Skoči na vsebino

SUZUKI RM 250 '99


classic

Priporočene objave

Poleg cestnega motorja, se sedaj odločujem še za nakup crosserja! Našel sem enega zelo ohranjenega Suzukija, ki je letnik '99! Motor sem lahko tudi probal in zaradi pomanjkanja izkušen, ne morem dati nekega pametnega zaključka. Moram povedati tudi, da sem isto časno vozil tudi Hondo CR 250, ki je bil zelo podoben letnik in skoraj enakih karakteristik. Razliko sem opazil le pri temu, da Honda bistveno bolj vleče v spodnjih obratih!

Sedaj pa me zanima, če že ima kdo kakšne izkušnje Suzukijem!

Vsaka pametena informacija je zelo dobrodošla!

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki je dober stroj kar se tiče same vodljivosti.

Ampak vem da je bila včasih pri Suzukiju hiba menjalnik, za 99 letnik ne vem točno tak da se malo pozanimaj.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Zanima me kje lahko za suzujki RM 250 l98 kupim potrosni material kot so verizni set(verizniki+veriga),zavorne obloge, zracni filter ipd.Lahko kaksna trgovina v sloveniji ali pa Avstriji , mi je vseeno .

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Lep pozdrav!

Ker sem nov tukaj, bi se najprej kar predstavil.

Sem Erik in prihajam iz Dolenjskega, okolica Novega mesta. Do sedaj sem se več let ukvarjal z Tomos mopedi, sedaj pa bi rad prešel na kaj konkretnejšega.

Zanimam se za nakup Suzuki RM250 kros motorja. Imam dobro ponudbo motorja starejšega letnika (83). Zanima me vaše mnenje o teh motorjih, predvsem okoli tega letnika, kaj lahko pričakujem. LP in hvala!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav!

Ker sem nov tukaj, bi se najprej kar predstavil.

Sem Erik in prihajam iz Dolenjskega, okolica Novega mesta. Do sedaj sem se več let ukvarjal z Tomos mopedi, sedaj pa bi rad prešel na kaj konkretnejšega.

Zanimam se za nakup Suzuki RM250 kros motorja. Imam dobro ponudbo motorja starejšega letnika (83). Zanima me vaše mnenje o teh motorjih, predvsem okoli tega letnika, kaj lahko pričakujem. LP in hvala!

na kratko: NE KUPUJ!!!:)

če ti ga da zstonj, ga ne vzami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!