Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

7 minutes ago, Shillien said:

Za razliko od vas dolocenih, 100%

A si kje prebral, da sem slep navijač Rossija z rumenimi očali?

Za razliko od tebe, mi je všeč MotoGP in ne dirkači....

Ampak to, kar je naredil danes MM, je za kazen sezone...

Ti si pa poišči pomoč... S pluvanjem po drugih ne boš nič boljši...:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tuki mislim mal drgac.. luca je tud ucer pobral enea, lani je fabio tkole pobral aleixa, pecco je skoraj pobral fabia na japonskem, alex je pobral millerja v avstraliji… da o nakagamijevm startu ne govorimo.. 

 

Se zgodi, opravicul se je, ne kurci se nad kaznijo, glavo je dal dol in to je to.

Ce se je kaj naucil, bomo pa se videli

Pa nisem fan MM.. 

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, ukica said:

Jaz tuki mislim mal drgac.. luca je tud ucer pobral enea, lani je fabio tkole pobral aleixa, pecco je skoraj pobral fabia na japonskem, alex je pobral millerja v avstraliji… da o nakagamijevm startu ne govorimo.. 

 

Se zgodi, opravicul se je, ne kurci se nad kaznijo, glavo je dal dol in to je to.

Ce se je kaj naucil, bomo pa se videli

Pa nisem fan MM.. 

Tega se večini ne da dopovedat. Če naredi mm je problem, če kdo drug ni.

19 minutes ago, C eagle said:

A si kje prebral, da sem slep navijač Rossija z rumenimi očali?

Za razliko od tebe, mi je všeč MotoGP in ne dirkači....

Ampak to, kar je naredil danes MM, je za kazen sezone...

Ti si pa poišči pomoč... S pluvanjem po drugih ne boš nič boljši...:dry:

A si ti kje prebral da sem rekel da je naredil prav? Ubistvo če bi sploh bral bi videl da sem napisal da si za manever zasluži kazen, ampak seveda je pomembno samo da quotaš s nepomembnim sranjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Shillien said:

Tega se večini ne da dopovedat. Če naredi mm je problem, če kdo drug ni.

A si ti kje prebral da sem rekel da je naredil prav? Ubistvo če bi sploh bral bi videl da sem napisal da si za manever zasluži kazen, ampak seveda je pomembno samo da quotaš s nepomembnim sranjem.

Kupi si druga očala, ker skozi 93 ne vidiš objektivno!!!

Nikjer nisem napisal, da si samo on zasluži kazen. TI pa si napadel vse fane Rossija...

Toliko o objektivnosti ne vsa usta.

Pa ne bom več repliciral, ker si očitno en velik otrok...:rolleyes:

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, C eagle said:

Kupi si druga očala, ker skozi 93 ne vidiš objektivno!!!

Nikjer nisem napisal, da si samo on zasluži kazen. TI pa si napadel vse fane Rossija...

Toliko o objektivnosti ne vsa usta.

Pa ne bom več repliciral, ker si očitno en velik otrok...:rolleyes:

Clovek pa ti si bedak nevem ka nej drugega recem. In nisem napadel vseh fanov rossija, ce si pa ti ozaljen za komentar se pa ocitno prepoznas v tem kar sem napisal. Itaq da nebos vec, si bil pametn, pisal malo sranja zdej pa kao "high road out" ker si verjetno se sam opazil da si pisal bullshit in govoris stvari ki jih nisem napisal. Ubistvo si dovol neumen da si na isti strani pluval in pisal da z pluvanjem nisi nic bolsi. Pateticno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, kako se eni zapalite. Jaz sploh nisem dobro videl, zakaj je Markez padel in zakaj je pobral Oliveiro, ki je bil pred njim. Videl sem, da je zapel z enim na svoji levi (ta se je potem rešil), Oliveira pa je odletel.

Res je, da mora MM zaradi slabšega motorja več tvegati. Včasih je na štartu odletel naprej in ni bilo težav.

Da se pa je potrebno sedaj zaradi tega obkladati z bedaki in otroci, pa je bedasto in otročje.

 

P.S.: Rossi pa je lastnik moštva, kjer vozita Marini in Bezzechi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej eni in isti kreteni pridejo obkladat z zaljivkami, pa zmer brez posledic. Nevzgojena mularija pac. 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ukica pravi:

Jaz tuki mislim mal drgac.. luca je tud ucer pobral enea, lani je fabio tkole pobral aleixa, pecco je skoraj pobral fabia na japonskem, alex je pobral millerja v avstraliji… da o nakagamijevm startu ne govorimo.. 

 

Se zgodi, opravicul se je, ne kurci se nad kaznijo, glavo je dal dol in to je to.

Ce se je kaj naucil, bomo pa se videli

Pa nisem fan MM.. 

Takole ni nihče od naštetih nikogar pobral... Razen Alex Millerja... Se pač piše Marquez.... Haha

Tole je bil torpedo, ne pa padec pri poskusu prehitevanja... 

Logično, da se strinja s kaznijo, če je pa tako mila. Glede na to, da gre za pogosto se ponavljajoče situacije pri njem, bi lahko dobil vsaj eno, če ne kaj več dirk prepovedi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Darko3g pravi:

Uh, kako se eni zapalite. Jaz sploh nisem dobro videl, zakaj je Markez padel in zakaj je pobral Oliveiro, ki je bil pred njim. Videl sem, da je zapel z enim na svoji levi (ta se je potem rešil), Oliveira pa je odletel.

Res je, da mora MM zaradi slabšega motorja več tvegati. Včasih je na štartu odletel naprej in ni bilo težav.

Da se pa je potrebno sedaj zaradi tega obkladati z bedaki in otroci, pa je bedasto in otročje.

 

P.S.: Rossi pa je lastnik moštva, kjer vozita Marini in Bezzechi.

Jah seveda... On je zaradi slabšega motorja moral pač voziti čez mejo... Cel internet je poln tega sranja... Ne vem no... V celotni motogp zgodovini je pogosto kdo imel slabši motor kot nekdo drug, pa se ni torpediralo vsako drugo dirko. 

To je res butast izgovor, ki pa samo govori v prid dejstvu, da rine z glavo skozi zid in mu ni mar kdo in kaj mu stoji na poti. 

Čez bicikel se pa res že tolk grozno jamra, da je že sumljivo, kolk je vse skupaj res in kolk je bolj kot ne samo izgovor... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idiot bo ubil sebe in poleg se kaksnega nedolznega... Upam, da dobi konkretno kazen... Kolk traparij ze v prvem krogu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, a79 said:

Idiot bo ubil sebe in poleg se kaksnega nedolznega... Upam, da dobi konkretno kazen... Kolk traparij ze v prvem krogu....

Kazen je ze dolocena. 2x LLP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, Shillien said:

Kazen je ze dolocena. 2x LLP

Ampak v kolikor ne bo odpeljal naslednje dirke zaradi poškodbe se kazen briše.

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, ukica said:

Jaz tuki mislim mal drgac.. luca je tud ucer pobral enea, lani je fabio tkole pobral aleixa, pecco je skoraj pobral fabia na japonskem, alex je pobral millerja v avstraliji… da o nakagamijevm startu ne govorimo.. 

 

Se zgodi, opravicul se je, ne kurci se nad kaznijo, glavo je dal dol in to je to.

Ce se je kaj naucil, bomo pa se videli

Pa nisem fan MM.. 

v treh krogih se je pobunkal s tremi motorji.  Dobim obcutk, de se dec nima pod nadzorom.  Mrak na očima. Tokrat...His ambition<talent. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako sem jaz videl, kar sem pač videl:

mm je bil ko ping pong žogica že na začetku. ene 2x je že prej imel bližnja srečanja in se odbijal med hitrejšimi, pol je pa verjetno padla koncentracija in je naredil napako ko je hotel smukniti mimo Martina in se ni izšlo.

Koliko je kriv ali ni kriv, bo odločala dorna, na koncu je naredil edino kar je lahko: se opravičil. Verjetno njega bolj boli, kar se je zgodilo, kot pa nas.

Z manjkonkurenčnega motorja izvleči nemogoče je pač težko in redki to znajo, včasih se pač ne izide.

 

Tako da v penzijo naj gre :P

pa FQ tudi mar ne. :P

 

Men je škoda, ker je velik osip dirkačev zaradi poškodb že na uvodnih dveh dirkah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, DAMI34 said:

kako sem jaz videl, kar sem pač videl:

mm je bil ko ping pong žogica že na začetku. ene 2x je že prej imel bližnja srečanja in se odbijal med hitrejšimi, pol je pa verjetno padla koncentracija in je naredil napako ko je hotel smukniti mimo Martina in se ni izšlo.

Koliko je kriv ali ni kriv, bo odločala dorna, na koncu je naredil edino kar je lahko: se opravičil. Verjetno njega bolj boli, kar se je zgodilo, kot pa nas.

Z manjkonkurenčnega motorja izvleči nemogoče je pač težko in redki to znajo, včasih se pač ne izide.

 

Tako da v penzijo naj gre :P

pa FQ tudi mar ne. :P

 

Men je škoda, ker je velik osip dirkačev zaradi poškodb že na uvodnih dveh dirkah. 

Glede na njegovo izjavo je bila napaka, rekel je da sploh ni mel namena tam/takrat prehitevat. Da je imel 2x "lock" (verjetno je s tem mislil krmilo) prvic mansi, pri drugem vecjem pa je spustil zavore, razlog po njegovem mnemju, da je prehitro želel preveč od trde gume. 

Upam da nisem kje razumel narobe, moram najti posnetek kjer se bolje sliši kaj govori.

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Shillien pravi:

Glede na njegovo izjavo je bila napaka, rekel je da sploh ni mel namena tam/takrat prehitevat. Da je imel 2x "lock" (verjetno je s tem mislil krmilo) prvic mansi, pri drugem vecjem pa je spustil zavore, razlog po njegovem mnemju, da je prehitro želel preveč od trde gume. 

Upam da nisem kje razumel narobe, moram najti posnetek kjer se bolje sliši kaj govori.

no ja, nisem pisal v detajle in kaj je bilo, ker ne vem (tako je izgledalo, kot da hoče izkoristit plac poleg Martina). Napako (neglede na vzrok) priznava, saj se je opravičil. Zame je en najboljših dirkačev, pa ne navijam zanj. Včasih pa tudi.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo ve, ali bi v teoriji, ce bi sel dirkat 2xllp v sprint dirki ali v normalni dirki? Ker razpon 12 vs 25 pik je kar velik..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez will serve the penalty in his next full-length race rather than a sprint. He is currently declared as being unfit by the MotoGP medical team, so could yet miss the next weekend’s round at Argentina’s Termas de Rio Hondo track, where he traditionally shines. 

https://the-race.com/motogp/marquez-penalised-for-crash-completely-agrees-with-sanction/

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Shillien pravi:

Pravkar videl, MM nebo dirkal v argentini, gre na operacijo roke ki jo je včeraj poškodoval.

to je tisto, kar me bolj skrbi pri vsem borbanju. Veliko poškodb je posledica tudi novega sistema dirkanja, ko gredo vsakič na nož.

Za nas gledalce je sicer zanimivo, za samo prvenstvo je pa, kako bi zapisal:

zna postati dolgočasno, saj bodo preživeli tisti, ki se vozijo z veliko pameti in rezerve. Dirkanje v slogu račk v vrsti je pa dolgočasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

to je tisto, kar me bolj skrbi pri vsem borbanju. Veliko poškodb je posledica tudi novega sistema dirkanja, ko gredo vsakič na nož.

Za nas gledalce je sicer zanimivo, za samo prvenstvo je pa, kako bi zapisal:

zna postati dolgočasno, saj bodo preživeli tisti, ki se vozijo z veliko pameti in rezerve. Dirkanje v slogu račk v vrsti je pa dolgočasno.

Ja zna bit da maš prav, sploh glede na letošnji začetek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!