Skoči na vsebino

Potepanja po Sloveniji z električnim motociklom


Mrs. Electric Moto

Priporočene objave

Hejla.

👋 Še tu podelim svoja potepanja po naših krajih, z e-motociklom.
Res je sicer, da so videi v angleščini. Če koga to moti, pa naj moj post preskoči 🐇😉

 

Popravljeno . Popravil Mrs. Electric Moto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nekaj fotk z zadnje avanture (video je še v nastanku):

MrsElectricMoto_Adventures_May23_1.thumb.jpg.a3cddeaaa397f4fe970b56268adc1589.jpg

MrsElectricMoto_Adventures_May23_4.thumb.jpg.fe147345ab2c3d61a3d4c54291aaade8.jpg

In še ena, kjer se oba prehranjujeva 🤤 🧀&

MrsElectricMoto_Adventures_May23_2.thumb.jpg.a972dae2a8d07eb3fac5a68e7cf1bc71.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super. Dobrodošle informacije tudi v tejle temi:

Domet, uporaba, registracija, problemi, bombončki, stroški itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko rečem, da je to vrhunska zadeva...

Lahkoten kot downhill bajk z motorno zmogljivostjo kroske.

Ne moreš verjet, kako to gre, dokler ne sprobaš tega vrhunskega bajka...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Zivnorc pravi:

Lahko rečem, da je to vrhunska zadeva...

Lahkoten kot downhill bajk z motorno zmogljivostjo kroske.

Ne moreš verjet, kako to gre, dokler ne sprobaš tega vrhunskega bajka...

Hehe, živi norci razumejo 🥰 Gliha vkup štriha...

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

super. Dobrodošle informacije tudi v tejle temi:

Domet, uporaba, registracija, problemi, bombončki, stroški itd..

Velja, se ob priliki razpišem še o čem drugem, ne samo o dogodivščinah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Zivnorc pravi:

Lahko rečem, da je to vrhunska zadeva...

Lahkoten kot downhill bajk z motorno zmogljivostjo kroske.

Ne moreš verjet, kako to gre, dokler ne sprobaš tega vrhunskega bajka...

Ali lahko napišeš, kako je s sedežem. Glede na slike in posnetke deluje zelo neudoben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, mato295 pravi:

Ali lahko napišeš, kako je s sedežem. Glede na slike in posnetke deluje zelo neudoben.

...uff... se ne spomnim, da bi bil neudoben... itak se stalno drajsaš gor in dol po sedežu...pa stojiš.  .. da bi se pa kam dlje peljal, da bi samo sedel, pa nisem porajtal, da je neudoben .... ker se mi je samo smejalo.

 

... glede sedežev in vseh ostalih stvari na motorju, če komu kaj paše ali ne,  je pa itak najbolj odvisno od pilota do pilota. Enega boli rit od enega sedeža, ki je nekomu ful udoben...in kontra.

... tko, da najbolje je stvar probat, pa sam občutiš občutke..  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi kdo napisal tisto najpomembnejše, glede na to, da naj bi se potepal naokrog; moč, hitrost, domet, ceno...?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mislim, da vse to piše na njihovi predstavitveni strani...

...pa še v ene dveh drugih temah na MS piše...

(  sem prepričan, da bo dal @DAMI34 link od tistih tem sem gor...sem na founu, pa nisem lih spreten s tem...)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

rajcih...zdej pa sam še dobro krosko/dual sport/enduro  konkurenčno 250ccm-450ccm s podobno težo(nč me ne moti če je manj), dimenzijami gum in hodom vzmetenja kot ga ima ta klasa in me kupite :D

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

rajcih...zdej pa sam še dobro krosko/dual sport/enduro  konkurenčno 250ccm-450ccm s podobno težo(nč me ne moti če je manj), dimenzijami gum in hodom vzmetenja kot ga ima ta klasa in me kupite :D

 

... kako naj napišem, da ne bo zgledalo, da nimam jajc za kako močnejšo enduro....

:hmm:  ... pejt najprej to probat.... pa pol piši, če boš rabil kaj večjega, težjega in močnejšega..  :D   

 

...ampak čist resno mislim...  :D 

 

...in potem napiši vtisnjene vtise tule v to temo...  :D 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Zivnorc pravi:

... kako naj napišem, da ne bo zgledalo, da nimam jajc za kako močnejšo enduro....

:hmm:  ... pejt najprej to probat.... pa pol piši, če boš rabil kaj večjega, težjega in močnejšega..  :D   

 

...ampak čist resno mislim...  :D 

 

...in potem napiši vtisnjene vtise tule v to temo...  :D 

nope..vem kaj misliš ,a jaz tega ne misilim. Hočem ali želim so 200km dosega in dobrih 100kg al več.močno ogrodjew, ki zmore nositi dodatno težo..skoromno mar ne, lah je več, potovalno udobje, da poknem tudi jurčka, 220v filanje, pa sej nima veze..tisti ki to delajo, bodo vedeli, kaj je prihodnost. In prihodnost je zamenjava tega kar sedaj zmorejo mašine med 300-600ccm. S podobnimi karatkeristikami...s prekleto manj vzdrževanja in skrbi.

Skakaknje z biciklom od 50kg je izven moje cone udobja..sem prestar za te neumnosti. Sem pa vse linke posredoval mojemu sinu, ki je pravkar padel v ta segment in ubija ebike do konca.

 

 

pa še dodam in mogoče nisem merodajen, je pa to kar želim od moje naslednje mašine:

1. podoben izgled

2. še boljša zaščita za padce ali metanje po tleh (predvsem zaščita krmila in agregata)

3. podobna ali nižja teža

4. kvaltetno vzmetenje

5. cena v rangu podobnih zadev (Honda CRF 300 ali kove450 relly)

6. vsaj polovičen domet

 

1036317.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hja... pol bo pa kdo drug moral še kako drugo temo odpreti z naslovom " Potovanja po Sloveniji z električnim motociklom"  in ne potepanja ... pa najprej tak bajk narediti...  :D

... ta bajk pa je namenjen za potepanja po okoliških hribih recimo popoldne, ko se ti zalušta  iti se malo sprostiti in nikogar motiti...  :D , za kar je ta bajk tudi namenjen...in ne za osedlati ga z vso mogočo kramo in z "bencinom" za 200km offroada...

...itak, pa je "gospa elektobajkerka" :P lepo napisala, čemu je namenjen ta bajk...

 

...viš, kako smo si različni... meni je pa izven cone udobja bajk od 120 kil....sem prestar za te neumnosti..  :P 

..o.k. ... šalo na stran  :D 

....  Jaz ti svetujem, da zaradi mojega in tvojega firbca pokličeš za vodeno turco po Krimskem pogorju...pa napišeš vtise tule not v temo..  :D 

...mene matra firbec, kako ti je bilo na furi s tem bajkom... zate pa tut vem, da si firbčen glede vsega, kar te pelje po dveh kolesih....

 

... drugače pa ja... tut jest vem, kaj si ti misliš in hočeš... :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Zivnorc pravi:

... hja... pol bo pa kdo drug moral še kako drugo temo odpreti z naslovom " Potovanja po Sloveniji z električnim motociklom"  in ne potepanja ... pa najprej tak bajk narediti...  :D

... ta bajk pa je namenjen za potepanja po okoliških hribih recimo popoldne, ko se ti zalušta  iti se malo sprostiti in nikogar motiti...  :D , za kar je ta bajk tudi namenjen...in ne za osedlati ga z vso mogočo kramo in z "bencinom" za 200km offroada...

...itak, pa je "gospa elektobajkerka" :P lepo napisala, čemu je namenjen ta bajk...

 

...viš, kako smo si različni... meni je pa izven cone udobja bajk od 120 kil....sem prestar za te neumnosti..  :P 

..o.k. ... šalo na stran  :D 

....  Jaz ti svetujem, da zaradi mojega in tvojega firbca pokličeš za vodeno turco po Krimskem pogorju...pa napišeš vtise tule not v temo..  :D 

...mene matra firbec, kako ti je bilo na furi s tem bajkom... zate pa tut vem, da si firbčen glede vsega, kar te pelje po dveh kolesih....

 

... drugače pa ja... tut jest vem, kaj si ti misliš in hočeš... :D 

evo s tem si si odgovoril, citiram:

.. drugače pa ja... tut jest vem, kaj si ti misliš in hočeš... :D 

ampak jaz predstavljam samo minimalni segment in verjetno ne večinski, verjetno pa hudo specifilčen.

S tem kar sem zapisal zgoraj, me kupijo v trenutku.

 

Pa vendar ni to kar je v temi zapisano za zanemarit. Dejansko je zadeva na moč zanimiva. In predvsem ima prihodnost.

 

in ja, mal smo zašli z naslova teme, sem pa skoraj prepirčan, da je gospa kulbixova točno vedela kaj piše in zakaj in da ni to navadni "dnevni vtis" s furanja do interšpara pa nazaj. :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo, še eno potepanje. Sicer mi tokrat video ni uspel čisto tako kot bi hotela, ampak kaj 'čmo. Vseeno, izvolio 🤲

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!