Skoči na vsebino

Kako ste izvedeli za Motosvet?


Priporočene objave

Po netu sem iskal novo kurblvelo in Akrapovicev auspuh za nasega Tomo Vinkovica 832 :? . Kurblvelo sem nasel na Kmetijski zadrugi na Butalen vrhu , to je blizu Spodnjih Ospic. Ko sem jih pa vprasal za auspuh pa so se mi smejali in rekli, da sem malo fuknjen :evil: , da se naj graha najem pa bom mel Akrapovicev auspuh. Pol sem iskal dalje in nasel Motosvet :shock: , stvar mi je bila tako vsec, da sem traktor z skropilnico vred v grabo spustil in sel med motoriste :D in motosvetiste :wink: .

lp DTW 8)

:D :D :D :D :D :D ... Dawe ti si car :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nedavnim prodajal motor, naletel na MS, videl kje se kongregirajo

norci, in se kot norc ustalil v tem looney bin-u! :wink: Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povedano sploh nimam pojma kako sem se znašel na motosvetu. Sem pa prvo prebiral samo motonovice in tam pa tu male oglase. Da sem zlezel do foruma je pa kar trajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa zvedu za motosve od ene b........ (blondine oz lahk bi se reklo Pamele),ki je imela svoji joški za boginji. Starejši člani jo dodobra poznajo predvsem moški del pa tudi ženski :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tko ti Diablo 666!

Kar od Barbwire si zvedu :shock: Le kam si jo zdaj zakopal! Je že precej dolgo ni več tukaj :? Me prav zanima kje jo skrivaš :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U hanzi pa ne da si ti bil v njenih krempljih, no ja tolaži se nisi bil edini... :lol: :lol:

Ti nebi vedu kje je beyba zdaj, drgac pa moram priznat ,da je jst nism sploh vidu, bi jo pa rad k naju neki druži sam ona se ne ve kaj ..... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi smo pa kar vsi slinasti ratal ko je pršla na FS na Zbilje :lol: pa še velikokrat pol na 3M :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brskal po netu, pa pač na to stran naletu. :D :D

lp

Jaz isto. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem 2001 kupoval prvi motor, mi je bivši sodelavc - dolgoletni motorist omenu, da naj pogledam še na motosvet.

Od takrat zasvojen motorist :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat polet leta 2001 je nek model (Noise kdo pa drug) talal ceglce na 3M pa je gor pisal motosvet in kaj mi je preostalo drugega kot da si stran ogledam!

No zdej pa sm tuki in to že skor dve leti!!! :D :D :D

Res je fino!!! :lol:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo ze skoraj dve leti odkar sem od motorkulta dobila mail, da se na nekem motosvet forumu zbirajo motoristi racunalnicarji. :lol: :twisted: :wink:

Jah, tale motosvet... :roll: :wink: nam je spremenil zivljenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno komaj... je le malo preveč ovinkov (križišč), da se pripelješ sem..

Sreca da zvesti nakladač na tem forumu, ne drzi vse zase, in mi včasih kakšno lepo pove..

Potem sem pa priletel sem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze odkar so se začeli prvi motoristi zbirat na 3m, sva bla midva z Bladzotom zraven. Verjetno je on tam zvedu, jest pa seveda posledično od njega. Naenkrat je začel mrzlično iskat internetno povezavo... me je mal čudil, ker sicer razen za igrice računalnika ni uporabljal... takrat je pa nastala kar panika, če kak dan ni bil onlajn... :lol:

Jest sm se prdružla precej kasnej, po tem k sem že velik motosvetovcev poznala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Motosvet mi je povedal Matic že dolgo nazaj, ko sem ga začela samo prebirati, prijavila pa sem se šele 9. julija 2002, ko sem naredila A izpit, da sem se lahko Andreju Brulcu javno zahvalila za pomoč pri doseganju mladostnih sanj in želja. Tako je bil led prebit, avgusta sva še na 3M spoznala (najprej Bladzota, ki naju je povabil v OLP-a) nekaj motosvetovcev in sedaj sva tukaj ..... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se prdružla precej kasnej, po tem k sem že velik motosvetovcev poznala.

Hojla anA!

Ali vidiš, da sva se prvič prijavili na isti dan (samo moj 1 prispevek + cela tema, ki sem jo odprla sta izhlapela) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!