Skoči na vsebino

Kako ste izvedeli za Motosvet?


Priporočene objave

Nisem našla, da bi bla ta tema pred kratkim že odprta...pa poskusimo, no... 8)

Pravzaprav bi to morali naši administratorji povprašat, ampak upam, da ne bodo jezni :wink:

Mene namreč resnično zanima, kako ste izvedeli za Motosvet....zdaj nas je pa že kar nekaj tu gor, pa bi blo to fino vedet! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po netu sem brskal o motorjih,k sem se glih odločal kaj bom nabavu,pa vidm link motosvet,pa kliknm....od takrat naprej vestni motosvetovec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne spiste? Vidim ure: 2 in pol, tri in pol.. hehe :)

Jst sm tudi kupoval motor in iskal za vse možne oglasnike na netu in naletel tudi na motosvetovega ampak... sm ga pač vidu, pregledu in iskal naprej. Šele potem ko sem videl da se tu (-> home stran, forum, mali oglasi) actually kar dogaja sm pršu počasi in previdno ;) večkrat počekirat dokler nisem 28.2.2002 naredil pomemben korak v mojem življenju in postal motosvetovec, po domače povedano, se registriral. Od takrat naprej, zvest motosvetu. action-smiley-057.gif :arrow: action-smiley-083.gif :arrow: grinning-smiley-043.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl v CE Noisetov avto, polepljen z www.motosvet.com. Kot svež motorist sem šel pogledati, kaj to je. Bilo je nekaj o motorjih.

Nekaj dni gledal zgolj prvo stran in novice, dokler me enkrat ni zanimalo, kaj je to forum. Pa sem pritisnil in ugotovil, kaj je to. Nekaj dni zgolj prisluškoval, nato pa se prijavil in od tedaj rinemo, rinemo, rinemo,... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Avtomagazina. Potem me je firbec nagnal v prvi stik z netom in čarovnalnikom nasploh :oops: Ko sem prvič prečekiral MS, se mi je zdel totalno smotan in kaotičen. Še vedno je tak :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa BABICA povedala :lol: .......je rekla da je en site ka ma full motorinov gor..... :D ....joke, zvedu sem ko sem gledu na netu za motorcek .......in glej ga zlomka priletim na to stran...ni mi zal, nasprotno vesel sem...

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nojz kriv....... samo on in nobeden drug..... mi je poslal mail...... z naslovom..... in trapaec kakrsen sem,sem kliknil na www.motosvet.com .....kreten firbcn....... zdaj pa imam..... :roll:

:lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na faksu pri računalništvu hodil na duplo vaje tkoda sem pri enih srfal al pa kaj ponavljal :roll:

Ker je bila to moja prva resna moto sezona sem prek največje kure prišel tud do motosveta! Dva mesca škilil izza vogala potem pa se je v Ljubljani zgodil štrajk z aspremembo zakonodaje za izpite in se jim pridružil! Pupa je rekla da me bo za ušesa :wink: če se ne ne prijavim takoj naslednji dan in res sem se potem ves v strahu že pol ure pred službo prijavil :lol: In od takrat me vedno bolj grabi čeprav se mi je pred 9 mesci zgodil kar se mi pač je :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še preden sem bil član sem že začel dobivati novice od motosveta ... sem jih nekaj časa ignoriral ... potem šel malo pogledat ... odkril forum in ...sssssssssssssuuuuuuuuuck .... sem bil not ... ostalo je zgodovina, še vedno mi pa ni jasno kje je Noise dobil moj mail (mogoče so jih pa okoli nabirali tako malo manj legalno :twisted: , kot to sedaj počenjo drugi :) iz Motosveta )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa moj dragi ovedal. In sicer ko sem kupovala motor mi je pokazal stran motocikli, kjer sem potem gledala pa primerjala pa študirala razne motorčke. Pol pa ne vem kaj me je enkrat za en vrag prijel, da sem tut na forum poškilila (pa prej nikoli nisem bila na nobenm forumu) najbrž zato, ker na četu ni lih dost dogajalo. Pa sem mal začela brat. Pa kmal tut pisat. Zdaj pa se je nabral že kar lep kupček postov. Ah pa doživeli smo korenito spremembo foruma.

To so bili cajti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskala vse kar se motorizma tiče na netu...... pa se mi je to odprlo.... pa sem gledala tistih bogih 20 prijavljenih uporabnikov. Pa ni bilo nobene punce.... pa sem rekla..... hehe, da malo zdrahe naredim...... in evo mene zdaj že skoraj 2. leti....... :twisted: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do mene je pristopil Peter Baloh, mi izročil svojo vizitko :twisted: :twisted: :twisted:

In on je kriv da sedaj preždim veliko časa na chatu in forumu :snipersmile: :2gunfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa kr nekej brskou,pa sm nojdu to stran :lol: ,zdej pa zgubljam cajt tuki ,namesto da bi naredu kok džiro :cry: pa samu neki gofljači :!: in jest umes :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtipkal v internetni iskalnik (Yahoo se mi zdi): "izpuh ducati monster". Prišel direktno do hočkotove objave na motosvetu. :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sem se na 3M pogovarjal z družbo , če bi šel kdo zraven na izlet v Dolomite. Pa je pristopil en prijazen fant (Noise, hehehe) in rekel, zakaj tega ne objavim na MotoSvetu. Kakšnem MotoSvetu, ti boga jarca??? Pa mi je vse razložil in povedal URL, naslednji dan sem šel malo prečekirat in... CAK!!! sem bil ujet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, Pupa, Noise... ma ja skratka vsega je kriv protest pred parlamentom... :changes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!