Skoči na vsebino

Trije zakonodajni referendumi


maus

ZAKONODAJNI REFERENDUMI  

24 članov je glasovalo

  1. 1. Za kaj boste glasovali

    • 3 x ZA
      17
    • 3 X PROTI
      4
    • NE BOM ŠEL/A
      0
    • KAJ TE BOLI KU**C
      3
    • DRUGO
      0

This poll is closed to new votes


Priporočene objave

Primc bi reku: za otroke se gre :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Primc bi reku: za otroke se gre :P

 

čeprav je slovnično pravilno: za otroke gre :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

internet prenese vse tudi 3x NE :P

a7606eb6827cfdc3c1d9bc89662253c4.jpeg.3f19415521db44cdf7be31a331e76ac6.jpeg

 

sam potem bi jaz raje Te4 :P

te4_1200x325_0.thumb.jpg.2f35ea90fc0dd862b24cec9f62feca5a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

sam potem bi jaz raje Te4 :P

te4_1200x325_0.thumb.jpg.2f35ea90fc0dd862b24cec9f62feca5a.jpg

za 4x

pa pavzo bi rabil vmes

 

Popravljeno . Popravil GeeSXer
a
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, smasher pravi:

Kaj lahko kdo strnjen pove o čemu se odloča na teh treh referendumih? 

ZA - Golob .... PROTI - Janša...

Preprosto, čeprav bi moral vsak zakon vsebinsko posamezno predelat in se potem odločiti.

Laična javnost bo glasovala kot sem napisal, pa še to jim ni jasno :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

ZA - Golob .... PROTI - Janša...

Preprosto, čeprav bi moral vsak zakon vsebinsko posamezno predelat in se potem odločiti.

Laična javnost bo glasovala kot sem napisal, pa še to jim ni jasno :P

 

torej 1.5 ZA pa 1.5 PROTI... da porazdelimo vsakemu polovico.. :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOLE SI PA NE UPAJO DAT NE REFERENDUM POSRANCI?

Predlog Zakona o obveznem testiranju funkcionarjev na prepovedane droge, ki so ga v zakonodajni postopek vložili v SDS, je sklenil zakonodajno pot. Po predlogu bi se sicer morali izbrani funkcionarji na prepovedane droge nenapovedano testirati vsaj enkrat na leto.

Ne enkrat ampak vsaj 3x letno bi jih dal jaz na test nenapovedano in 40 ur na teden morajo preživet notri v parlamentarni stavbi in nič sejnin, seje so del njihovega dela, če je seja dolga se pač odšteva od tistih mesečnih ur, v svetu delavcev se temu reče pol koriščenje nadur ko te pošlejo domov ko ni dela in doma čepič za đabe namesto bit plačan nadure.

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Mavti pravi:

Sedajle na prvem programu:whistle: debata ,da te srat pritisne:slap::SS

Tudi če ne bi bil kolikor toliko seznanjen, bi že po petih minutah vedel kaj obkrožiti v nedeljo... 😶

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, smasher pravi:

TOLE SI PA NE UPAJO DAT NE REFERENDUM POSRANCI?

Predlog Zakona o obveznem testiranju funkcionarjev na prepovedane droge, ki so ga v zakonodajni postopek vložili v SDS, je sklenil zakonodajno pot. Po predlogu bi se sicer morali izbrani funkcionarji na prepovedane droge nenapovedano testirati vsaj enkrat na leto.

Ne enkrat ampak vsaj 3x letno bi jih dal jaz na test nenapovedano in 40 ur na teden morajo preživet notri v parlamentarni stavbi in nič sejnin, seje so del njihovega dela, če je seja dolga se pač odšteva od tistih mesečnih ur, v svetu delavcev se temu reče pol koriščenje nadur ko te pošlejo domov ko ni dela in doma čepič za đabe namesto bit plačan nadure.

ko so SDSjevci jokal nekaj na to temo v parlametu je šefica Urška ( pa ne JJejeva ampak una na K) rekla, da lahko gredo takoj vsi. Ona je za. Odvzem krvi, ter las, in komplet test droge, ter alkohol.

Pol je bla pa tišina. Valda naujo drug drucga v drek tlačili :P

ps. med nama, je tak zakon itak brezveze, tak al tak bi vsi vedeli, kdaj bo nenapovedan test :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, smasher pravi:

TOLE SI PA NE UPAJO DAT NE REFERENDUM POSRANCI?

Predlog Zakona o obveznem testiranju funkcionarjev na prepovedane droge, ki so ga v zakonodajni postopek vložili v SDS, je sklenil zakonodajno pot. Po predlogu bi se sicer morali izbrani funkcionarji na prepovedane droge nenapovedano testirati vsaj enkrat na leto.

Ne enkrat ampak vsaj 3x letno bi jih dal jaz na test nenapovedano in 40 ur na teden morajo preživet notri v parlamentarni stavbi in nič sejnin, seje so del njihovega dela, če je seja dolga se pač odšteva od tistih mesečnih ur, v svetu delavcev se temu reče pol koriščenje nadur ko te pošlejo domov ko ni dela in doma čepič za đabe namesto bit plačan nadure.

potrdilo o nekaznovanosti so pa zanalašč izpustili, čeprav vsak uslužbenec v javni upravi mora priložiti ta listek ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, smasher pravi:

TOLE SI PA NE UPAJO DAT NE REFERENDUM POSRANCI?

Predlog Zakona o obveznem testiranju funkcionarjev na prepovedane droge, ki so ga v zakonodajni postopek vložili v SDS, je sklenil zakonodajno pot. Po predlogu bi se sicer morali izbrani funkcionarji na prepovedane droge nenapovedano testirati vsaj enkrat na leto.

Ne poznam zakona, vem le, da je proizvodnja in promet s prepovedanimi drogami kazniva, kako pa je z uživanjem pa nisem prepričan (menda nekaj o odločanju o lastnem telesu).

Bi pa bilo zanimivo ob takšnih testih delati tudi alkoteste in zlasti jetrne teste, ki kažejo na dolgotrajno prekomerno uživanje alkohola (kroniki - pa ne ta iz Hrvaške).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

potrdilo o nekaznovanosti so pa zanalašč izpustili, čeprav vsak uslužbenec v javni upravi mora priložiti ta listek ;) 

važno, da ga ma čistilka in vratar :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Tedybear pravi:

Sposojen iz današnjega časopisa:

Žena obljublja, da bo v nedeljo 3x ZA.

Upam, da bom zmogel. 

evo .. desni komunajzar na soočanju o referendumu  :P 

res sem srečen k s fudbal gledu ... Braziu - Srbu  :D

 

 

desni komunajzar.jpg

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

evo .. desni komunajzar na soočanju o referendumu  :P 

res sem srečen k s fudbal gledu ... Braziu - Srbu  :D

 

 

desni komunajzar.jpg

p.s.

pa še šlic ima odprt, perverznež, saj gre za otroke, mar ne :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor bo v nedeljo glasoval “ZA”, to ne bo glas proti JJ, ampak glas proti samemu sebi! Vprašani bomo, če se s predlogi strinjamo in kdor se bo res strinjal, bo dal vladi neomejen mandat za razsipno državo in popolno kontrolo nad mediji, sebi in še mnogim drugim pa odvzel pravice do boljše oskrbe starostnikov.

Torej ni dobro dopustit, da čredni nagon prevlada in na ta način slepo sledit vladni lažnivi propagandi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agencija Valicon pravi, da bosta referenduma o RTV in Dolgotrajni oskrbi šla skozi dokaj zlahka. Referendum o vladi pa na " knap". Če.

Aja...Valicon je glede parlamentarnih in predsedniških kar zadel. ( Če se prav spomnim, preveril nisem).

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Tedybear pravi:

Agencija Valicon pravi, da bosta referenduma o RTV in Dolgotrajni oskrbi šla skozi dokaj zlahka. Referendum o vladi pa na " knap". Če.

Aja...Valicon je glede parlamentarnih in predsedniških kar zadel. ( Če se prav spomnim, preveril nisem).

Bo ljudstvo povedalo komu verjamejo, kot so že na volitvah na parlamentarnih volitvah, na predsedniških volitvah in kot bodo v nedeljo (seveda tudi na volitvah na lokalni ravni, ki pe še ni čisto povsod končan)

Ljudstvo ima vedno prav ...  ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

Bo ljudstvo povedalo komu verjamejo, kot so že na volitvah na parlamentarnih volitvah, na predsedniških volitvah in kot bodo v nedeljo (seveda tudi na volitvah na lokalni ravni, ki pe še ni čisto povsod končan)

Ljudstvo ima vedno prav ...  ;) 

A midva sva ljudstvo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!