Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

Zanimivo. Zalo majhno kost je zlomil, poravnali so mu jo z operacijo, pa po treh tednih se vedno ne gre dirkat. So se kaj naucili, ali je to kalkulacija s kaznijo? Pol, Marc in Bastianini so out, nadomescajo Folger, Bradl in Pirro. Oliveiro jutri caka pregled. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Kugelschreiber said:

Zanimivo. Zalo majhno kost je zlomil, poravnali so mu jo z operacijo, pa po treh tednih se vedno ne gre dirkat. So se kaj naucili, ali je to kalkulacija s kaznijo? Pol, Marc in Bastianini so out, nadomescajo Folger, Bradl in Pirro. Oliveiro jutri caka pregled. 

Dvomim da je kalkulacija z kaznijo, nekaj pik je še vseeno bolše kot 0 pik. Rezultat pritožbe pa se mi zdi nekako logično da bi moral bit znan najpozneje v soboto pred kvalifikacijami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Nightmare said:

Za stanje in pomikanje po boksih so motocikli vedno na cestnih gumah, zakaj točno ne vem ampak močno dvomim, da tokrat ne bi vozili na slick gumah ker sam test ne bi imel nobenega smisla.

 

Lp, Samo

Smiselno ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, TakeALookAround said:

Gaber je reku, da je Martin za Yamaho podpisal? 

 

In kam gre TR? :) Vam pravim, da sem skoraj 100%, da Yamaha sumi da bo FQ odsel in delajo rezervni plan(“na skrivaj”). Jaz bi rad videl FQ na Apriliji.. bi blo zanimiv!

Jaz mal dvomim da bi sel v Duceta, ker nima smisla biti zraven svojega najvecjega “rivala”.. sam en ma lahk top pozornost… bi kaj hitro videli spet kaksno steno v boxu..

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, ukica said:

In kam gre TR? :) Vam pravim, da sem skoraj 100%, da Yamaha sumi da bo FQ odsel in delajo rezervni plan(“na skrivaj”). Jaz bi rad videl FQ na Apriliji.. bi blo zanimiv!

Jaz mal dvomim da bi sel v Duceta, ker nima smisla biti zraven svojega najvecjega “rivala”.. sam en ma lahk top pozornost… bi kaj hitro videli spet kaksno steno v boxu..

Crutch se je lani vozil med 10 in 15im mestom, na testu ga je nabil za 0,7. Ce bi bil Toprak odgovor na yamahine probleme, bi moral ze bit tam-tam, ce ne spredaj.  Rookie Fabio je v prvem treningu nabil Morbidellija.  IMO Toprak v GP lahko ujaga tocke.  Zmage najbrz ne.  
 

de ne bom narobe razumljen, Toprak je sigurno vrhunski pilot.  Al GP fantje so vsi vrhunski.  Yamaha za factory team nuca enga k bo sposoben pridet med 5. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kugelschreiber said:

Crutch se je lani vozil med 10 in 15im mestom, na testu ga je nabil za 0,7. Ce bi bil Toprak odgovor na yamahine probleme, bi moral ze bit tam-tam, ce ne spredaj.  Rookie Fabio je v prvem treningu nabil Morbidellija.  IMO Toprak v GP lahko ujaga tocke.  Zmage najbrz ne.  
 

de ne bom narobe razumljen, Toprak je sigurno vrhunski pilot.  Al GP fantje so vsi vrhunski.  Yamaha za factory team nuca enga k bo sposoben pridet med 5. 

Jup, se strinjam. Tko k sm prejsnic napisu, na gridu je zdle ene par res dobrih pilotov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dalec najslabsi motor na gridu spet starta iz prve vrste in  je ucer spet zborbal med tri u sprintu. A ce bi bil marc tle, bi ble dve v prvi vrsti in v sprintu dva med tri? Skoda za fabia. Nervoza ni OK. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak mi gresta na onega ta dva napovedovalca... en ima antipatičen glas drugi pa pojma nima. Najraj bi na Mute gledal.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Poglej David, kako poplesuje Alexov motocikel, vidi se, da je povsem na limitu. Res noro, kako se ti fantje peljejo."

Pa dej no... A to je strokovni komentator? 

To je moja mat, k prvič vid nekoga pelat motor.. Pa ne me ebat no... 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A noben ni gledal? Hahaha. A ni bla dirka kao v prime time? Pa ja niste aprila ob 9ih zvečer ovinkov polagal zuni? Haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!