Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

Pač posledica podpore gledalcev s kavča Dorni po njenem napuhu in lakomnosti. Oni strežejo našim željam ! Kdo, razen nas zanesenjaških idiotov, sploh vidi smisel v bencinskih športih ? Tretje tisočletje, govorimo o energetski samooskrbi, mcdonalds raja pa s svojo "betonskostjo" v areni kruha in iger. 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ducar pravi:

Pač posledica podpore gledalcev s kavča Dorni po njenem napuhu in lakomnosti. Oni strežejo našim željam ! Kdo, razen nas zanesenjaških idiotov, sploh vidi smisel v bencinskih športih ? Tretje tisočletje, govorimo o energetski samooskrbi, mcdonalds raja pa s svojo "betonskostjo" v areni kruha in iger. 

... najbolj smešno mi je pa bilo, ko so se kako leto, dva nazaj nekateri pritoževali nad onesnaževanjem okolja, ko so videli, kako dirkači brezobzirno odmetavajo folije z vizirja.... 

:lol1: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka slabše nebi moglo biti... 

The King of COTA ima 2x LLP med dirko... To pomeni samo eno. Sposoben jih je nabit tud z 2x LLP. In to nadalje pomeni samo eno... Nabijal jih bo na dva načina... 

Kot da bi dal trobca v ženski zapor, pa mu še kamin sezidal... 

Jest ne vem no... A to se prou norca delajo? 

2 dirki prepovedi bi bil edini primeren ukrep. In mislim, da bi ob vsaki naslednji najmanjši podobni situaciji to moralo biti tudi izvršeno... 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, KennyJR said:

Skratka slabše nebi moglo biti... 

The King of COTA ima 2x LLP med dirko... To pomeni samo eno. Sposoben jih je nabit tud z 2x LLP. In to nadalje pomeni samo eno... Nabijal jih bo na dva načina... 

Kot da bi dal trobca v ženski zapor, pa mu še kamin sezidal... 

Jest ne vem no... A to se prou norca delajo? 

2 dirki prepovedi bi bil edini primeren ukrep. In mislim, da bi ob vsaki naslednji najmanjši podobni situaciji to moralo biti tudi izvršeno... 

Ti maš v malem prstu motogp, daj kakšen primer kdaj in kateri dirkač je v preteklosti dobil prepoved dirke, potem pa še kakšen primer kdaj je kdo dobil prepoved 2 dirk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hopkins 2003. 1 dirka. Da bi kdo fasal dve, se ne spomnim.  Je pa treba v obzir vzet tudi 20 let. Zeitgest naredi svoje. 20 let nazaj je blo normalno u pajzlih kadit. 
 

zreli za tako kazen so se mi zdeli vsaj 4je piloti. Simoncelli, Bautista, Nakagami in Marquez. Hecno, vsi na hodah. Ajd, Ianone se je tud kdaj, khm, identificiral kot torpedo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Kugelschreiber said:

Hopkins 2003. 1 dirka. Da bi kdo fasal dve, se ne spomnim.  Je pa treba v obzir vzet tudi 20 let. Zeitgest naredi svoje. 20 let nazaj je blo normalno u pajzlih kadit. 
 

zreli za tako kazen so se mi zdeli vsaj 4je piloti. Simoncelli, Bautista, Nakagami in Marquez. Hecno, vsi na hodah. Ajd, Ianone se je tud kdaj, khm, identificiral kot torpedo. 

Tako je, 20 let nazaj, 1 primer. Zdaj se pa joka za 2 dirki prepovedi. 

Saj je prav da je kaznovan, naredil je bedarijo. Ampak dirka prepovedi je po mojem mnenju bedarija. Da ne govorim o debilizmih kot so predlogi o dveh ali več dirkah prepovedi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Shillien pravi:

Ti maš v malem prstu motogp, daj kakšen primer kdaj in kateri dirkač je v preteklosti dobil prepoved dirke, potem pa še kakšen primer kdaj je kdo dobil prepoved 2 dirk.

Dej mi ti kakšen primer dirkača, ki je bil vsaj polovico tako brezobziren kot MM... Da pa ti nisi objektiven, ko je MM v igri, pa tako že vsi vemo... 

Zanimivo, Honda se je pritožila na kazen, oz spremembo njene interpretacije... Hm.. 

pred 8 urami, Shillien pravi:

Tako je, 20 let nazaj, 1 primer. Zdaj se pa joka za 2 dirki prepovedi. 

Saj je prav da je kaznovan, naredil je bedarijo. Ampak dirka prepovedi je po mojem mnenju bedarija. Da ne govorim o debilizmih kot so predlogi o dveh ali več dirkah prepovedi.

Ni problem, da je naredil bedarijo. Problem je, da se to ponavlja znova in znova... Pelje tako, da letijo s proge pred njim in za njim... Briga ga... Nič ga ne izučil... Zadnja leta je začel po tleh letet še sam... Še vedno nič... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, KennyJR pravi:

Dej mi ti kakšen primer dirkača, ki je bil vsaj polovico tako brezobziren kot MM... Da pa ti nisi objektiven, ko je MM v igri, pa tako že vsi vemo... 

 

pokojni Simončeli, pa isto si trdil za Rossija..a rabiš še koga iz bolj ozadja ali sredine grida?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, KennyJR said:

Dej mi ti kakšen primer dirkača, ki je bil vsaj polovico tako brezobziren kot MM... Da pa ti nisi objektiven, ko je MM v igri, pa tako že vsi vemo... 

Zanimivo, Honda se je pritožila na kazen, oz spremembo njene interpretacije... Hm.. 

Ni problem, da je naredil bedarijo. Problem je, da se to ponavlja znova in znova... Pelje tako, da letijo s proge pred njim in za njim... Briga ga... Nič ga ne izučil... Zadnja leta je začel po tleh letet še sam... Še vedno nič... 

Tako kot vsi vemo da te gp zelo zanima in ga zelo podrobno spremljaš, pa vseeno nonstop pišeš debilizme in žališ dirkače od a do ž. Danes je na vrsti mm včeraj kdo drug jutri bo pa spet kdo drug. Odgovoril seveda nisi, ker nimaš odgovorit kaj kar nebi potrdilo spet da kvasiš neumnosti.

No shit da so se pritožili, to je biznis, kazen si je zaslužil, njegova ekipa to ve, on to ve, mi to vemo ampak prav tako vemo da bodo poskusili naredit vse da ga izvlečejo, kot bi poskusili v vsaki ekipi za svojega dirkača. 

In pa moj komentar ni bil vprašanje objektivnosti, kot sem že večkrat povedal, navijam za MM pa sem vseeno lahko objektiven, vsaj prebližno, ko pa te izzovem da povej kdo je dobil tako neumno kazen kot jo zahtevaš ti (za katerega se nas je veliko že večkrat spraševalo kako da se motogp ekipe ne borijo za tvoje znanje) pa seveda spet nič od tebe 

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

pokojni Simončeli, pa isto si trdil za Rossija..a rabiš še koga iz bolj ozadja ali sredine grida?

 

Se ne strinjam.. Simončeli je bil mogoče najbližje, pa vseeno daleč... Tole je čist nov nivo... 

Rossi je bil daleč od tega... Je mel par grdih potez, samo to je bilo v zadnjih krogih itd... Ta dirka tako od prvega kroga, celo na treningih... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji dobro plačani in razvajeno moto zvezdniki in tudi lastniki moštev morajo razumeti, da ne vozijo oz. dirkajo na tečaju varne vožnje..... ampak dirkajo v najelitnejšem moto tekmovanju, kjer je na stezi tveganje sestavni del igre in ni prostora za mehkobo in korektnost, pa potem jokcanje in jamranje.....slava in zmage so nad tem, vedno bile in upam, da tudi bodo.....bilo je zbijanja in zaletavanja takšnega in drugačnega, namrnih umazanih igric, v zgodovini veliko, pa kazni ne kaj veliko.....tudi v istem moštvu, so dali pri DORNI morda moštvenem kolegu kazen....MM je največkrat stumbal sam sebe, kar je bilo tudi ob zadnji poškodbi, vozi na limitu in najbolj ogroža sam sebe, takšen je, zato je bil večkrat svetovni prvak kot vse jokice na gridu skupaj....po tem dirkaškem incidentu je bila dirka, v glavnem vožnja v koloni.....relativno nezanimiva, pa ne za to, ker ni bilo zaletavanja, temveč zato, ker si nihče ne upa do ali čez limit, kar delajo pravi šampioni.....Duče je trenutno pred vsemi, ostali se matrajo samo brez ekstremnega rizika niso niti blizu......in v kolikor bo šlo v sterilnost moto dirkanje bo dolgčas, potem bomo kmalu na ravni F1, kjer imajo virtualni VA, pa pravi VA, ko pride do nesreče se morajo vsi razvrstiti v kolono, kot je bila pred VA, da slučajno nebi tista moštva, ki so največ vložila v dirkalnike pušnila podium, kje so časi ko je Senna lahko zmagal z nekonkurenčnim dirkalnikom in pokazal svoj razkošni talent.....

Popravljeno . Popravil Luka66
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo en hud sestank......bo počlo....?

https://www.motorsportmagazine.com/articles/motorcycles/motogp/are-motogp-riders-revolting/

in še nekaj sem si zmislu.....glede Konjezobega....če bi bil Puig tolk "pameten i zvit" kot je Giđi, bi poslal svojga tabolžga asa na tekmo, kjer bi lagano sportski odpelov cca tri kroge, od tega dva z dodatkom ( tadolga ) in pol zaradi zdravstvenih težav zapelu u garažo.....pa se jim ne bi blo treba pretužvt ...... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Lipstick pravi:

Jutri bo en hud sestank......bo počlo....?

https://www.motorsportmagazine.com/articles/motorcycles/motogp/are-motogp-riders-revolting/

in še nekaj sem si zmislu.....glede Konjezobega....če bi bil Puig tolk "pameten i zvit" kot je Giđi, bi poslal svojga tabolžga asa na tekmo, kjer bi lagano sportski odpelov cca tri kroge, od tega dva z dodatkom ( tadolga ) in pol zaradi zdravstvenih težav zapelu u garažo.....pa se jim ne bi blo treba pretužvt ...... 

Glede na to, da so ga par dni nazaj operirali, verjetno nebi prestal zdravniškega pregleda... Če pa že bi pa tam naredu 50 sklec in ga spet nebi blo 2 leti. Hah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da je MM najbolj nevaren sebi in cedalje veckrat tudi drugim. Ne bo vec vozil, kot je vcasih, mladicki ga solajo, kot so v poznejsih letih solal Rossija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na naslednji ga bo pa Miller sestrelil, tako po moško. A smo dedci ali nismo. Za moj okus je to tudi edino pravilno. Vsak zapitek se plača z obrestmi. Včasih je to znal lepo izpeljati Jure Lampe. Še v isti dirki. Po dirki pa se je obvezno z nasmehom opravičiti in seči v roke. V glavi grešnika to pomeni idi u tri pisane marjetice. To veleva bonton, splošna razgledanost in seveda všečki na družbenih omrežjih. Ne pa da na intervjuju model razmišlja a je dec ali baba. 

Popravljeno . Popravil ducar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cez tole komentiranje pa nemorm. 
pecco gre v zadnji sektor, z 0.3s zaostanka za AM, modela pa razlagata da more bit res razocaran kr je sele 10.. hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!