sere na belogardiastične pičkice. 🤪

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Frenk 67 pravi:

Boljševiška drhal sere na belogardiastične pičkice. 🤪

Problem za boljševiško drhal je, da imajo belogardistične pičke zobe.:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, bladerunner pravi:

Problem za boljševiško drhal je, da imajo belogardistične pičke zobe.:hmm:

Tud po zobeh jih lohk dobijo, če jih že lih majo. 😂

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Frenk 67 pravi:

Tud po zobeh jih lohk dobijo, če jih že lih majo. 😂

Brezspolnih, mehkužnih boljševiških ničetov se pa ne bojimo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, bladerunner pravi:

Jaz pa sem prepričan, da bo v prvem krogu dobil preko 40%. Drugi krog pa zna bit bolj kompliciran, ker bo vsa boljševiška drhal volila tistega, ki se bo v drugem krogu pomeril z Logarjem. 

Z matematiko pa nisi glih na "TI"  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, hajamoto pravi:

Blodi pejt rajš spat. Lej folk se norca iz tebe dela, ti pa ene resne odgovore pišeš. 🥴😂🤣

Brigaj se zase, druge pa pusti pri miru, če ne premoreš nič pametnega napisat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi se rad vtikal v takšne brezvezne razprave in primitivne poste, ampak:

Iz tega sporočila: "Jaz pa sem prepričan, da bo v prvem krogu dobil preko 40%. Drugi krog pa zna bit bolj kompliciran, ker bo vsa boljševiška drhal volila tistega, ki se bo v drugem krogu pomeril z Logarjem. " je razbrati, da so vsi, ki bodo v drugem krogu volili "ne Logarja" boljševistična drhal. Ali pa sem slabo razumel ta zapis in se samo najdem v tem zapisu.

Iz naslednjih treh zapisov (zlasti prva oseba množine, v tretjem) pa lahko sklepamo, da se nekdo tukaj smatra za belogardistično pičko. Ali pa sem tudi te zapise slabo razumel.

Sicer pa lahko trdim, da mi je načeloma vseeno, kdo zmaga, sploh, ker je vloga predsednika minorna in samo upam, da nam ne bo delal/a sramote.

Pa prosim za malce več kulture, da ne bo Dami uvedel predčasnega predvolilnega molka (definitivno zapisi o drhali, sranju, zobeh in drugih organih niso vsebina predsedniških volitev)

 

 

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ftp pravi:

Z matematiko pa nisi glih na "TI"  :eek:

Bova videla, kaj se bo zgodilo. Sicer sem pa napisal samo moje osebno prepričanje in nikakršno trditev, pa se boljševiki takoj usajate, ko pa vam na malenkost bolj grob način odgovorim, pa jočete, kako da vas žalim. Napiši primeren komentar brez cinizma in žaljenja in dobil boš enak odgovor od mene. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

Predvidevam, da bo zmagala Nataša Pirc, čeprav ni moja prva izbira.

spet rusofil  :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo pa je, da bo Logar zelo verjetno prišel v drugi krog, ker so ostale kandidatke dovolj enakovredne (vsaj glavne), da ne bo neke prevelike prevlade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Bova videla, kaj se bo zgodilo. Sicer sem pa napisal samo moje osebno prepričanje in nikakršno trditev, pa se boljševiki takoj usajate, ko pa vam na malenkost bolj grob način odgovorim, pa jočete, kako da vas žalim. Napiši primeren komentar brez cinizma in žaljenja in dobil boš enak odgovor od mene. 

Prerberi in razmisli raje kaj si zapisal.

Ne nisi žalil, samo osmešil si se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!