Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

Pa komu grejo se reklame na kurac, ce obstaja Voyo? Ajme. Bi ti bil Kerzisnik 5x bl model, ker ni on kriv za reklame... Pol gres se podcast poslusat, ga se bl razumes.... Ampak ja, dejte jokat okol reklam 😂 Pa da je zajebu ime....dzizs krajst. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, pr naš hiš tv sprejemnik ne obstaja, vojo ne obstaja. Obstaja neka neuporabljena aplikacija na tablici in narocnine. Navadnega tv prenosa nism gledal 15 let, ce zdej po nakljucju kje nabašem na dirko, me znervira. Pogojev de bi sedel na kavcu pred tv in gledal dirko na kanalu A, pac ni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjava komentatorjev? OK.. Ni problema, Gabra ne bom neki pogrešal, čeprav se strinjam, kar se tiče organizacije je verjetno nenadomestljiv in bodo sigurno posledice. Boštjana bom pogrešal mogoče malo bolj, ampak tudi on me je včasih pripravil, da sem s tabelimi gledal... 

Tega Petra Kavčiča ne poznam, če je vsaj na nivoju svojega soimenjaka, ki komentira skoke, bo super. Hehe...

Ampak Stropnik 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

To je pa višek od viška... Pa dejte no, pa kaj vam ni jasno. Je kdo lani gledal njegove komentarje wsbk dirk na voyo? Pa to je blo pod vsakim nivojem. Sploh ne govori normalno, kr vleče besede, se smeji, uporablja neke zvoke... Pol pa še tisto kar pove ni za nikamor... Res neprijeten, naješen, neresen, pavšalen, površinski, na nobenem nivoju nasploh... To je pa res katastrofa vseh katastrof... Žal... Ampak je tip očitno dovolj pri koritu, da se lahko zbaše zravn... Groza... 

Pa še popolnoma subjektiven je. 2015 se je v tisti drami med MM in Rossijem užaljeno postavil na stran slednjega in začel medijsko gonjo proti MM z vsemi sredstvi in več kot očitno na subjektiven način. S tem si je pri meni prislužil črno zastavo. Da ne moreš tolk kontrolirat čustev, da v svoji profesiji izgubiš kompas in nehaš biti objektiven, je dovolj velik pokazatelj, da nimaš več kej delat v tem okolju, žal...

Eden njegovih argumentov je bil tudi, da se MM nebi smel mešat med dva, ki se borita za naslov prvaka, ker je to nepisano pravilo😂😂😂

Čeprav je ravno Rossi par let pred tem v Motegiju na nož prehiteval Lorenza kot moštvenega kolega, ki se je boril za naslov prvaka in bi ga to lahko ogrozilo, in ko je to povzročilo nekaj hude krvi, je Rossi rekel, da če bi vedel, da ne sme dirkat na polno, potem ga v Motegi sploh ne bi bilo... Je vse povedal... Stropnik pa par let kasneje kvasi take nebuloze... Pa vsi vemo kdo je začel press war, pa kdo je brcal... Skratka, porazno... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bo huda rejs sezona.

Še začel se ni...pa ste že štiri strani zafilal...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Info od novinarja iz TV hiše, je taka, da je imel bivši komentator hude zahteve v vseh pogledih........na razpolago avtodom za vse EU dirke, biti na vseh dirkah koledarja, €.......v in ob boxih moto GP, je življenje sladko in hitro se ga navadiš, razvadiš, želiš še pr-več...... velike TV hiše imajo več gledalcev in seveda večji budget,  tudi velike komentatorje, zraven še kakšne legendarne tekmovalce.....spoštovanje za vse kar je naredil, upal si je zaorati ledino, v začetku bolj bogo, potem pa vseeno nek nivo, ki ga je pač lahko dosegel, ob svojih in omejitvah okolice, spet pa ni bil taka huda zvezda, nihče ni nenadomestljiv......kaj bo bomo videli, slišali, je pa sprememba dobrodošla.........pomemben je tudi vzporedni program ob prenosih, prispevki z moto področja.....če je dirka zanimiva niti ne rabim kričanja in dodatnih komentarjev, ker še dobro vidim 🙃  najbolj vesel bi bil, če nebi bilo reklam 🤪 kar je verjetno nemogoče, ker so se stroški prenosov povečali, ........kako čudno ne, vse je en sam biznis, od prestopov dirkačev naprej, če bi bil Olivera iz It ali D bi sedel še na KTM ali že na Dučeju,.......do lokacij dirk, v Kazahstanu ne bodo vozili slučajno.......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolgo, dolgo, kar sem nehal gledati dirke na kanalu zaradi Gabra! Gabra! Za mene je bil in je neprebavljiv.

Sem preko VPNja za vsako dirko iskal live streame, pa magari v španščini, ki je čisto nič ne razumem. Pisal tudi na kanal, da naj oddajajo dvokanalni zvok, na enem Gabra, na drugem zvok dirke, da bi lahko gabra utišal, pa ni bilo nekega odziva. :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sej, kadar je bil kulturen do Skubica ali Pogorelca, je bil čisto v redu.... ko pa je začel nesramno skakati jima v besedo (enemu ali drugemu) ...in zaključevati njune stavke oz. misli, da bi izpadel pameten, češ, da tudi on nekaj ve (kar se je verjetno naučil od njiju), mi je šlo pa tudi meni pošteno na živce.

..pa vseeno mislim, da je bil do Pogorelca malenkost bolj uvideven...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Luka66 pravi:

Info od novinarja iz TV hiše, je taka, da je imel bivši komentator hude zahteve v vseh pogledih........na razpolago avtodom za vse EU dirke, biti na vseh dirkah koledarja, €.......v in ob boxih moto GP, je življenje sladko in hitro se ga navadiš, razvadiš, želiš še pr-več...... velike TV hiše imajo več gledalcev in seveda večji budget,  tudi velike komentatorje, zraven še kakšne legendarne tekmovalce.....spoštovanje za vse kar je naredil, upal si je zaorati ledino, v začetku bolj bogo, potem pa vseeno nek nivo, ki ga je pač lahko dosegel, ob svojih in omejitvah okolice, spet pa ni bil taka huda zvezda, nihče ni nenadomestljiv......kaj bo bomo videli, slišali, je pa sprememba dobrodošla.........pomemben je tudi vzporedni program ob prenosih, prispevki z moto področja.....če je dirka zanimiva niti ne rabim kričanja in dodatnih komentarjev, ker še dobro vidim 🙃  najbolj vesel bi bil, če nebi bilo reklam 🤪 kar je verjetno nemogoče, ker so se stroški prenosov povečali, ........kako čudno ne, vse je en sam biznis, od prestopov dirkačev naprej, če bi bil Olivera iz It ali D bi sedel še na KTM ali že na Dučeju,.......do lokacij dirk, v Kazahstanu ne bodo vozili slučajno.......

Ti bi rad prenose brez reklam in bla bla bla... Nebi pa dal 7€ ( dva pocen pira v gostilni) na mesec, da bi gledal brez reklam, pa še vaša bi lahko gledala profesorja, pa šefa zvečer.... Matr... S tem, da pri kakšnem operaterju se da še fajn cnej zdilat... Neverjetno... Haha... Vsi bi mel vse zastonj... 

Zjutraj gledam vremensko napoved... Cel vikend 0% možnosti dežja... Zdele prižgem in cel moto2 grid v garaži... Ajde nu blo velik, ampak več kot 0% pa. Haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plačujem naročnino Telemachu, ki ima EON, kjer si lahko kasneje pogledaš za nazaj in preskočiš reklame.

Plenilec popTV že prejema naročnino, ki jo plačujemo (pred leti je izsilil), zakaj bi še dodatno plačevali... itak to kar že plačamo, je nastlano, zdaj bi pa še dodatno za nek voyo, kjer vrtijo neumnosti z dodanih smehov v ozadju.

Nenasitni so.

Gaber je bil meni ok.

Zanimivo po drugi strani, kako je formula sedaj praktično brez reklam oziroma so minimalne.

Tudi plačamo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi trening Marquez najhitrejši 1.38.782, kar je 5 stotink sekunde počasneje od MotoGP rekorda steze... Pa šele prvi trening. Obetamo si zanimiv vikend na "Rollercoasterju" :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tromba pravi:

Prvi trening Marquez najhitrejši 1.38.782, kar je 5 stotink sekunde počasneje od MotoGP rekorda steze... Pa šele prvi trening. Obetamo si zanimiv vikend na "Rollercoasterju" :kva2:

Si dost dobr pogledal Kater Marquez?

😅

Je pa tako, da letos samo petek šteje za Q2 in popoldan vprašanje kakšno bo vreme, zato so šli vsi na polno. No skor vsi

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, KennyJR pravi:

Ti bi rad prenose brez reklam in bla bla bla... Nebi pa dal 7€ ( dva pocen pira v gostilni) na mesec, da bi gledal brez reklam, pa še vaša bi lahko gledala profesorja, pa šefa zvečer.... Matr... S tem, da pri kakšnem operaterju se da še fajn cnej zdilat... Neverjetno... Haha... Vsi bi mel vse zastonj... 

Zjutraj gledam vremensko napoved... Cel vikend 0% možnosti dežja... Zdele prižgem in cel moto2 grid v garaži... Ajde nu blo velik, ampak več kot 0% pa. Haha

Jp rad bi "normalen" prenos brez reklam v času dogajanja, ki je časovno gledano, relativno kratko........tako kot na istem proplusu pri gledanju najbolj popularnega športa v Chamipons ligi, kjer so reklame med polčasom in potem med igro mir......gre tudi za odnos do gledalcev.....očitno bo treba dodatno plačevat tudi prenose brez reklam 🤪 bolano, tudi iste programske sheme so z vse slabšo vsebino, iz Serie A in Premeireshipa smo prišli že na 2.bundesligo in grško, kmalu bomo na albanski .........pa, da ne bo pomote, gledamo tudi profesorja in šefa kuharjev na Voyu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zapisu na siolu je tole:

Citiraj

Po prvih podatkih je doživel poškodbo hrbta in prsnega koša. Morali so ga intubirati, da je lahko normalno dihal. Tako močan je bil namreč udarec v prsni koš. Pozneje so iz bolnišnice javili, da je z njim nevrološko vse v redu. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej mate prov, za 7 na mesec mam nove Mitaske konc sezone, bom rajs reklame gledal. 😂 

Se ze zacenja na voyu 😁 

Da vidmo ta pohod MM na prestol. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, TakeALookAround pravi:

Pa sej mate prov, za 7 na mesec mam nove Mitaske konc sezone, bom rajs reklame gledal. 😂 

Se ze zacenja na voyu 😁 

Da vidmo ta pohod MM na prestol. 

kljub Voyu ena sama reklama za Hondo :) dvomim da lahko parira celo dirko, a za odmet to šolanje in šlep tudi ni

Popravljeno . Popravil Snečer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo MM. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Snečer pravi:

Sicer pa ta pravi motogp navdušenec skašlja naročnino letno za motogp tv app in vidi še več kot na motosvetu :)

ma kaki balkanski voyo...

 

Screenshot_2023-03-25-07-15-31-928_com.android.chrome.jpg

Voyo je češki 😂

Mm se je pošlepu... Ampak če je bil tm tm na Q, je prvi kandidat za double in po mojem mnenju ga bo dobu... Če ga pa ne bo, mu ga pa ne vzel ducati ampak nekdo drug... 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!