Skoči na vsebino

PRIJAVE za FS5 - 7.9. v SIDRU pri MB


Priporočene objave

kot ze receno,pridem po vsej verjetnosti malo pozneje.DA NE POBEGNETE PREJ STRAN!!

@ bmw: upam,da bos res z nasmeskom prisel.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi studijskih obveznosti zal ne bom mogel pocenjat vragolij v totem koncu...upam, da socni komentarji dogajanja sledijo...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK kratka navodila da boste najdli:

prides iz smeri LJ mimo MCdonalda in v naslednjem kriziscu (na levi je grda telekomova bajta z stolpom) zaviješ levo. vozis samo ravno (mimo dvorane tabor in stadiona poljane) dokler se cesta ne konca in gre v desno. videl bos solo in lokomotivo pred njo. torej cesta gre v desno in ti po njej. kmalu prides na rondo kjer gres ravno (ne preko otoka). prides na koroski most in na koncu je spet rondo kjer gres levo v smeri dravograda. full gas ravno, mimo naselja kamnica in opazuj dravo na levi strani. na eni ravnini cca 2-3 km naprej je odcep levo proti dravi kjer pise mehiska restavracija galeb pa colnarna in se nevem kaj. no to je tu ob colnarni, mehiska je malo naprej ob dravi.

se vidimo, ce pa kdo vseeno zgresi naj vprasa saj vsi v MB poznajo sidro.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw: A je mogoce kdo poskrbel za rezervacijo?

Sej drgac pa itak ni blema: Le kdo se ne boji grupe 20 motoristov?

Se vidimo!

lp Speedo

P.S.: Trikrat hura za danasnje soncno vreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje! Prej sem kričal trikrat HURA za lepo vreme, šel bom pa z avtomobilom. Velja pa zato 3-kratni HURA za vse vas, ki pridete z motorji.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pervy sedaj jih boš pa čisto zmešal.

V topicu Lokacija FS5-Sidro je narisana drugačna pot čez MB.

drzte se te v FS 5 - sidro.pervyjeva je prevec "komplicirana".se pa tudi tja pride.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vas malo prestrasim: v graz-u ze cel dan "kisu vreme",z obcasnimi padavinami,ki se pocasi pomikajo JUZNO!

harharhar

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako zmedel, moja varianta je bolj direktna ker ne gre preko centra.

no pogumni naj grejo po moji drugi pa po zemlevidu. vglavnem ce pogledas zemlevid vidis ,da moja varianta pri napisu TABOR zavije levo, na koncu desno, preko mosta in se prikljuci na opisano pot. cca. 10-15 min prihranka casa.! vglavnem se vidimo.

PS: po kratki plohi (med katero sem ravno bil na motorju) spet med oblaki sije sonce.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!