Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Kuker jst vem za Road Patriots se fura, srečuje medsabo, v mestu ji parkrat vidm.

Slišala sem pa tud, da mislijo eni turo po Dolenjski in Beli Krajini nardit. Bomo še videl kako???!!!!?!?

Kdo so to "eni"? ;)

Kako.. najbrž z motorji.

Andrej

Kuker sm jst slisala od enga tipa iz Bele krajine, da bi naredil tako furo, sm da se morjo dobit. Vem, da je vse se v zraku.

Ja verjetn z motorji. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Belokrajnci delajo furo - otvoritveno... že nekaj majov zapored.... sam še nisem bil na njej,... sem pa slišal in videl slike od belokrajnca, ki jo redno fura....

Pred kratkim sem ga vidu spet in je debata pala na motorje (kaka slučajnost....) in je dejal, da letos bo spet krog v maju... (kdaj točno ...) in da se menijo, da bi ga združili - naredili skupno s Dolenjci...

Res pa je to bolj zamisel in bolj malo narejeno na tem...

In še nekaj... klubi se bi baje povezali v neko navezo in bi se v prihodnje organiziral le en mega Dolenjski zbor....

To se sam slišal - novice iz SONČNE STRANI GORJANCEV...

A kdo ve kaj več o tem dogajanju na Dolenjskem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Belokranjci vsako leto naredijo v Črnomlju "razstavo" svojih motorjev, za vožnjo pa ne vem.

Sicer pa ko sem napisal da bi šli lahko na kako skupinsko vožnjo nisem imel v mislih cele dolenjske z belo krajino ampak tistih nekaj, ki sodelujemo tudi na motosvetu.

andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride kdo na trening varne vožnje v Prečno, ki ga organizira v petek policija?

Ja, če le ne bo dežja. Ob kateri uri?

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride kdo na trening varne vožnje v Prečno, ki ga organizira v petek policija?

Ja, če le ne bo dežja. Ob kateri uri?

A.

V petek imam dopust in če drži, da se začne ob enih, bom ob enih že tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dolenci ... čist tko mimgrede ... Ni ga Slovenca čez Dolenca :) ... (tudimenejepoloddownunderpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse ki ste bili na petkovem policijskem prikazu varne vožnje: kolega je z digitalcem posnel nekaj fotk in celo par kratkih filmčkov. Bom v kratkem kam uploadal in vas obvesil. Elektronik, tebe imam pa solo na par fotkah.. :) sporoči e-mail.

Lp,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočemo fotke! Hočemo fotke!! Hočemo fotke!!!! Hočemo fotke!!!!! :wink:

Ej dolenci ... čist tko mimgrede ... Ni ga Slovenca čez Dolenca :) ... (tudimenejepoloddownunderpress)

:lol: :lol: :lol: A jst tut lahk pol u tej temi nakladam, k sta se moja pra-babica in praded priselila iz enga kraja, kjer imajo vsi mokre noge? :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:lol: :lol: :lol: A jst tut lahk pol u tej temi nakladam, k sta se moja pra-babica in praded priselila iz enga kraja, kjer imajo vsi mokre noge? :wink: :lol:

Ti bom jst dal mokre noge ;) :P ;)

Sicer pa lahko nakladaš, edino vedet moraš, da dolenjci rečemo tud, ne pa tut. :D ;) :lol:

Sicer pa nas je res malo, kot zgleda. Al se pa bolj z motorjem vozmo, kot po forumu pišemo.?.?

Sem bil na Loki ene parkrat, pa nč, Harley že nekej časa ni nč.

Mogoče bi bla varianta na Novem trgu u kakšnem kafiču, al pa pr Viki v Bršljinu, al pa kje pr hederi (edino problem parkirplaca) al pa pr Kumpu.

Enkrat na teden, mogoče četrtek???

Oglas'te, se, Podgurci, da vidmo če nas je kej.....

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CC ma dost placa za parkirat motorje.

O, Dubi, kje se pa skrivaš? ;) :D

Cc bi bil tud OK, le , da ne moreš sedet zunaj. Notr pa zgoriš v kombinezonu...

Sicer pa tud lahko pa da vidmo...

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol:  :lol:  :lol:  A jst tut lahk pol u tej temi nakladam, k sta se moja pra-babica in praded priselila iz enga kraja, kjer imajo vsi mokre noge?  :wink:  :lol:

Ti bom jst dal mokre noge ;) :P ;)

Sicer pa lahko nakladaš, edino vedet moraš, da dolenjci rečemo tud, ne pa tut. :D ;) :lol:

Sicer pa nas je res malo, kot zgleda. Al se pa bolj z motorjem vozmo, kot po forumu pišemo.?.?

Sem bil na Loki ene parkrat, pa nč, Harley že nekej časa ni nč.

Mogoče bi bla varianta na Novem trgu u kakšnem kafiču, al pa pr Viki v Bršljinu, al pa kje pr hederi (edino problem parkirplaca) al pa pr Kumpu.

Enkrat na teden, mogoče četrtek???

Oglas'te, se, Podgurci, da vidmo če nas je kej.....

LPD

Jah zmenmo se za ta cetrtek ob 18? 19? h na novem trgu al totalcek al lira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol:  :lol:  :lol:   A jst tut lahk pol u tej temi nakladam, k sta se moja pra-babica in praded priselila iz enga kraja, kjer imajo vsi mokre noge?   :wink:  :lol:

Ti bom jst dal mokre noge ;) :P ;)

Sicer pa lahko nakladaš, edino vedet moraš, da dolenjci rečemo tud, ne pa tut. :D ;) :lol:

Sicer pa nas je res malo, kot zgleda. Al se pa bolj z motorjem vozmo, kot po forumu pišemo.?.?

Sem bil na Loki ene parkrat, pa nč, Harley že nekej časa ni nč.

Mogoče bi bla varianta na Novem trgu u kakšnem kafiču, al pa pr Viki v Bršljinu, al pa kje pr hederi (edino problem parkirplaca) al pa pr Kumpu.

Enkrat na teden, mogoče četrtek???

Oglas'te, se, Podgurci, da vidmo če nas je kej.....

LPD

Jah zmenmo se za ta cetrtek ob 18? 19? h na novem trgu al totalcek al lira?

Jaz bi bil za 19.00. Gostilno pa rožice izberite.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi bil za 19.00. Gostilno pa rožice izberite.

LPD

Ne bo zneslo, ob 19.00 mam že sestank. Ob 18.00 ali 17.30.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18ih bi bilo ok. Kje torej? Lira?

Kdor se bo pred tem kaj vozil -- v četrtek grem pred tem čez Gorjance do Metlike in Črnomlja in nazaj. Kdor se bo vozil se mi lahko pridruži.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CC ma dost placa za parkirat motorje.

O, Dubi, kje se pa skrivaš? ;) :D

Cc bi bil tud OK, le , da ne moreš sedet zunaj. Notr pa zgoriš v kombinezonu...

Sicer pa tud lahko pa da vidmo...

LPD

Evo mene. Ne delam vec tako kot sm prej, zato ne morem pridet do računalnika. Delam sm se na call.

Dejte se zment, pa pridem pogledat za pol ure. Men je vseen kje, bolj je problem kdaj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18ih bi bilo ok. Kje torej? Lira?

Kdor se bo pred tem kaj vozil -- v četrtek grem pred tem čez Gorjance do Metlike in Črnomlja in nazaj. Kdor se bo vozil se mi lahko pridruži.

Andrej

prav ob 18h v Liri ce bo lepo zunaj ce ne pa notri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.k. 18.00 Lira. Verjetno bo kar zunej, saj naj bi blo lepo vreme.

Andrej, kdaj pa greš na furo?. Jaz sicer delam bolj easy turistične fure, zato boš ti z ZX-om verjetno prehiter zame. Sicer pa itaq ne vm, kdaj bom končak s službo

lpd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.k. 18.00 Lira. Verjetno bo kar zunej, saj naj bi blo lepo vreme.

Andrej, kdaj pa greš na furo?. Jaz sicer delam bolj easy turistične fure, zato boš ti z ZX-om verjetno prehiter zame. Sicer pa itaq ne vm, kdaj bom končak s službo

lpd

Kaj je pol, Dolenjci,

velja al ne velja ??

Upam, da ne bo tud popoldan tak mraz.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!