Skoči na vsebino

Luči, žarnice...


samobb

Priporočene objave

A tole imaš ti za sprednjo luč? :blink: Ni čudno ta ti nič ne sveti. Take so ponavadi za zadaj, kot pozicijska in stop luč.

V yamahi pa gileri sem imel pa žarnicose mi zdi. da s podobnim nastavkom, samo bolj debela pa 45/55 w je gor pisalo. Ampak se mi zdi da ti bo parabola zgorela, če boš tako žarnico noter dal. Poglej v navodila koliko je max. wataža.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je žarnca od štirke za spredi, tle tak al tak ni nč dneva, zato sm jz na svoji štirki improviziru, pa not zrihtu rumeno H4 žarnco. Je mal bolš sm velik pa ne, ker ni fokus nared za H4 žarnco, vendar bom pa še probu H4 blue xeon, pa da vidmo ka bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne,če bi dal bi dal tako hladno modro, ksenon style, sam itak ne morm če so navadne žarnce

A kdo ve če se dobi močnejše kot 25W in kolk močnejše?

Take so zgleda:

Pojdi do Honda prodajalca in kupi original žarnice, ne verjamem, da je to, kar imaš na sliki ORIGINAL! Po moje je tole ˝kr nekaj" !

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne,če bi dal bi dal tako hladno modro, ksenon style, sam itak ne morm če so navadne žarnce

A kdo ve če se dobi močnejše kot 25W in kolk močnejše?

Take so zgleda:

To je zadnja žarnica. Sprednje imajo eno nitko pol pokrito, da lahko dosežejo zasenčenje (kratka luč).

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, kukr sm vidu ima take kontakte zadej, in pol sm predvidevu da je taka, kr je zgledala ista, po debelini in kontaktih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta žarnca k jo držim v roki je od avta za zadej, sam ZGLEDA ista po kontaktih in debelini (sm sam neki prčkal po NSRi, nism je znel dol), Tejcy pravi da je mela 35W in da ji je tisto parabolo stopila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
KUPI SI MOTOR IN NEHEJ ZGANJAT KAŽIN!!!  :devil:  :devil:

Čuj Bojč! Kaj zdej boš ti rjku da NSRa nej motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zasledil to temo im moram rečt da uporabljam bele žarnice xenon varianta že 2 leti na avtu in motorju in ko mi pregori, da moram dat rumeno nazaj... ne hvala kar naj jih majo. Ko pravijo da nič bolje ne sveti ni res. Meni osebno in vsem ki so probali je cesta dosti bolj jasna videti in čista in naokoli. Doma sem že stari menjal in so opazili takoj razliko da je bolje videti. Mogoče se nam sam zdi sam ampak ne grem več na original rumene. Kupujem jih pa v A3M ali pa pri Fazerju. Cena se mi zdi 4200 za obe 55W, ki naj bi svetila kot 100W.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimajo nikjer teh žarnc in povsod so rekli da jih bo težko dobit!

Kaj nej nardim????

Če ma kdo nej mi pove 12V 10W, slikca je na prejšnji strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve za kakšne pametne žarnice za žmigovce in sicer bele da svetijo oranžno, od OSRAMA je cca 2k komad. Kje kaj ceneje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OSRAM DIADEM ali pa PHILIPS SILVERSTAR....ceno si verjetno gledal v kakšnem Obiju ali pa Baumaxu...malo poglej po avtoštacunah,je lepa razlika v ceni. Osram ma tudi svojo trgovino v LJ in sicer za Kolinsko, mislim,da je firma ES-Svetila.

lp vuk

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burek, jst sem ene par takih žarnic za moje žmigovčke malo nazaj nabavil, 12v 10w, ok edin niso čist take oblike kot na slikci ;). Kupil sem jih pa na lokalnem petrolu, če čš ti jih pošlem ene par.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mi ti to sliki, pa zmeri premer "grla" da vidm če bo pasal, lohk pošlješ na mail:sandi8703@yahoo.co.uk

Bi ti bil ful hvaležen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabu bi tako žarnco za žmigavce samo da je 10W! Nujno rabim 2

10031069_880.JPG

Taka je žarnca in jih je skorda nemogoče dobit 10W

Bil sem na črpalkah, v BTCju v uni avto-moto trgovini, bil v konradu, nikjer nič, pa povsod so rekli da bo težka kej tazga dobit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!