Skoči na vsebino

Mi2 po Turčiji


MiNa

Priporočene objave

pred 14 urami, Kugelschreiber pravi:

@MiNa, zadost suspenza. 

Zgleda, da jim v zaporu odvzamejo mobitele. 🙄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Frenk 67 said:

Zgleda, da jim v zaporu odvzamejo mobitele. 🙄

Kazalo ga je logiranega, tako kot zdaj tebe. Cudno je vseskup. 

FB66EF66-71B0-4D92-946E-05C5B422EB1A.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem so ga spustili :P

fb ma objave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
33 minutes ago, MiNa said:

Se ustaviva za sliko in sva izvedela kaj počnejo. Ne mine par trenutkov, po sestopu iz motorjev, ko vklopijo vse mogoče sirene. Tulilo je kot na ladji, ki se potaplja. Edina slika, ki nama je na tem prelazu uspela. Table nisva slikala. Nič, zajahava in naprej.

Ne razumem cist. Kaj pocnejo? Nadzor prometa? Meje? In Nacisak, je bil civilist ali vojska? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

varnost, malo obmocij na svetu je, kjer se lahko tako svobodno in varno giblješ kot po Evropi. Potovanja ti dajo vedno ogromno, meni med drugim tudi to, da znam cenit kje sem se rodil

@MiNa lep opis, hvala. Kar nekaj zadev, ki jih moram se videt, sploh une velike kamnite glave 🤣 , oziroma predele proti Iraku in Siriji, kolikor je pac varno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Kaj pocnejo? Nadzor prometa? Meje? In Nacisak, je bil civilist ali vojska? 

Vojak. Nadzor meje. Za priprtimi vrati, je imel "kopijo Kalašnika" in tudi elektronsko je bil opremljen kot se spodobi. Da je področje mejno, so nama očitno dali vedet na prelazu s sirenami. Nacisak pa je dejal da lahko slikava. V kanjonu tako ni bilo nobenih vojaških objektov, le potoček, skale in njegova koliba.

 

pred eno uro, nejc74 pravi:

oziroma predele proti Iraku in Siriji, kolikor je pac varno.

Varno je kolikor sva videla, kot bilo kje v evropi. Mogoče še bolj. Le prisotnost vojske je mogoče za nas malo nenavadna nekatere celo moteča. Razen nedelovanja GPS drugih nevarnosti nisva zaznala. Mogoče le to, da so Kurdi še prijaznejši kot v zahodnem delu turčije.

Motorji vedno parkirani zunaj pred hotelom (tudi glavne zelo prometne ceste) pa so zjutraj vedno pričakali tako, kot sva jih pustila zvečer. Edino v Gaziantepu je lastnica namestitve dejala, da ni najboljša ideja, da pustiva motorje na ulici, zato sva jih pustila v garaži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Google se tam ni vozil kaj veliko...

TR.thumb.jpg.22ac478a4cf2a418f63bc0c17b8180f8.jpg

Glede na ostali del...

TR1.thumb.jpg.54a222088937a5afe60ffafd6cdd52ed.jpg

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, MiNa said:

Varno je kolikor sva videla, kot bilo kje v evropi....

ja, razen kadar ni :) kar je pa pač precej pogosteje tam in z drugimi posledicami. Tudi mi, motoristi, smo tam lepo samo čez dan na cesti, ponoči pa na varnem v hotelu.

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, MiNa said:

Ker velikih mest nimava posebej rada in se jih z motorji ponavadi izogibava, se odločiva, da ta dan pogledava kratersko jezero v kraterju ugaslega ognjenika Nemrut Krater.

Lepo, tole sem si tud jaz zelel videt, pa takrat vreme ni sodelovalo. Vulkan Nemrut je krivec za jezero Van, nazadnje pa se mu je rahlo kolcalo leta 1692. Vidim da je lepa cesta do tja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!