Skoči na vsebino

Predelovanje skuterja gy6 50cc


benjamin.lamper

Priporočene objave

Pozdraljeni, imam skuter Longjia firefox 50ccm 4t 2019 letnik... registriran je na 25km/h, mehansko blokado v variatorju sem že odstralnil imam pa namen zamenjati tudi CDI enoto. Trenutno je v skuterju Dellortojev original CDI s oznako 17289 in sem malo gledal odprte verzije tega CDIja in mi je čudno ker nekje piše da se na skuterjih ki so v orginalu blokirani na 25km/h cdi nebo deloval nekje pa piše da bo deloval s dodatno predelavo... nekdo mi je tudi rekel da je moznost da mi bo nova CDI enota delala 50/50, nemislim pa zapravljati 150e za nakup in potem da mi nebi delala. Sem pa slišal da določeni ljudje tudi odklepajo original CDI je. Če se gdo spozna na kitajce naj mi prosim pove kaj naj naredim oz. če mogoče gdo ve kdo odklepa original CDI enote.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima frgazar še kakšno dodatno elektriko (euro5) te bo stalo malce dražje, ker boš moral menjati za navaden frgazar.

Z navadnim frgazarjem bo v veliki verjetnosti z novim odprtim cdijem vse delalo. Za 100% vprašaj na pooblaščenem servisu.

Srečno.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Bostjan L pravi:

Če ima frgazar še kakšno dodatno elektriko (euro5) te bo stalo malce dražje, ker boš moral menjati za navaden frgazar.

Z navadnim frgazarjem bo v veliki verjetnosti z novim odprtim cdijem vse delalo. Za 100% vprašaj na pooblaščenem servisu.

Srečno.

Sem pozabil napisati je euro 4. hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, benjamin.lamper pravi:

Pozdraljeni, imam skuter Longjia firefox 50ccm 4t 2019 letnik... registriran je na 25km/h, mehansko blokado v variatorju sem že odstralnil imam pa namen zamenjati tudi CDI enoto. Trenutno je v skuterju Dellortojev original CDI s oznako 17289 in sem malo gledal odprte verzije tega CDIja in mi je čudno ker nekje piše da se na skuterjih ki so v orginalu blokirani na 25km/h cdi nebo deloval nekje pa piše da bo deloval s dodatno predelavo... nekdo mi je tudi rekel da je moznost da mi bo nova CDI enota delala 50/50, nemislim pa zapravljati 150e za nakup in potem da mi nebi delala. Sem pa slišal da določeni ljudje tudi odklepajo original CDI je. Če se gdo spozna na kitajce naj mi prosim pove kaj naj naredim oz. če mogoče gdo ve kdo odklepa original CDI enote.

Hvala za odgovore.

ba kar tule pravo mesto za tak čvek.

torej sklop skuterji in mopedi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!