Skoči na vsebino

Luči, žarnice...


samobb

Priporočene objave

MotoVision so namenjene cesti in so tiste, ki bolj svetijo. ExtraDuty so tiste, ki so bolj vzdržljive.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi eno hevidjuti za pozicijo in štoplampo. pri KTM-u so namreč potrošni material <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kje bi dobil zadnjo žarnico in sicer tako, ki ima na nitki za pozicijo še dodatno ojačitev. Namreč žarnice, za avtomobile te ojačitve nimajo, zato le te na motociklih, kjer so na zadnjem koncu večje vibracije hitreje pregorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na zalogi v Ljubljani na Tržaški cesti 383 (če ne veste kje je to me vprašte) :D

Tržaška c.383 je od izvoza Brezovica cca 400m proti Ljubljani

pa še najvažnejše.

H7=4600sit

HS1=2800sit

H4=3500sit

jz grem kr nabavit pa da vidmo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mogoče kdo ve, kje bi jih blo v mb ali okolici za dobit? ker zaradi žarnic se ne mislim ravno v lj vozit. nenak mi časovno ne znese...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mogoče kdo ve, kje bi jih blo v mb ali okolici za dobit? ker zaradi žarnic se ne mislim ravno v lj vozit. nenak mi časovno ne znese...

PE Osojnikova ulica 17 MB tel: 02/4716740

matr si komot :eek: :kva2:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepša hvala. jih grem kar danes nabavit :grim

pa vam pol povem mnenje

ravno sem prišel iz eurotona v mariboru in vam moram povedat, da žarnic na žalost še nimajo.

prodajalec je sicer rekel, da jih imajo naročene, samo ne ve kdaj bi naj prišle. mogoče bodo že naslednji teden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena za par ali kos?

od kdaj se pa žarnice prodajajo v parih ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kje ste novi kupci (uporabniki) teh žarnic ???

A bo kdo dal kaksen komentar iz prakse ???

A je res taka sprememba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kje ste novi kupci (uporabniki) teh žarnic ???

A bo kdo dal kaksen komentar iz prakse ???

A je res taka sprememba?

čakajo na temo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr jose v murski soboti jih tudi nimajo. sem bil danes tudi tam, pa zgleda še niti ne vejo, da te žarnice sploh obstajajo. ko sem jim omenil te žarnice so mi ponujali samo neke philips gt 150.

samo zanimivo, v mb mi je prodajalec povedal, da so imeli prejšnji teden izobraževanje o teh novih žarnicah, v ms pa za njih še niti slišali niso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj so rekli, da je nekdo danes že klical. no vsaj H4 žarnic nimajo. nekaj je sicer o H7 govoro, samo sem rekel da tega ne rabim. tak da če so H7 ble prave ne vem.

mogoče so rekli, da jih imajo, ker je na teh GT150 narisan motor gor, pa so mislili, da je to to :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v HG katalogu je cena neki pod 10EUR - manj kot 2400SIT, v LJ so pa 3.500!? :angry2: <_<

Sej če jo v avstriji ali nemčiji naročiš v HG, te bo še draži prišlo zarad poštnine :slap: , najcenej je,

če narediš izlet , pa kao spotoma še žarnice kupiš .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če da človek notr H4 k ima 80/100W... a je kšna nevarnost zaradi segrevanja (d ne stopi parabole ipd)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če da človek notr H4 k ima 80/100W... a je kšna nevarnost zaradi segrevanja (d ne stopi parabole ipd)

Ni toliko problem parabola, ni nevarnosti razen ce je plasticna:) samo kar mislim da ni, je problem tok, ki ga taka zarnica potegne, to pomeni 8,3 A za eno žarnico, pol pa še ostala poraba, ne vem koliko je alternator močan na motorju...

Lep pozdrav

Dusan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če da človek notr H4 k ima 80/100W... a je kšna nevarnost zaradi segrevanja (d ne stopi parabole ipd)

Če ni ravno poden od materiala ti parabole nebi smelo stopiti (vsaj meni je ni, pri 100 in 130W), življenska doba žarnic pa je krepko manjša, mene bolj skrbi sama električna napeljava (stikala,releji??,kablovje).

Če ne si naredi dodaten el. krog preko dodatnih relejev (30A) direktno iz baterije, pa ne pozabi na varovalke.

lp

Popravljeno . Popravil TBoxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!