Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

pred 10 urami, TakeALookAround pravi:

Apriliin video je prov fajn :) Yamaha, Honda pa.....Q20 noce vsega pokazat :) MM pa tud.

Se bojim, da bo Rins najboljša kokoš v kurniku........( tim z 1/2 kokošjega krila v emblemu )

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

333345011_942229890114683_6262348226575897389_n.thumb.jpg.09fbe44f63323210d0b190aa3f92f47f.jpg

in pol mi jočemo kok so menuji na mopedu zakomplicirani :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha ma pa spojler ko porše :P

 

337121692_533626495343856_3889937171733229798_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Kugelschreiber pravi:

Se Gabru ne da več? 

C4CBC1C5-4C55-49A0-B0A1-08B910A46DD2.png

Stropnik ima očitno močne conecte, komentira in pripravlja praktično VSE kar se tiče avtomoto, testi, adrenalinskega,.......športa, mi gre že na ........k preklopim na POP tv se bojim, da mi bo skočil iz ekrana.......tudi, če bi začeli hardcore predvajat na POP bi on komentiral, če bi bilo kaj adrenalina 😜     Kavčiča osebno poznam in je super tip, kakšne bodo oddaje in komentarji dogajanja na pisti in okrog bomo doživeli, je pa tudi res, da se je Gaber nekoliko izpel....rabimo več novic iz boxov, tehnike, zakulisja,......bo pa več ur programa, ker bodo tudi sobotne dirke......bo treba it na eno dirko letos :)

Popravljeno . Popravil Luka66
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem fan njegovega, niti Ališičevega komentiranja. Izključno komentiranja. oba zelo cenim v pisani besedi in pripravljenih prispevkih. Ko so od F1 odžagali Miran Ališiča, je stvar kmalu potonila. Sem skoraj prepričan da se isto obeta MotoGPju. GK je odličn novinar, in kar je počel, je počel res dobro in res rad. Taki ne rastejo na drevju. Škoda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Nisem fan njegovega, niti Ališičevega komentiranja. Izključno komentiranja. oba zelo cenim v pisani besedi in pripravljenih prispevkih. Ko so od F1 odžagali Miran Ališiča, je stvar kmalu potonila. Sem skoraj prepričan da se isto obeta MotoGPju. GK je odličn novinar, in kar je počel, je počel res dobro in res rad. Taki ne rastejo na drevju. Škoda. 

sori, ni počel dobro, bil je nasilen , skakal v besedo strokovnemu komentatorju, pregoreval ob neki situaciji, ki se je zgodila, skratka, postal je počasi moteč faktor ravno v trenutkih, ko bi si gledalec želel slišati delno ali do konca sproduciran komentar Skubica.

K sreči, je on mel dovolj pameti, pa utihnil, ko je GK onaniral v svojih nebulozah.

Ne, dovolj ga mam.

 A bo novi komentator kaj boljši, mah pojma nimam, če bo osvojil osnove bontona bom srečen.

ps. in pizdun ni nikol zadel časa ko je potrebno pokniti reklame...ravno takrat se je vse zgodilo...

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, DAMI34 pravi:

sori, ni počel dobro, bil je nasilen , skakal v besedo strokovnemu komentatorju, pregoreval ob neki situaciji, ki se je zgodila, skratka, postal je počasi moteč faktor ravno v trenutkih, ko bi si gledalec želel slišati delno ali do konca sproduciran komentar Skubica.

K sreči, je on mel dovolj pameti, pa utihnil, ko je GK onaniral v svojih nebulozah.

Ne, dovolj ga mam.

 A bo novi komentator kaj boljši, mah pojma nimam, če bo osvojil osnove bontona bom srečen.

ps. in pizdun ni nikol zadel časa ko je potrebno pokniti reklame...ravno takrat se je vse zgodilo...

 

 

Sam sem najraje gledal kar na SK3 HD, sicer Jugo komentatorji ampak manj govorijo, ni reklam in zvok dirkalnikov je glasnejši, kar mi je bistveno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Tromba pravi:

Sam sem najraje gledal kar na SK3 HD, sicer Jugo komentatorji ampak manj govorijo, ni reklam in zvok dirkalnikov je glasnejši, kar mi je bistveno :)

ja, sam eni šparamo na plačevanju tv naročnin, pa mam samo basic varianto na t2 in vklučenega blebetača GK. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

sori, ni počel dobro, bil je nasilen , skakal v besedo strokovnemu komentatorju, pregoreval ob neki situaciji, ki se je zgodila, skratka, postal je počasi moteč faktor ravno v trenutkih, ko bi si gledalec želel slišati delno ali do konca sproduciran komentar Skubica.

K sreči, je on mel dovolj pameti, pa utihnil, ko je GK onaniral v svojih nebulozah.

Ne, dovolj ga mam.

 A bo novi komentator kaj boljši, mah pojma nimam, če bo osvojil osnove bontona bom srečen.

ps. in pizdun ni nikol zadel časa ko je potrebno pokniti reklame...ravno takrat se je vse zgodilo...

 

 

Ti si prebral moj post?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ti si prebral moj post?!

sm tole je izvleček:

Nisem fan njegovega, niti Ališičevega komentiranja. Izključno komentiranja. oba zelo cenim v pisani besedi in pripravljenih prispevkih. . Sem skoraj prepričan da se isto obeta MotoGPju. GK je odličn novinar, in kar je počel, je počel res dobro in res rad. Taki ne rastejo na drevju. Škoda. 

Nisi fan, in oba ceniš. No jaz ga tudi cenim ne...nikoli razen tračev nisem zasledil "viška" strokovnosti, sploh pa ne pri kaki tehnikaliji "proste" vožnjwe po cesti. Odličen novinar: no ja produktiven da, kot odličen ne, se ne strinjam. Na drevju pa raste marsikaj, kar nekaj dobrih. 

Skuba je po tehnikalijah, pristopu in načinu razlage dober, zelo dober, je pa še en tip, ta moment se ne spomnim imena ki je "lolek" verzija. Od dikcije, do razlag..

A bo novi kaj boljpši..to neb vedu, ker je pri nas vse ena mineštra zmešnjav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Odličen novinar: no ja produktiven da, kot odličen ne, se ne strinjam. Na drevju pa raste marsikaj, kar nekaj dobrih. 

 

Lej, mal delč je še, al ipak. DORNA je s ProPlusom podpisala do 2026. Stavim toplo pivo u Pklenici, da 2027 prenosov MotoGPja v Sloveniji ne bo več. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kugelschreiber pravi:

Lej, mal delč je še, al ipak. DORNA je s ProPlusom podpisala do 2026. Stavim toplo pivo u Pklenici, da 2027 prenosov MotoGPja v Sloveniji ne bo več. 

upam, da bodo še, vsaj kar se komentatorja tiče ni to glavni vidik. Lej, saj se marsikje strinjava, marsikje je pa kr mal letel po luftu pa filozofiral. mogoče se je iztrošil. Mene osebno motijo zamenjave že imen, kdaj in kaj se je komu zgodilo, vsaj kar se tiče komentiranja. Prispevkov pa ni on delal. Le te so prispevali sodelavci. 

Vzemiva v obzir isti budget..najmanj isto sranje lahko nasledniki počnejo. Pa daleč da mi Stropnik paše. In Ališič je bil svetlobno leto pred njim. 

Ališič je bil noro dober komentator in pri sedanjih zaspim. Mogoče niso samo komentatorji problem, mogoče je kriv zaton F1. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, DAMI34 said:

upam, da bodo še, vsaj kar se komentatorja tiče ni to glavni vidik. Lej, saj se marsikje strinjava, marsikje je pa kr mal letel po luftu pa filozofiral. mogoče se je iztrošil. Mene osebno motijo zamenjave že imen, kdaj in kaj se je komu zgodilo, vsaj kar se tiče komentiranja. Prispevkov pa ni on delal. Le te so prispevali sodelavci. 

Vzemiva v obzir isti budget..najmanj isto sranje lahko nasledniki počnejo. Pa daleč da mi Stropnik paše. In Ališič je bil svetlobno leto pred njim. 

Ališič je bil noro dober komentator in pri sedanjih zaspim. Mogoče niso samo komentatorji problem, mogoče je kriv zaton F1. 

F1 je dnes večja, kot je kdajkoli bla. Pr nas je “v zatonu”, ker je nima kdo porint na TV. GK je za MotoGP na sončni strani alp naredu več, kot vsi ostali skupaj. In stavim, nihče drug ne bo naredil več, niti delal bolje. 
 

24 minutes ago, DAMI34 said:

Ališič je bil noro dober komentator

Mhm. Človek je izjavil, navajam:”zaradi dogajanja na stezi ne morem končati svoje zgodbe” zgodba je bila, kot vsako leto v Albert parku, veslanje na olimpijskih leta 1956. Ne, Ališič ni bil nič boljši komentator kot Gaber. Oba sta dokaj slaba pri komentiranju. Ne mormo pa mimo izkušenj, poznanstev, kilometrine v paddocku. To je tisto, kar ne raste na drevju.  Ne vem če pride simon patterson še k komu na pir pa si pico spečt…

Dejva se strinjat, de se ne strinjava. 
 

ps: za prvi sprint race stavim na MM93 :D 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

Dejva se strinjat, de se ne strinjava. 
 

ps: za prvi sprint race stavim na MM93 :D 

Dejva se strinjat, de se ne strinjava.  OK :D

ps: za prvi sprint race stavim na MM93 :D ne stavim, ga pa nisem odpisal, kot nekateri tule in me ne bo nič motilo, če mu uspe. Pravzaprav ,vsak, ki ne bo duče, da zmaga bo zame fajn :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!