Skoči na vsebino

Luči, žarnice...


samobb

Priporočene objave

1 hour ago, Zivnorc said:

Če bi imel gor luči, ki bi se od daleč videlo, da so moteče...slepeče..ali kakorkoli drugače moteče...bi se policaj verjetno vtaknil v to...če je pa v mejah "normale" ...pa verjetno ne. Prej ti bodo zatežili na tehničnem.

Pa tudi policaji ne težijo kar tako...večina ljudi, ki se pritožuje nad policaji so ali pametnjakoviči ali provokatorji..in s tem svojim vedenjem sprožijo pri policajih točno to...

...saj so končno samo ljudje...kot mi vsi ostali... :P Ki opravljajo svojo službo.

 

Edino ko morajo izpolnit kvoto in gre dan proti koncu pa je še niso dosegli ti si pa na vidiku...

Takrat pa...

hqdefault.jpg

Jaz nisem še imel nobnih težav, pa tudi ljudje z dodatnimi kitajskimi lučmi ne če je prav zmontirano vse skupaj. Morda pa zato ker se ne vozim proti koncu dneva. :D

 

No ko smo pri dnevnih lučeh jaz sem imel idejo nalimat te 2x 17cm rdeče led trakove na stranici reg. tablice in jih vezat na stop luč. Nova hornetka ima manjšo zadnjo luč in ker so me že s staro veliko nekajkrat spegledali bi takim rad velikodušno posvetil. anti: Hja te nisem videl.... sori... :doze:

s-l300.jpg

 

 

V tem stilu kjer so tu oranžne...

IMG_5537.jpg

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 2. 2016 at 9:17, solorider pravi:

Takele mam jaz predelane, pa jih ne rabiim ker so na novi kobili že gor bile.

Sem jih pa predelal da ni več 3mode, zadnji konec sem predelal, da niso tako dolge in ni več bele riti...

Ob 11. 2. 2016 at 14:36, ID pravi:

Take sem naročil tudi jaz in žal spregledal da spodaj piše tole:

1.Function: Continuous switch a super white head, two near the light, flashing three invincible

Vakič ko se prižgejo gorijo v drugačnem načinu. Enkratmočno, naslednjig šibkeje, nato pa utripajo in potem se cikel ponavlja ob vsakem vklopu :(

Nč bat! Se da predelat elektroniko insajd :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, StaraFeltna pravi:

Edino ko morajo izpolnit kvoto in gre dan proti koncu pa je še niso dosegli ti si pa na vidiku...

Takrat pa...

hqdefault.jpg

Jaz nisem še imel nobnih težav, pa tudi ljudje z dodatnimi kitajskimi lučmi ne če je prav zmontirano vse skupaj. Morda pa zato ker se ne vozim proti koncu dneva. :D

 

No ko smo pri dnevnih lučeh jaz sem imel idejo nalimat te 2x 17cm rdeče led trakove na stranici reg. tablice in jih vezat na stop luč. Nova hornetka ima manjšo zadnjo luč in ker so me že s staro veliko nekajkrat spegledali bi takim rad velikodušno posvetil. anti: Hja te nisem videl.... sori... :doze:

s-l300.jpg

 

 

V tem stilu kjer so tu oranžne...

IMG_5537.jpg

Točno take...samo da so bele sem nalepil na prednje vilice....(slika eno stran nazaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dx: 7€ en mesec plava s kitajske

http://www.dx.com/p/6w-450lm-cob-led-red-light-car-daytime-running-lamps-12v-2-pcs-266219#.VsCVV0CaaUk

Dx EU: 8€ 10 dni kolesari iz NL

http://eud.dx.com/product/6w-450lm-cob-led-red-light-car-daytime-running-lamps-12v-2-pcs-844266219#.VsCVuECaaUk

 

StaraFeltna@: pač sem imel na namizju, zato ponudim.

Kmet2@: Ko novoletna jelka bo ta suza :P   Za okoli hiše res pretirano, so pa Goldwingi kot novoletne jelke, ampak vsak priklaplja kar mu paše. Ko pa si v vukojebini, ti vsaka žarnica prav pride da si viden.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike za prvo pokušino, v delavniciIMAG0201.thumb.jpg.0e1ceec550d63feb3cb8cIMAG0202.thumb.jpg.6487ecd88dfbe83ae2dfcIMAG0203.thumb.jpg.3315ca89212c5267ed443IMAG0196.thumb.jpg.992fa4c46b444656abe91

IMAG0199.thumb.jpg.ed2daec93d67666ff5562

IMAG0197.jpg20160214171723_IMAG0207.thumb.jpg.675469

Popravljeno . Popravil smukec12
ureditev slik
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Toni said:

s-l300.jpg

 

StaraFeltna kje si to dobil?Kakšna povezava?Rabim nekaj takega.

 

LP

Ebay 1 mesec ponavadi 20dni (trik je da kupiš iz hong konga ne iz vukojebin mainland China) pa 2 eura... DX je zguba časa in denarja (nobene zaščite in čakaš ku vosu)

http://www.ebay.com/itm/2-Lot-Waterproof-17cm-12V-Red-COB-Car-LED-Light-DRL-Fog-Driving-Lamp-/272042951187?hash=item3f57060213:g:YdcAAOSwhcJWQysh&vxp=mtr

Ekola. Maš tudi druge barve. Pa ne delaj novoletne jelke. :D

 

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, stuhec pravi:

na kolk cca m pa ponoči to sveti ?

to pa težko rečem... jih je pa treba fejst navzdol obrnit ker so za nasproti vozeče izredno moteče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo keri naročil kake okrogle naj mi javi kake, bi mogoče jaz tudi imel

večja kolicina je vcasih ugodnejša bla ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, stuhec pravi:

če bo keri naročil kake okrogle naj mi javi kake, bi mogoče jaz tudi imel

večja kolicina je vcasih ugodnejša bla ;)

Če je iz eu wearhouse lahko...drugače pa se drži tistih 22 eur, ker v nasprotnem primeru ti zaračunajo na carini davek in še svoje stroške...kar je skoraj dražje kot vrednost pošiljke.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Ni do 200eurov ok?

Aha vidm,od 22-150 je carina...nad je se postnina...

Popravljeno . Popravil DinDiin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, DinDiin said:

A Ni do 200eurov ok?

Aha vidm,od 22-150 je carina...nad je se postnina...

0-22€ = 0

22-150 = postopek ugotavljanja vrednosti 6-7€ +obvestilo pošte 1,2 € + DDV

150+ = carinska dahatev glede a blago (elektronika, teksitil, živilo itd..) + pošta + ugotavljanje + ddv

Nasvet:

Pod 22€ izven EU. Nad pa raje ne. Še opozorilo, Švica pa še nekaj ostalih niso članice EU. ;) Da ne bo kdo presenečen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Rogerg pravi:

Zivnorc dej pober dol dol une led palcke, pa kok si str :P  

..nenedam  :sleep2:

... pe čez en mesec bom polnoleten...   :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, KNNMS said:

Takele mam jaz predelane, pa jih ne rabiim ker so na novi kobili že gor bile.

Sem jih pa predelal da ni več 3mode, zadnji konec sem predelal, da niso tako dolge in ni več bele riti...

Nč bat! Se da predelat elektroniko insajd :)

Daj tole malo bolj razloži. 

Kako ali kdo jih predela da so uporabne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, ID pravi:

Daj tole malo bolj razloži. 

Kako ali kdo jih predela da so uporabne?

... če ne veš kako ali kdo to naredi, kupi take ki so uporabne..  :P

... ker če nisi sam svoj mojster, se take predelave ne izplačajo..  (sploh za tistega, ki to dela... ) ... razen, če je res kaka malenkost, pa da to potem lahko sam narediš...

.... sori.... mogu sm..  :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, ID pravi:

Daj tole malo bolj razloži. 

Kako ali kdo jih predela da so uporabne?

Jaz sem predelal... Poklič če rabiš, pa se zmeniva. Zastonj seveda ne bo! Zraven segretega spajkalnika ratam žejen, tko da bo treba en :beer2: spit.

Drugače je pa noter en čip ki tole 3-mode zadevo krmili in je treba predelat vezje, da vklopi mimo njega. Vsaj v nekaj teh lučeh ki sem jih po rokah mel je tako.

 

LP

pred 23 minutami, Zivnorc pravi:

... če ne veš kako ali kdo to naredi, kupi take ki so uporabne..  :P

... ker če nisi sam svoj mojster, se take predelave ne izplačajo..  (sploh za tistega, ki to dela... ) ... razen, če je res kaka malenkost, pa da to potem lahko sam narediš...

.... sori.... mogu sm..  :P

 

 

Res se ne izplača, če misliš s tem na denar, pa porabljen cajt. Ampak tudi jaz kdaj pa kdaj kaj rabim in sem zadovoljen če si kdo vzame nekaj časa zame.  Pa če smo že tle, sej dnar tudi pivo zrihta, torej je tudi pivo lahko plačilno sredstvo.

 

.... sori.... mogu sm..  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vem... sej zato sem pa napisal....

....imam mnogo pacientov ( ne leti to nate... :P )...

... ki sprašujejo..kako...za koliko...itd...itd... bi se dalo to naredit.... pa jim rečem, da niti ne toliko, če znaš....

.... nakoncu pa ga fašem domov.... pa mu moram to pol še naredit... pa še ob six pack sem...pa ob kako salamo...  :P

... da ne govorim ...kako me potem žena sekira, da ji dam "provizijo", ker ji rečem, da sem zaslužil 100€ .. ker sem hotel imeti mir.... ker če rečem, da sem delal zastonj... je še večja štala..

.... tko da stroški poleg salame, six packa.... sira, kozarca kumaric.... dva deci Jegrmajstra narastejo še za 20€ .... da smo vsi zadovoljni...   :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Zivnorc pravi:

... vem... sej zato sem pa napisal....

....imam mnogo pacientov ( ne leti to nate... :P )...

... ki sprašujejo..kako...za koliko...itd...itd... bi se dalo to naredit.... pa jim rečem, da niti ne toliko, če znaš....

.... nakoncu pa ga fašem domov.... pa mu moram to pol še naredit... pa še ob six pack sem...pa ob kako salamo...  :P

... da ne govorim ...kako me potem žena sekira, da ji dam "provizijo", ker ji rečem, da sem zaslužil 100€ .. ker sem hotel imeti mir.... ker če rečem, da sem delal zastonj... je še večja štala..

.... tko da stroški poleg salame, six packa.... sira, kozarca kumaric.... dva deci Jegrmajstra narastejo še za 20€ .... da smo vsi zadovoljni...   :P

 

 

Nimam pojma o čem nakladaš,

 

 

Un aspum mi spet dol pada, bova mogla pogledat, kdaj maš cajt?:dry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!