Skoči na vsebino

CPI ARAGON ugasnil med vožnjo


Bogo_T

Priporočene objave

Pozdravljeni, danes sem se peljal s skuterjem (50ccm) CPI ARAGON 2T cca 2 km.
Navil sem gas do konca (malo klanec navzdol), in ker je izklopljena blokada je drvel kolikor je pač na km števcu (kazalec do konca) okoli 80 ali več km/h.
Nazaj grede sem storil isto, torej cca 2 km vendar tokrat rahlo v kanec. Potem mi je skuter - ko sem peljal po klancu navzdol - preprosto ugasnil. Nič več ne deluje.
 

Prosim izkušene mojstre, da mi pojasnijo kaj bi lahko bilo narobe. Naj povem, da imam ta skuter manj kot mesec dni in sem 3. lastnik. O skuterjih pa res nimam pojma o pojmu. 
Sem pa mnenja, da me je prodajalec malo žejnega preko vode peljal, no ampak to sedaj ni pomembno. Prosim samo za usmeritve kaj in kje naj pogledam, da bi ugotovil kje je napaka.

Niti ne vem, kje ima ta skuter "rezervo", tudi ni nobenih navodil- sem iskal na spletu pa so samo navodila za tehnične zadeve.
Prosim torej za pomoč.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej če ima iskro bencin in kompresijo,v najslabšem primeru ti ga je lahko stisnilo pa.malo materjala potegnilo cež obročke kateri ne tesnijo več torej ni več kompresije in nebo vžgal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!