Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

Te dirke so top. Prva je bla pac smola, da je tok poskodb, za polovico je itak drekobezec kriv. 😂 Skoda ni Morbidelliju znesl na stopnicke, vseen pa super, da se je vrnil v ospredje. Mogoce boste pa loh q20 zacel v penzijo posiljat. 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa dirka, velik prehitevanja, nobenega keglanja, nobenih poškodb!👍👍👍 Škoda ker Morbideli ni zdržal, bi mu privoščil

 

glede komentiranja pa......KATASTROFA.

Gaber in komentiranje je bilo meni tako tako, tole sedaj pa ni za nikamor, obup, bolje bi bilo, če bi se samo motorje slišalo, tema dvema pa ni jasno nič!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo pa to rundo komentiranje že boljše. Glede na to, da je za Petra to šele drugo komentiranje, mi je bilo čist OK. Gaber mi je bil malce antipatičen s svojim subjektivnim vodenjem dirke, je bil pa celoten kontekst oddaje veliko boljši. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Been there, done that 😁😁

Iz 15. mesta na 1. v sprint dirki. In to v parih krogih. Noro... 

AM in Peco sta se dobr žgala. Sem vedel da bo na koncu sigurno še probal.

Viñales z enim krilcem vozil podobno hitro kot Aleix, ki se mu je prav trudil uničit dirko. Na koncu je na srečo padel in dal mir... Počas bo cajt za penzijo, pa Viñalesu pridružit enega potencialnega dirkača, ne pa to jokajočo barbiko, ki vedno vse zaserje in sam drek meša. 

Rossijeva dva še naprej presenečata. Res sta hitra. Očitno mata res koučing na nivoju, da sta tega sposobna. 

Dones za celo dirko računam predvsem na Vinkota, sploh če bo štartal dobr. Menim tudi, da se zna Alex mal bolš držat, kot včeri. 

Bagnaia me je malo spravil v dvomm z včerajšnjo jebavo vožnjo, samo nikol ne veš... 

Če bo pa dež (ni tako malo možnosti), potem pa res nikoli ne veš. 

Presenetilo me je, da KTM-a, sploh Miller včeri v kvalifikacijah nista mogla nič... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čedalje bolj so mi všeč te sprint dirke. Je bilo ostro tudi tokrat, parkrat zelo blizu katastrofe.

Če pa dodamo še štiri izpadle, bi bilo še huje, samo to je dirkanje kot pravi Miller.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, Gricko said:

glede komentiranja pa......KATASTROFA.

Gaber in komentiranje je bilo meni tako tako, tole sedaj pa ni za nikamor, obup, bolje bi bilo, če bi se samo motorje slišalo, tema dvema pa ni jasno nič!!

Preveč govorita. Če bi manj govorila, bi tudi povedala manj neumnosti. Že z onim drugim komentatorjem, ki težko diha, ni bilo poslušljivo, da dva pa še govorita en prek drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jebe lud zbunjenog. 
Ducati factory team 0 tock

HRC Repsol team 0 tock

Aprilia racing 5 tock

KTM factory 10 tock

Monster yamaha  factrory team 21 tock. 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morbideli? Koncno zacel, ali je to samo ptica eno dnevnica?

 

jaz sem mnenja da je tale dirka bila bolj izjema kot pravilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bednika, upam, da se bosta s kilometrino popravila... Zarco vozi super v zadnjih krogih, pihne Morbidelija... Onadava pa si pametujeta o motorni elektroniki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sta dirko uničili dve stvari. Prva je bila dež, v suhem bi bilo veliko bolj zabavno, v dežju pa je očitno peljat še lažje kot lo suhem. Časi skoraj podobni, cca 6s za tempom v 1:45 krogu ni nč... Pa je bilo kr fajn mokro. Običajno je bilo v takih razmerah možno peljat ene 15s počasneje... 

Druga stvar, pa je bila komentiranje.. Mislm... Brez komentarja res... Da mi tmle sanjata, medtem ko Zarco vozi 1s hitreje od ostalih, vmes ga Kavčič zamenja za Martina, ko pa le Dojameta, da je Zarco že 3. in bo očitno prehitro tudi Marqueza, pa to le ležerno omenita... Neverjetno. 

Bezzecchi je res dober v dežju, je že večkrat dokazal. 

Zarco na dežnih dirkah vedno potem v zadnjih krogih vozi precej hitreje od ostalih in se prebija iz ozadja na vsaki dirki enako, ne vem kje je razlog. 

Čakal sem, da en rukne proti koncu, nisem mislil, da bo Peco... Ampak vsekakor dobro za prvenstvo. 

Škoda, da ni bilo Oliveire in da je Vinales sklestil Binderja... 

Komisarji so totalno nekonsistentni... Tokrat brez kazni za dve nabijanji... Očitno opravičujejo Marquezovo milo kazen. Katastrofa... 

MM je poleg dobre uvrstitve v Portimau, Oliveiri zapravil še stopničke, ali celo zmago na tej dirki.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to... Da mi Kavčič tmle govori po tv brez najmanjšega sramu zgodbo o počasnih reakcijah Honde in hitrih Ducatija in Aprilije glede razvoja, na popolnoma identičen način, kot je to povedal Gaber v podcastu pri Atmosfercih.... Spet... Brez besed sem... Pa a so ljudje ratal res brez vsake morale al je to sam še eno dodatno podjebavanje... Tudi če je slednje... Gabru se lahko samo fajn zdi, un je pa izpadel bedak brez časti... Neverjetno... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, KennyJR said:

vsake morale al je to sam še eno dodatno podjebavanje.

Podjebavanje? dvomim. To je skrajni domet. Poop TV je najel "strokovnjake" ker so cenej kot zaresni komentatorji. Na kavču je vse enostavno, pa v resnici niti ni. Podiranje Gabra zna postat šolski primer pregovora Pazi, da se ti ne  uresniči. kar si želiš 

 

Ps: nism gledal slo prenosa, sem poskusil med prejšnjim sprintom, pa se hitro pomatral najti lep stream. Lepo je delal fotnet24 Zdej čakam de mi, balkancu, Hodgson popije živac da bom lažje pljunil skoz zobe in potipkal na motogp.com.  :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no, če si na resne komentatorje mislil na gabra je on isti poden kot ta dva, edino da je pri teh dveh malo upanja da se z kilometrino popravita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti, ki smatra, da je boljši, naj se javi za komentatorja ... vse je lahko iz kavča ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Gaber je imel v začetku katastrofa komentarje, če hujše lapsuse in napake kot ta dva, tudi, ko se je že dobro usedel na komentatorski stol je menjal dirkače.....verjamem, da je težko komentirat iz bajbuka, kot ta dva, ko nimaš stika z real dogajanjem v paddcoku, ni info iz ozadja....čudno pa da ženšče dela komentarje na licu mesta.....največji krivec za situacijo je lastnik prenosov, ki omejuje, deli denar in posledično naše zadovoljstvo......v bistvu se več komenira komentiranje, kot dirka, kar pomeni, da so dirke dolgočasne😜.....je pa res, da v kolikor je dirka dobra, zanimiva, niti ne rabim komentarja.....

Verjamem, da je Gaber nekoliko užaljen, ker se niso našli z željami in možnostmi, tako je v lajfu, nič ni večno in VSAK je nadomestljiv, mislim, da se je trudil, pa kakorkoli že izpadlo, vasaih bolje, včasih malo slabše, navadili smo se ga, tudi Skubica,.... obema verjetno žal ker ju ni več po paddcoku z nivinarskim passom......tam je zelo prijetno, ne samo info iz prve roke, tudi super kontakti, papa, pupa, hostese.....je kar prijetno za novinarje po moštvenih prostorih......zanimiv intervju z njim pri Atmsofercih, s tem, da njegova izjava, da njegova kao frenda nimata podlage za komentiranje moto dirk je malo nizka, eden je izkušen novinar s tega področja, ki mi ni sipatičen, drugi  tudi bivši dirkač, bivši menedžer Roka B.,.... lah bi rekli iz foha,.....jo imata vsaj toliko kot on, ko je začel, ko tudi ni bil nek biser in znalac, niti govorno, niti kar se tiče dogajanja na progi in okoli nje......in pa na koncu ob vprašanju, kaj bo počel: ja moram nekaj delat, zaslužiti za kruh in mleko..........doma X avtov, motociklov (kot je sam izjavil niti ne ve koliko jih ima) in biznis z uvozom avtov iz ZDA, nato pa pove, da bo šel na počitnice v tople kraje, s svojo drago.....komu on to.......mu privoščim, da ne bo narobe razumljeno, je delal in dela dober biznis (tudi s komentiranjem je dobro zaslužil), samo naj prenneha izigravati sirotinjo, da nima za burek in se sam sebi smiliti, da bo konec vsega k njega ni v komentatorski kabini. Moto dirke so bile in bodo zanimive tudi brez njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, maus said:

tisti, ki smatra, da je boljši, naj se javi za komentatorja ... vse je lahko iz kavča ;) 

Bedasta primerjava. To je njegovo delo za katerega je plačan in imamo pravico pričakovati da ga opravlja kot se spodobi, tako ko to od mene pričakuje moj delodajalec in od tebe tvoj.

20 minutes ago, Luka66 said:

Tudi Gaber je imel v začetku katastrofa komentarje, če hujše lapsuse in napake kot ta dva, tudi, ko se je že dobro usedel na komentatorski stol je menjal dirkače.....verjamem, da je težko komentirat iz bajbuka, kot ta dva, ko nimaš stika z real dogajanjem v paddcoku, ni info iz ozadja....čudno pa da ženšče dela komentarje na licu mesta.....največji krivec za situacijo je lastnik prenosov, ki omejuje, deli denar in posledično naše zadovoljstvo......v bistvu se več komenira komentiranje, kot dirka, kar pomeni, da so dirke dolgočasne😜.....je pa res, da v kolikor je dirka dobra, zanimiva, niti ne rabim komentarja.....

Verjamem, da je Gaber nekoliko užaljen, ker se niso našli z željami in možnostmi, tako je v lajfu, nič ni večno in VSAK je nadomestljiv, mislim, da se je trudil, pa kakorkoli že izpadlo, vasaih bolje, včasih malo slabše, navadili smo se ga, tudi Skubica,.... obema verjetno žal ker ju ni več po paddcoku z nivinarskim passom......tam je zelo prijetno, ne samo info iz prve roke, tudi super kontakti, papa, pupa, hostese.....je kar prijetno za novinarje po moštvenih prostorih......zanimiv intervju z njim pri Atmsofercih, s tem, da njegova izjava, da njegova kao frenda nimata podlage za komentiranje moto dirk je malo nizka, eden je izkušen novinar s tega področja, ki mi ni sipatičen, drugi  tudi bivši dirkač, bivši menedžer Roka B.,.... lah bi rekli iz foha,.....jo imata vsaj toliko kot on, ko je začel, ko tudi ni bil nek biser in znalac, niti govorno, niti kar se tiče dogajanja na progi in okoli nje......in pa na koncu ob vprašanju, kaj bo počel: ja moram nekaj delat, zaslužiti za kruh in mleko..........doma X avtov, motociklov (kot je sam izjavil niti ne ve koliko jih ima) in biznis z uvozom avtov iz ZDA, nato pa pove, da bo šel na počitnice v tople kraje, s svojo drago.....komu on to.......mu privoščim, da ne bo narobe razumljeno, je delal in dela dober biznis (tudi s komentiranjem je dobro zaslužil), samo naj prenneha izigravati sirotinjo, da nima za burek in se sam sebi smiliti, da bo konec vsega k njega ni v komentatorski kabini. Moto dirke so bile in bodo zanimive tudi brez njega.

Sam njegovega zivljenja/biznisa niti malo ne poznam pa sem vedel da denar ni problem ko je pri atmosfercih izjavil da bo na večini al pa čimvečih dirkah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... grem stavit, da bi bili naši MS kauč strokovnjaki in kritiki taki komentatorji.....nekako v tem stilu...

Fantje. (Komentatorski strokovnjaki in strokovnjaki za pussy MGP dirkače... ve se, na koga to leti)

Pojma nimate  o dirkanju, kako zgleda na dirkaškem asfaltu, niti nimate pojma, kako je komentirati... imeti v glavi vse podatke, spremljati monitorje... izbirati prave besede... se pogovarjati s so komentatorjem... koliko je enih priprav pred dirko....

...verjetno še ko pijete pivo na kavču med dirko, da takrat niti ne dihate.... kaj da bi še kaj drugega razmišljali...  in potem kritizirate delo komentatorjev.... pa dirkači so pussiji, ker je recimo nekdo  na celi dirki recimo zaostal za 4 sekunde... jaooo..   :slap: 

... pejte v nedeljo raje ven na sprehod, vam bo bolj koristilo, kot pa da gledate MGP in ste živčni zaradi tega. To vam škodi. Se vidi.

 

Ja... res je, da rabita kilometrino... tudi meni gre na živce, ko Stropnik skoraj v vsakem stavku uporabi besedo "tukaj sedaj"... saj verjetno dobivata kake konstruktivne kritike in se bosta izboljševala iz dirke v dirko. Verjetno obstaja uradna SLO MGP stran na kanalu A , pa jim napišite kritike.... ampak konstruktivne... ne samo, da sta za en Q. ...  ali pa se javite za komentatorja, pa da vas vidimo....  al pa za "predvozača" z motorjem na pisti, pa da malo primerjamo vaš čas in stil vožnje z najpočasnejšim na gridu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Shillien pravi:

Bedasta primerjava. To je njegovo delo za katerega je plačan in imamo pravico pričakovati da ga opravlja kot se spodobi, tako ko to od mene pričakuje moj delodajalec in od tebe tvoj.

Delodajalec ga bo že zamenjal, ko bo čas za to- če bo ... naše je pa da gledamo ali pa ne .. vedno se pritožujejo za komentatorje ... dobri ali ne ... itak nezadovoljen folk .. meni je važna dirka ne pa komentator.... saj pravim... če se ima kdo za strokovnjaka, naj se javi za komentatorja, pa da vidimo kako se bodo obnesli. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Jaz pa pravim da je izjava javi se za komentatorja totalna neumnost. On je plačan da opravlja svoje delo, ni tam prostovoljno ker nima kaj drugega za delat, zato tudi imamo pravico grajat ko je delo do k.

@Zivnorc dej ti nas pa prosim razsvetli kako zgleda to v živo, saj veš mi si tega še predstavljati ne moremo. Njegovo delo je da gleda monitorje in ima podatke (ki jih v današnji dobi niti prebližno ne rabi met vseh v glavi). In kaj bi rad povedal? Da je bogi ker se more pripravljati pred dirko? TO JE NJEGOVA SLUŽBA ZA KATERO JE PLAČAN. 

Oziroma se popravljam, to je bila njegova služba za latero je bil plačan. Hvala bogu da lahko rečem v pretekliku, ker je dokurca komentator, pa ga lahko hvališ kolilor ti paše.

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Luka66 said:

največji krivec za situacijo je lastnik prenosov, ki omejuje, deli denar in posledično naše zadovoljstvo......v bistvu se več komenira komentiranje, kot dirka, kar pomeni, da so dirke dolgočasne😜.....je pa res, da v kolikor je dirka dobra, zanimiva, niti ne rabim komentarja.....

Prenos je res slab. Zaostanke med dirkači pokažejo mogoče dvakrat na celi dirki za par sekund. Potem je grafika slaba. Ko pokaže za par sekund neko primerjavo časov, se v tisti grafiki bliskajo ene brezvezne puščice. Pa primerjava je samo za en krog in dva ali trije sektorji, namesto da bi pokazali trenuten krog pa še recimo prejšnja dva ali tri. Pisava je tudi premajhna. Pa v tista slika v sliki, ko kaže po dva ali tri dirkače zgoraj levo, je brezveze, ker itak nič pametnega tam ne vidiš. Pa ko menjajo kader na druge dirkače, bi najbrž bilo dobro, če bi napisali, koga gledamo, ker drugače je občasno popolna zmeda - ne veš, kaj gledaš.

Popravljeno . Popravil Vin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!