Skoči na vsebino

ŽUPANSKE VOLITVE 2022


maus

Priporočene objave

Pa odprimo še tole temo.

Za župana lahko kandidira polnoletna oseba, ki ima stalno prebivališče v občini. Nič o nekaznovanosti torej, ki je pogoj pri denimo javnih uslužbencih.

https://www.24ur.com/novice/dejstva/tudi-z-ovadbo-na-volitve.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V našem okraju so se pojavile situacije, ki jih prej ,vsaj kar se lokalnih volitev tiče, nisem videval. Primer. Iz plakata za županskega kandidata nas nagovarjata 2 faci. Eden je kandidat, z imenom in priimkom, zraven pa je nek lokalni uspešnež (gospodarstvenik ali kaj podobnega), ki temu kandidatu daje dodatno težo, suport... 

Ne verjamem, da se suporter pojavi na skupnem portretu iz čistega altruizma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj mi je smeško, ko se vsi ostali, ki ne živijo v Ljubljani, Mariboru, Kranju, Celju itd brigajo, kdo bo njihov župan :lol1:

Za svoje lokalne šerife se pa ne zmenjo, čeprav se tam izvajajo največje svinjarije, pa še cela občina je v sorodstvu med sabo in bi se vprašal, če se tudi ne plodijo med sabo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 11. 2022 ob 15:22, maus pravi:

torej.. samo da si žiu, si dober za župana :lol1: 

Sir Oliver: Halo Bing kako brat?

Bing: Odlično, baš je izašao iz tamnice u Alcatrazu.

SO: Trebam jednog nesposobnog čoveka za SLO, župana, al ne smije da bude bilokoje boje.

B: Imama samo jednog.....

SO: Šta drugog su uhvatili u samoposluzi, kako je plačkao 6m bebu? Nesmem ni da pomislim kako je prošao...

B: Dakle?

SO. Cjena ?

B: Pih sitnica.

SO: Najnesposobniji na prostorima bivše Yuge, a možda i šire....bez boje in pameti, pokvaren i neradan ko stari sat, kojeg je pregazio parni valjak....super, uzimam, odličan za Slovence....samo nemoj, da mi uvališ onog koji je propao na izborima u Bugarskoj.

 :) 🤣

Popravljeno . Popravil Luka66
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je rekel Mujo, ko so bile županske volitve v Bosni: " Ajme, da nisam vrata zatvorio, asfalteri bi mi ušli u dnevni boravak".

Podobnost s Slovenijo je zgolj naključna...:naughty:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, GeeSXer pravi:

In kakšno vezo ima, da je poškodovani 66 letni invalid?  Da povzročitelj kandidirana na listi SDSa? 

malo pa ima veze, da je zbou invalida... kje v članku pa piše, da je član SDS-a ?

Sploh ni pomembno iz katere stranke je, gre za zavržno dejanje nekega občinskega funkcionarja, ki naj bi imeli zaupanje volivcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, GeeSXer pravi:

In kakšno vezo ima, da je poškodovani 66 letni invalid?  Da povzročitelj kandidirana na listi SDSa? 

Invaliden (v glavi) je verjetno povzročitelj nesreče. Nekako razumem, da se zgodi nesreča. Pobega pa ne bom nikoli razumel, pa naj bo trezen ali pa pod dozo. Povzročitelj (domačin) pa bi lahko že vedel za to redno "oviro"!

Možak se je vsak dan "sprehajal" na tem odseku. Noge mu niso funkcionirale pa se je kljub temu z berglami redno zaganjal v breg. Za lažjo predstavo... sonožno je s pomočjo bergel "poskakoval", ker drugače ni šlo. Zvežite si obe nogi skupaj pa se zapodite z berglami v klanec...jeklena volja, kapo dol. Ne zagovarjam povzročitelja, si pa dobro predstavljam situacijo, ker poznam teren in sem ga na tem odseku že srečal. Še dolgo je šlo brez nesreče, glede na to, da že dolga leta redno vztraja na tej trasi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, maus pravi:

tole temo je potrebno zakleniti ;)

 

klonk :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj, ne dab me kdo spomnil odklonkat temo. :P

 

 

lej to, Daniela sledi volitvam :D

 

316293931_10230010430184768_3962826761512867209_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka občina bo dobila župana/nko, ki si jo/ga večina občanov te občine želi :P 

Preprosto :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

ja sj, ne dab me kdo spomnil odklonkat temo. :P

 

 

 

Zakaj jih sploh zaklepaš?

 

Mal sm štrcal po dvk-jevi strani.

 

D28DA98F-7477-4AE4-872D-D7ECF8BBE37C.thumb.jpeg.c04c296a0312aeaa894d527c2374248d.jpeg

pr nas nismo meli zbire. Skor 20% neveljavnih. Oni znajo…..

 

E36E1B55-FCB0-49DD-BA3D-4221C18BD70E.thumb.jpeg.155b24959956029e5a101ba5f295b19a.jpeg

 

leljak razturil konkurenco ko keks….

 

EEFF0980-AE9C-4FE9-BF90-55C868E4CD9D.thumb.jpeg.2009b6e8332233be2067c5cb082eae51.jpeg

 

grezni.ca 17%! Faaak. Snecijevga bugara pa so postavli na pravo mesto. 

2B05EE6C-5D5F-4045-AFBD-4C846838B12A.thumb.png.13bbb8562fc36846a2e207c7926d3a7b.png

nasilnež je konkurenco namahal za skor 50%, al kangla se ne da kr tako, drugi krog. 
 

30235B85-0BC7-46AF-B900-E131FAB4E191.thumb.png.83ee71e388015c79dfc5911576840526.png

 

To je pa prijetno presenečenje. Absolutist Rojc gre očitno v opozicijo. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker me je Maus pozval :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

ker me je Maus pozval :P

 

ker je bil od sobote do nedelje molilni volk... volilni molk :P 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

ker je bil od sobote do nedelje molilni volk... volilni molk :P 

no kugla, zdj veš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja....Maja 2022 je Ustavno sodišče odločilo, da Slovenija ima volilni molk in sicer za kampanjo, molk pa velja za vse, tudi za fizične in pravne osebe ter medije. V času volilnega molka ni dovoljena javna objava novih predvolilnih vsebin, molk pa ne velja v medsebojni izmenjavi mnenj med posamezniki v zasebnem življenju. Volivci se tudi v tem času lahko seznanijo z vsemi predvolilnimi vsebinami, ki so že bile objavljene v času volilne kampanje.

 

no, zdaj veste.  Zaklepanje tem ni potrebno.  Lahko pa si še naprej domišljamo de je motosvet neka resna zadeva :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!