Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Bo danes kdo prišel? B)

Tk mene vec ne bo na dolenjska srecanja me bo kdo prej opazu kdaj na ljubljanskih :)

Upam da bote se naprej andaljevali dolenci to srecanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tk mene vec ne bo na dolenjska srecanja me bo kdo prej opazu kdaj na ljubljanskih :)

Upam da bote se naprej andaljevali dolenci to srecanje

Škoda, pa tolk resno si vabla na začetku B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica al brez tebe se sploh ne bomo srečval, k se ne bo nobenmu dalo, kej nardit zato. Škoda. Ampak vseen uživej v LJ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica al brez tebe se sploh ne bomo srečval, k se ne bo nobenmu dalo, kej nardit zato. Škoda. Ampak vseen uživej v LJ!

Men se ne bo dalo, če bom sam tam, če bo pa še kdo pol pa ziher pridem B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica al brez tebe se sploh ne bomo srečval, k se ne bo nobenmu dalo, kej nardit zato. Škoda. Ampak vseen uživej v LJ!

"kej nardit"? :blink: Hjoj, tja prides pa kaj spijes a ne pa cim sta tam dva sploh ni dolgcas :D :D ;) Saj bova morda kdaj skupaj tja prisla ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Da zbudimo še vas...

Pozdravljeni Dolenjci!

V MB krožku je že kar nekaj časa govora o dejstvu, da smo motoristi sorazmerno pogosti

porabniki krvi in njenih derivatov, katerih pa, žal prepogosto, primanjkuje v prav vseh slovenskih bolnišnicah.

Nam vsem bi radi dali malo zagona in pripravili motosvetovce in ostale motoriste, da bi naslednji teden, recimo v torek in/ali sredo, v sklopu svojih sekcij, krožkov... organizirano stopili do lokalne bolnišnice in zavihali rokave!

Več o tem v TEJ TEMI...

Lep motoristični pozdrav iz Maribora!

Windsurf

p.s.: sporočilo z enako vsebino bo objavljeno v vsaki sekciji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

NFS...

Predvidevam, da tudi kdo od vas gre na NFS(novoletno forumsko srečanje), zato me zanima kako imate urejeno glede pobiranja denarja. Glede na to, da se zadnji rok približuje(06.12.03), ste se že morda dogovorili, kako denar nekako dostaviti v MB?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NFS...

Predvidevam, da tudi kdo od vas gre na NFS(novoletno forumsko srečanje), zato me zanima kako imate urejeno glede pobiranja denarja. Glede na to, da se zadnji rok približuje(06.12.03), ste se že morda dogovorili, kako denar nekako dostaviti v MB?

Jaz ne morem iti. Mi je zelo žal, vendar me ob takih prilikah vedno kaj zaj.......

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOLENJCI !!!!!

Predlagam, da se preštejemo, da vidmo, koliko nas sploh je aktivnih tudi na forumu. Na cesti nas je ogromno, vendar nobenemu ne piše, da je tudi Motosvet.

Vsak naj se javi na ta topic , po tednu dveh bomo pa videli, ali se sploh splača organizirat kakšne žure, vožnje, ali srečanja.

LP Damjan (iz N.m.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod vožnje -- lahko tudi zimske.. Jaz grem že danes popoldne :D

A. - Novo mesto

p.s.: škoda da se je ukinilo na forumu prikazovanje kraja pošiljatelja. prej se je točno vedelo kdo je "naš".

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod vožnje -- lahko tudi zimske.. Jaz grem že danes popoldne :D

Mene zmeraj ob lepem vremenu posel "zjaha".pridem zvečer iz službe,. No v soboto in nedeljo pa sem tudi jaz malo peljal kužata na sprehod.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
DOLENJCI !!!!!

Predlagam, da se preštejemo, da vidmo, koliko nas sploh je aktivnih tudi na forumu. Na cesti nas je ogromno, vendar nobenemu ne piše, da je tudi Motosvet.

Vsak naj se javi na ta topic , po tednu dveh bomo pa videli, ali se sploh splača organizirat kakšne žure, vožnje, ali srečanja.

LP Damjan (iz N.m.)

DOLENJCEV , RAZEN ANDREJA, SPLOH NI. POL TUD FESTE NE BO.

JAZ SEM OBUPAL...

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

DALENCI,

Nova sezona se bo kmalu začela in pozivam da se znova preštejemo. Za zdaj vem da smo trije:

1. Damian,

2. Twingo16v

3. jaz

Ker je bilo že v februarju nekaj toplih dni in jih bo gotovo še nekaj se lahko na tem mestu menimo za nadaljnje skupne vožnje, fešte, odhode na motosvet FS in drugo. .. in pa seveda za IMOT -- nekateri gremo v soboto 20.

LP in javite se

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DALENCI,

Nova sezona se bo kmalu začela in pozivam da se znova preštejemo. Za zdaj vem da smo trije:

1. Damian,

2. Twingo16v

3. jaz

Jst tud DALENC. O:-)

Popravljeno . Popravil Barth
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DALENCI,

Nova sezona se bo kmalu začela in pozivam da se znova preštejemo. Za zdaj vem da smo trije:

1. Damian,

2. Twingo16v

3. jaz

Ker je bilo že v februarju nekaj toplih dni in jih bo gotovo še nekaj se lahko na tem mestu menimo za nadaljnje skupne vožnje, fešte, odhode na motosvet FS in drugo. .. in pa seveda za IMOT -- nekateri gremo v soboto 20.

LP in javite se

Andrej

Jaz grem od 21-28 na smučarijo. Potem pa vsak topel trenutek izkoristim za Kužata.

Pa prej tud, če bo nad 5st C

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, počasi se nabiramo. Bomo spomladi kakšno furo nardil. Lahko bi že na Motoboom, če ne bi bilo snega.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa le ne bo tako mraz za motoboom. Bi šel zelo rad z motorjem.

Pozdravljen FRENKI.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Andrej

Sm mislu, da bo do motobooma že sezona, pa slabo kaže, čeprav sm se že cel vikend vozu, je zdaj spet sranje z vremenom

Upam, da bomo res kmalu eno furo naredili

Bok :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO

Kaže na lep konec tedna in mislim, da bo že za na motoboom vreme v redu :OK: :OK: . Jaz verjetno grem, a gre še kdo??? :?

Čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!