Skoči na vsebino

Kako ste izvedeli za Motosvet?


Priporočene objave

Našel čisto slučajno......... Pred tem sem dosti visel na www.esportbike.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

ata iz sluzbe domov prinesel..............v sluzbi mu je sodelavc povedal al neki tazga........v glavnem od atija sem zvedu!! :D

Ceprav za motosvet sem slisal ze prej, ne vem a sm kje kak oglas vidu al je bla nalepka....sej ne vem sam se mi ni dal pogledat......pol je pa ata skos gor visel pa je se mene ptegnil........ampak na forum sem se pa pred njem prijavil!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem pa zvedela od prekrasnega fanta, ki je bil moja boljša polovica :unsure: :( :cry: . in nadaljujem njegov začetek. Ja ja motosvet in motosvetovci so mi pomagali do boljšega današnjega dne. Lahko bi še pisala...pa ne bom smetila.

lp. Tatjana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep!

Jaz tudi!

Iskal vse o motorjih in najdel!

Ampak ni mi jasno, da sem ga našel komaj po nekaj dneh! Sedaj karkoli vpišem mi najde motosvet, takrat pa kot zakleto ne! Ali pač in jaz nisem vedel klaj je to. :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NA ENDURO FORUMU SO MI GA PREDLAGALI....IZMENJAVANJE INFORMACIJ..NEKAJ ZVEŠ TUKI,NEKAJ TAM.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slučajn kr gor padu, hehe!!! :afro1:

p.s. če že ne sedmice, sm saj motosvet trofu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat sm se ravno začel nekako zanimati za motorje, ker sm računal da ga bom kmalu dobil. Stran je bla dobra, forum je zgledal ql pa sm se prjavu... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Hm kolikor se spomnem za motosvet.com vem še preden je zadevica sploh prišla na internet. Spomnim se da sta Noise Data in pa Codeine že dolga leta nazaj sanjala o tem da bi naredila eno dobro internetno stran. Nisem siguren ampak mislim da Noise takrat še sploh ni imel motorja pa tudi nikoli mi ni deloval nek zagrizen moto navdušenec. Ali pa mu je to uspelo zelo dobro skrivati. Torej za stran vem že zelo dolgo, sedaj pa ko je tudi mene zagrabilo da bi se fijakal po cestah na dveh kolesih z močjo večjo od enega osla pa sem postal dokaj reden obiskovalec tele strani in pa tudi foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

V googlu sem iskal podatke o motorju pa sem čisto slučajno uletel na motosvet. Pa moram ob enem napisati, da sem zelo zadovoljen, da sem našel to stran, ker je enkratna. Veliko informacij na enem mestu.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sem se spraševal, kaj imajo vsi neke majice in nalepke. A je to kakšna nova blagovna znamka? Trend? Statusni simbol? Reklama? Nov pralni prašek? NE!!! To je prva in edina spletna stran slovenskega motorizma!!! Pa sem si rekel, v ta elitni klub se moram pa tudi jaz sprawt! Pa sem se topil, bil sem sluzast do vseh, se jim prilizoval in jih nesramno in vulgarno podkupoval in voíla! Zdaj sem tu, v tej častivredni družbi! HA! Uspelo mi je! Moje življenjsko poslanstvo je zaključeno, lahko srečen umrem.

Proud 2 B a part of Motosvet

(these new bumper stickers available now!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!