Skoči na vsebino

European Bike Week 2022 Beljaško jezero


Priporočene objave

10.9. vabim vse interesente za skupno vožnjo na ogled zbora HD na Beljaškem jezeru. Start bo iz Ljubljane ob 7.00 izpred Molove pumpe na Rudniku. Od tu gremo do Tržiča do Old English House kjer spijemo kavico in se nam lahko pridružijo zaostali. Odhod iz Tržiča ob cca 8.00 uri in gremo do Baškega jezera. Tam naredimo krog okoli jezera, parkiramo in si ogledamo štante, event katerega se vsako leto udeleži velika množica bikerjev. Po cca 2-3 urah ogledov se ponavadi odpeljem od tu na kakšno panoramsko vožnjo in potem proti domu.

Še nekaj malega glede panoramske vožnje. Od Beljaškega jezera bom šel do Louisa, kjer bo še en kratek postanek za nakupe. Od tam gor in dol na plačljivo Beljaško Alpsko cesto. Villacher Alpenstrasse lahko tudi spustimo. Glede smeri povratka se na mestu dogovorimo, če vas bo kaj iz primorskega konca gremo na Flockenpass in čez Tolmeč na Rabeljsko jezero proti Ljubljani. Če primorcev ne bo potem gremo do Železne kaplje in Jezersko proti Ljubljani.

Vsi, ki bi želeli poleg naj se tule javijo!

https://www.bikeweek.at/en/european-bike-week.html

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Dadi pravi:

 

Še nekaj malega glede panoramske vožnje. Od Beljaškega jezera bom šel do Louisa, kjer bo še en kratek postanek za nakupe. Od tam gor in dol na plačljivo Beljaško Alpsko cesto. Villacher Alpenstrasse lahko tudi spustimo. Glede smeri povratka se na mestu dogovorimo, če vas bo kaj iz primorskega konca gremo na Flockenpass in čez Tolmeč na Rabeljsko jezero proti Ljubljani. Če primorcev ne bo potem gremo do Železne kaplje in Jezersko proti Ljubljani.

 

Da ta Flockenpass ni slučajno Plockenpass?:hmm::?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Dadi pravi:

Res je, zatipkal sem se...

Tudi pri jezeru si se zatipkal. Ne Beljaško, ampak Baško jezero.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Tedybear pravi:

Tudi pri jezeru si se zatipkal. Ne Beljaško, ampak Baško jezero.

 

Se pardoniram, sem na zdravljenju po dvodnevni fešti in se mi roke in možgan trese, da sem se cvajmal zajebal! Se globoko opravičujem, zdej mi pa mir dejte...razen, če greste zraven, pa še takrat ne maram pametnjakovičev in jim zanalašč spizdim, da me ne ulovijo in pol ne vedo kje so...🤣😂😅😇

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Dadi pravi:

Se pardoniram, sem na zdravljenju po dvodnevni fešti in se mi roke in možgan trese, da sem se cvajmal zajebal! Se globoko opravičujem, zdej mi pa mir dejte...razen, če greste zraven, pa še takrat ne maram pametnjakovičev in jim zanalašč spizdim, da me ne ulovijo in pol ne vedo kje so...🤣😂😅😇

Meni se ni treba pardonirat.

Na tem dogodku sem bil xnajstkrat, tako da rabim res hud motiv, da še grem...

😀

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Meni se ni treba pardonirat.

Na tem dogodku sem bil xnajstkrat, tako da rabim res hud motiv, da še grem...

😀

Jaz sem tam redno od leta 99 in, če se ne motim se je leto prej začelo...zato tut jaz rabim hud motiv, da grem tja gor in letos ga imam...😉

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Dadi pravi:

Jaz sem tam redno od leta 99 in, če se ne motim se je leto prej začelo...zato tut jaz rabim hud motiv, da grem tja gor in letos ga imam...😉

Tole:

image.png.8185b981d47a456b109eb5aebb1f4603.png

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte, bistvo HD tedna je v druženju (podobno kot greš na morje že dvajset let in ne rabiš hude motivacije za enaindvajsetič). Mene pritegne vzdušje, plazim se okrog jezera v gneči, potem nekje parkiram, si pogledam nekaj štantov in grem počasi nazaj.

Jaz bom verjetno šel v četrtek ali v petek, morda bom preizkusil kak model. Ne ljubi se mi naprej rezervirati, ker ne vem točno kdaj bom tam, če pa je kaj prosto in mi je zanimivo pa se zapeljem en krog. Lani je bilo dokaj skromno, letos pa žal ni več nobene sobe proste (kar je težava za veslaško regato, ki je isti vikend).

Za skupinsko vožnjo pa nimam časa, ker sem v soboto zaseden s prebavljanjem koščkov mrtvih živali na odprtem ognju in filtriranjem alkoholnih pijač skozi jetra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bilo je krasno in sončno okoli Baškega jezera...od rondoja do Arneitza je bila okoli 10 ure skorajda stoječa kolona motorjev...do 14 ure je blo sončno in vroče za popizdit...kot vedno marsikaj za videt...ovinkov miljavžnt in kdo bi si mislil, da je to moj že 24 obisk tega dogajanja, bravo jaz...tisti, ki ste se zbali dežja ste se zajebal, niti kapljice nisem ujel od 7 ure zjutraj do povratka domov ob 17.30...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!