Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

Deluje kot da se boji konkurence in ga jezi ker se ne more sam vozit odspredaj. Pa bi se jih znebil tako da bi jim dal slabso opremo. 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa sej a ni v praksi, če te kdo prehiteva, da mu mal njegovo bremzo stisneš..   :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da zagovarjam njegove izgovore ampak še ne prav dolgo nazaj je nekako bilo pravilo, da so imela satelitska moštva vsaj leto staro opremo. Sedaj pa se skoraj vsi vozijo na enakih strojih kot jih ima tovarniško moštvo. Je pa res, da ima tovarniško moštvo korist od tega, če je na gridu čim več enakih motorjev od katerih dobivajo povratne informacije kot pa, če se vozi leto ali več stara oprema po pisti.

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Nightmare said:

Ne da zagovarjam njegove izgovore ampak še ne prav dolgo nazaj je nekako bilo pravilo, da so imela satelitska moštva vsaj leto staro opremo. Sedaj pa se skoraj vsi vozijo na enakih strojih kot jih ima tovarniško moštvo. Je pa res, da ima tovarniško moštvo korist od tega, če je na gridu čim več enakih motorjev od katerih dobivajo povratne informacije kot pa, če se vozi leto ali več stara oprema po pisti.

 

Lp, Samo

Saj se kar drzi. Yamahe so bile vsaj eno generacijo starejse. Aprilije v RNF so lanske, Ducatiji v VR46 in pri Gresiniju so lanski. Bastianini je lani zmagoval z gp21. Tech3-jeva pilota sta se lani precej pritozevala, da nimata tovarniskima dirkacema konkurencnih mašin. Edino pr hondi se nikoli ne ve, kaj kdo vozi. 
 

 

se mi zdi, de tle ni mel nc proti factory spec motorju. 
 

IMG_4019.thumb.jpeg.c28673b06c5bd389d0ea2c73227b9169.jpeg

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starost motorjev ni tako pomembna ker nekih možnosti vidnih izboljšav ni več na voljo, so vsi na limitu. Pred leti so bili v kvalifikacijah po dva trije v zaostanku ene sekunde, sedaj je vseh 12 v hitrejši skupini razvrščenih v manj kot eni sekundi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/19/2023 at 3:03 PM, Mark3000 said:

Fabio bo prvak z Yamaho......naslednje leto  :D  gremo Yamaha gremoooo!

FQ drugo leto nebo pri yamahi.. moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Bagnaia=next Lorenco.˝=.jokica na2

Komentatorja na kanalu A ,Stropnik in Peter...prosim..pejta komentirat kmetijo...mislm,...za bruhat, pa sem vama dal neki časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, DAMI34 said:

Bagnaia=next Lorenco.˝=.jokica na2

Komentatorja na kanalu A ,Stropnik in Peter...prosim..pejta komentirat kmetijo...mislm,...za bruhat, pa sem vama dal neki časa.

Bagnaia je s tem ko si je jasno in glasno zazelel da bi imela konkurenca slabse motorje padel tako nizko kot lorenzo nikoli nebi mogel. Lani sem navijal da bi on postal prvak zdaj pa navijam da ga prehiti vsak poltovarniski motor vsako dirko.

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Shillien pravi:

Bagnaia je s tem ko si je jasno in glasno zazelel da bi imela konkurenca slabse motorje padel tako nizko kot lorenzo nikoli nebi mogel. Lani sem navijal da bi on postal prvak zdaj pa navijam da ga prehiti vsak poltovarniski motor vsako dirko.

a veš, da bi rad, da vsaj današnjo dirko zmaga Alex M, drugi je MM, on pa okoli 10 mesta ... zanalašč :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bagnaia, Bezzecchi, Ducati...gooo, španci so se mi zamerili. itak je motogp italijansko špansko rivalstvo. ostali pobirajo le drobtinice...

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

Bagnaia, Bezzecchi, Ducati...gooo, španci so se mi zamerili. itak je motogp italijansko špansko rivalstvo. ostali pobirajo le drobtinice...

se strinjam ampak samo danes na kratki dirki, ker se ne zna obnašati ... itak je DORNA španska ... Španci največ vlagajao v moto dirke poleg Italjanov.. zato pa je tko.. zato je pa en razlog več, da v WSBK navijam za dirkače VB :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e še koga moti Stropnikova beseda TUKAJ, vsaj 1000x uporabljena na sprint dirki? :P

ajajajaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osredotočen sem na sliko, komentatorja imam kot background. Podobno kot pri delu, ko mi zadaj kak virtuoz špila klavirsko sonato. Če mene vprašaš, se besede TUKAJ ne spomnim. Prej bom odnehal prebirati ta forum, kot utišati background. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, vandrovec pravi:

Bagnaia, Bezzecchi, Ducati...gooo, španci so se mi zamerili. itak je motogp italijansko špansko rivalstvo. ostali pobirajo le drobtinice...

Jah ne vem ane... Zadnja leta sicer bolj kot ne ja, ampak zna se kmalu marsikaj spremenit... 

Screenshot_20230610_212022.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

e še koga moti Stropnikova beseda TUKAJ, vsaj 1000x uporabljena na sprint dirki? :P

ajajajaja

Danes je v tem pogledu res blestel... Tukaj, tukaj sedaj, tukaj, po 3x na stavek.. Neverjetno... 

Un Kekec zraven pa samo, poglej David, kako visoke hitrosti, kako peljejo pri takih hitrostih, bla bla... Pa dej no. Res rabimo od strokovnega komentatorja, da mi tle onanira na samoumevne stvari za MotoGP dirkanje. Logično, da je neverjetno, če je to MotoGP, ne pa neko vaško kolesarsko prvenstvo no. 

Za oba pa večina dirkačev ne obstaja... Če je oranžno je pač KTM... Nima veze kdo ga vozi... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un zravn je res wtf je to model?! Vsako dirko je fasciniran nad istimi zadevami in pol to se amatersko deli z nami. 😂

Vesolc je pa dubu mal svojega napojcka. Je fino ane? 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faaaaak. Predlani v tem casu, je Yamaha suvereno maširala GP in WSBK  naslovoma nasproti. Letos je Toprak rekel adijo, Fabio na kvalifikacijah ne more med 12. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz samo upam, ker sem prepričan da FQ spada med najboljše med najboljšimi, da ne bo izgubil volje, ker to je mučenje dobesedno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Jaz samo upam, ker sem prepričan da FQ spada med najboljše med najboljšimi, da ne bo izgubil volje, ker to je mučenje dobesedno...

Žal je le Francoz, nima potenciala, ozadja. Yamaha ni več ravno konkurenčna že od takrat, ko je še Rossi vozil. FQ je izkoristil odsotnost MM in napake, nerodnosti pri Ducatiju. Sedaj ima Ducati nekaj voznikov, kateri lahko peljejo hitreje od vseh kao "zvezdnikov"  Tako je in prav je, da se Italijani maščujejo za podle španske poteze. Vprašanje, kaj si bo še zamislil "genijalec" MM za maščevanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se slepanje na kvalifikacijah mu je ostal, da jezi, pol ga pa itak posolajo na dirki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!