Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

pred 2 urami, TakeALookAround pravi:

Lepo so ga posolali :) se kazn naj mu dajo za rinjenje.... 

MM potrebuje samo konkurenčen motor, pa mu bodo vsi gledali v auspuh ali pa tudi ne, ker bo predaleč spredaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ded pride z bolniške pa ga Banjaja ne more snet s superiornim lahom. Maha z roko... ja hitreje pelji pa ti ne bo za vratom...

Sreča, da je na Hondi, za konkurenco.

Sama druga liga ostali, žal. Jokice za prvo ligo.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, TakeALookAround pravi:

Dejte jokat, da je motor slab. 😂 

No, nekdo, ki je osvojil osem naslovov svetovnega prvaka že ne more biti slab racer. Kvečjemu je ovira nekonkurenčen stroj. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, bladerunner said:

No, nekdo, ki je osvojil osem naslovov svetovnega prvaka že ne more biti slab racer. Kvečjemu je ovira nekonkurenčen stroj. 

Model je obseden z MMjem, samo pogledaš njegove objave v motogp temah pa vidiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Shillien pravi:

Model je obseden z MMjem, samo pogledaš njegove objave v motogp temah pa vidiš.

Z Rossijem je obseden, ne more pozabit kako ga je mm šolal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bladerunner pravi:

No, nekdo, ki je osvojil osem naslovov svetovnega prvaka že ne more biti slab racer. Kvečjemu je ovira nekonkurenčen stroj. 

Kolk jih je Rossi osvojil, po zlomu noge? 

Po tvoji logiki, bi jih MM lahko nabil tudi pri 80ih? Hah... Pač če je bil včasih prvak, še ne pomeni, da je še vedno najboljši... 

Ne vem no... Vozniki japonskih motorjev pač mal preveč jamrajo zadnje čase, ker izsiljujejo in iščejo izgovore... 

Najboljši primer je Fabio... Jamra in jamra a na treningih in Q ne odpelje enega kroga brez napake... 3/4 jih je prekinil ob napaki... Kako bo potem prišel direktno v Q2 ali posredno preko Q1? 

Problem Yamahe je, da je Fabiojeva logika, to ne dela to ni OK rabimo nekaj drugega... Kaj rabijo ne ve... Yamaha panično hoče pripravit nekaj, kar bo drugače in ko probajo ni nič boljše... 

In so prišli iz OK bicikla na začetku sezone oz. pred sezono, do katastrofe po 5ih dirkah, ker lutajo kot kure brez glave, namesto, da bi to kar so imeli pred sezono vozili in dosegli max performance tistega motocikla, zraven pa bi preudarno dodajali izboljšave.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bladerunner pravi:

No, nekdo, ki je osvojil osem naslovov svetovnega prvaka že ne more biti slab racer. Kvečjemu je ovira nekonkurenčen stroj. 

In je zadnje čase več po bolnišnicah kot na dirkališčih...vozi brezglavo dokler gre, izgubiti nima kaj, tistega občutka izpred let pa nima več. Tudi na konkurenčnem motorju bi bilo enako

Je pa še vedno edini antipol Rossiju :naughty:, ampak meni se vedno bolj dopade Bagnaia, ima lepo punco ali že ženo in ni povezan s špansko Dorno :naughty:

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi kdo koga sola 😂 MM je prvak ja, nevarne voznje in bolnisnic, se strinjam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, TakeALookAround pravi:

Se vidi kdo koga sola 😂 MM je prvak ja, nevarne voznje in bolnisnic, se strinjam :)

Osebno raje gledam, da se pokajo na stezi in da je zanimivo ter da se dogaja. Nato pa preklopim na daljincu in gledam dalje program DIVA :)

Saj najbrž si dojel. Ali MM, ali kdo drug (npr. Rins je kar fajter), tekma-dirka mora biti zanimiva.

Tudi če kdaj pokne v boksih, to je šov, to se gleda.

Ostalo pa mene ne zanima, majice, kape, sponzorski material in fotranje ovc/navijačec, rossi navijači, marquez navijači, to mi povsem dol visi. Ali pa da bi zaradi pohlepa celo šel na ogled kakšne dirke, kjer bi me ostrigli, videl pa bi bore malo, morda bi celo imel srečo in bi pred mano stal kakšen in mi s čikom dirko kvaril.

 

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KennyJR pravi:

Kolk jih je Rossi osvojil, po zlomu noge? 

Po tvoji logiki, bi jih MM lahko nabil tudi pri 80ih? Hah... Pač če je bil včasih prvak, še ne pomeni, da je še vedno najboljši... 

Ne vem no... Vozniki japonskih motorjev pač mal preveč jamrajo zadnje čase, ker izsiljujejo in iščejo izgovore... 

Najboljši primer je Fabio... Jamra in jamra a na treningih in Q ne odpelje enega kroga brez napake... 3/4 jih je prekinil ob napaki... Kako bo potem prišel direktno v Q2 ali posredno preko Q1? 

Problem Yamahe je, da je Fabiojeva logika, to ne dela to ni OK rabimo nekaj drugega... Kaj rabijo ne ve... Yamaha panično hoče pripravit nekaj, kar bo drugače in ko probajo ni nič boljše... 

In so prišli iz OK bicikla na začetku sezone oz. pred sezono, do katastrofe po 5ih dirkah, ker lutajo kot kure brez glave, namesto, da bi to kar so imeli pred sezono vozili in dosegli max performance tistega motocikla, zraven pa bi preudarno dodajali izboljšave.... 

Rossi je osvojil novec in ovce, pri ducatiju se je npr. povsem osramotil, na yamahi pa mu tudi ni šlo, ker se mu konkurenca preprosto ni umikala.

On je svoje super dirke odvozil, ko je imel rumen kombinezon, kasneje je bil v karavni dejansko klov, za zabavo, prepire, jokanje, fotranje ovc in seveda, da je mastno zaslužil na ta račun :) (kapo dol, tu je vse pošolal, tudi če odstopil že na štartu, je bil vedno zmagovalec).

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi ni odšel, njegovi mulci se skos svalkajo po moto GP. Tudi Bagnaia je njegova šola.

 

Navijam pa za vse, ker so dobri. vsaj ene 5-10 jih je nadvrhunskih. seveda se pa mora vse poklopit.

FQ je izjemen talent, iz motorja izvleče več, kot je ta sposoben in to ni moja izjava, ampak izjave dirkačev, prav tako priznavajo vsi MMjev talent...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal sprint tekmo, pa se mi zdi, da sem gledal nekaj drugega kot vi: nobenega šolanja, nobenega prerivanja (ko je MM napadel drugo mesto 9 krogov pred koncem so ga malo zaprli, pa se je lepo umaknil in zgubil eno mesto), dolgo je držal tretje mesto, ko pa ga je Pecco prehitel, pa se je odpeljal naprej (ali zaradi motorja ali zaradi znanja), skratka zanimiva dirka.

Sicer pa: Če je na kvalifikacija dosegel 2. mesto, je to zaradi slabega motorja ali zaradi slabega znanja. Takrat načeloma ni nekega oviranja.

Pa še to: vidim, da imajo sedaj kamere še na ramenu. Ali je to obvezno (predpisano on Dorne) ali je to prosta izbira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

Navijam pa za vse, ker so dobri. vsaj ene 5-10 jih je nadvrhunskih.

Navija se za enega, ne za vse...vsaj sam imam tako nagnenje :? Tudi poročiš se z eno in ne z vsemi, dobro, sam nisem poročen, zato imam lahko več prijateljic, samo nobena ni ena in edina :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, vandrovec pravi:

Navija se za enega, ne za vse...vsaj sam imam tako nagnenje :? Tudi poročiš se z eno in ne z vsemi, dobro, sam nisem poročen, zato imam lahko več prijateljic, samo nobena ni ena in edina :naughty:

jaz se ne poročam, ko gledam moto gp..navijam ko mi paše. Pa vedno kar za nekaj hkrati. Si slišal za harem? :P

Cajt je za Milerja danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Snečer said:

Rossi je osvojil novec in ovce, pri ducatiju se je npr. povsem osramotil, na yamahi pa mu tudi ni šlo, ker se mu konkurenca preprosto ni umikala.

On je svoje super dirke odvozil, ko je imel rumen kombinezon, kasneje je bil v karavni dejansko klov, za zabavo, prepire, jokanje, fotranje ovc in seveda, da je mastno zaslužil na ta račun :) (kapo dol, tu je vse pošolal, tudi če odstopil že na štartu, je bil vedno zmagovalec).

 

 

Pa sem že upal, da si se za stalno odstranil iz teme skupaj z Rossijem po njegovem odhodu, ker je bilo bistveno lažje prebirat teh nekaj komentarjev kateri se naberejo kot pa to tvoje stalno eno in isto nabijanje katero nima veze z ničemer. Res si težak. 

  • Hvala 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Nightmare pravi:

Pa sem že upal, da si se za stalno odstranil iz teme skupaj z Rossijem po njegovem odhodu, ker je bilo bistveno lažje prebirat teh nekaj komentarjev kateri se naberejo kot pa to tvoje stalno eno in isto nabijanje katero nima veze z ničemer. Res si težak. 

Rossijeve ovce se še kar pasejo :) Verjetno uživaš v vrhunskih enostavčnih prispevkih @TakeALookAround

Balzam za to temo, premium.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj dela temu alkoholiku italijanskemu v glavi? To mora biti vsaj dirka prepovedi.. Neverjetno 

Marini pa tud.. Pade na ravnem in skor ubije Alexa... Rossi mafija na delu... Banat vse makaronarje prepotentne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še Bezzecchi... A sk resni? So se zmenil? 

Rossi ekipa začne vozit šele ko je Prosecco vn... Neverjetno 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Pohvale Marquezu, se sam odstrani da ne ovira resnih dirkacev. 

Vrhunsko je vozil in se boril s trdo gumo na kosilnici :) blo za gledat.

Banjaja pa, eh. No, lahko bi se shoblalal. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!