Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Akito
    • dr.looney
      .... bom nadaljevala.... ko pridem domov odnesem nakupljeno do predsobe. Vse imam v škatli( šparova kartonasta škatla) . Potem pa vzamem razkužilne robcke in vse nakupljene stvari obrišem z njimi in zlozim v drugo skatlo in potem odnesem v stanovanje. V predsobi slecem vse kar sem imela obleceno . Obleko pustim ene tri dni v predsobi potem jo operem. Pri pranju uporabljam tudi razkuzilo za tekstil. Evo to je to. V trgovino grem enkrat tedensko. Aja sem spregledala . Imam razkuzilne robcke , ki so posamezno pakirani. 
    • DinDiin
      A zakaj? Zato da izvajajo hude miljonske posle, pa basejo v svoje zepe. Zato.😁
    • Lipstick
      Si pa daš opravka....me ja pa zmotilo....ko opravim razkužim.... itd....kdo razkuži embalažo ( pakngo ) razkužila ... Tudi tebe vprašam, s kakšno roko primeš "razkužilo" in kdo razkuži le tega .....
    • DinDiin
      Zihr se bl splaca na zavodu viset, pa na crno delat. Se marsikomu smejes ob placi.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!