Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Z Andrejem sva se pogovarjala, da bi ta vikend oz. v sob osvojil Mangart. Trenutno vreme ni na naši strani. Imejte v planu, če pride do ugodnih sprememb.

Če se gre na BW06 2. ali 3. sept sem zraven, boste šli 9. pa še enkrat, boljš 2x kot nobenkat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se gre na BW06 2. ali 3. sept sem zraven, boste šli 9. pa še enkrat, boljš 2x kot nobenkat :D

tud jaz tako razmišljam :OK:

ta vikend pa z mangrtom ne bo šlo (razen mogoče v nedeljo )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Mangart bo bl kriza. Za Faaker see 2 ali 3. septembra bi se pa kar prfočkal. :010

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, parada okol jezera je drugi vikend ja. Jaz bi bolj predlagal, da se gre drugi vikend (9ga), ker je dost več za videt, pa ogromno nemcev pride s takimi mašinami, da kar ni res. :wacko: :eek:

Jaz bi bil bolj za drugi vikend - al pa res ...... 2x... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal kolikor jaz vidim po web strani se ta vikend ne bo prav dosti dogajalo na Faaker Seeju. Tudi Bike village prične obratovat šele prihodnji teden. The time to go je 9.8, ko bo parada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za faaker see sem js rezerviral naslednji vikend. ta vikend bo lepo in škoda zamuditi. Jaz in Piksna greva v za vikend malo po jadranski magistrali in bova prespala nekje v apartmaju. Morda gre tudi Boštjan. Bi bilo pa lepo če bi šel še kdo. Tko da WELCOME. :yea1: Startamo v soboto dopoldne in povratek v nedeljo popoldne.

Lp, Roman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, bojz, a se kej družte z motomarsovci ( :D ) na Primorski sekciji. Mislim, da bo potrebna ena "prijateljska tura" tam okol.

Predvsem priporočam "ogled" lokalne znametnitosti :D MK Road Shadows ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Andrejem sva se pogovarjala, da bi ta vikend oz. v sob osvojil Mangart. Trenutno vreme ni na naši strani. Imejte v planu, če pride do ugodnih sprememb.

Če se gre na BW06 2. ali 3. sept sem zraven, boste šli 9. pa še enkrat, boljš 2x kot nobenkat :D

fajn se oblečte, k mamo sneg po vrhovih :cry:

Ej, bojz, a se kej družte z motomarsovci ( :D ) na Primorski sekciji. Mislim, da bo potrebna ena "prijateljska tura" tam okol.

Predvsem priporočam "ogled" lokalne znametnitosti :D MK Road Shadows ! :yea1:

ejga tastar :OK: sicer ni lih lokalna znamenitost, k jz sm gorenka an, sam nj ti bo k si tko lepo napisau hehe

am lepo te je blo spznat, čist tko mimgrede, sam mau si biu preveč zadržan, ti se kr uklop, noben te nebo grdo gledau :D sploh pa članice MK Road Shadows :OK: ne

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Tanjuška:

Kako si pa ti to takoooo hitr najdla ?! :whistle:

...ampak una štorija, kako si "2 pa .... 1/2" krat položila mašino (deske, pesek, ..) je pa res fora. Še zdaj se nasmejem, ko se spomnem... :lol1: :devil:

Aja, drugač pa: Obljubim, da se bom poboljšal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Tanjuška:

Kako si pa ti to takoooo hitr najdla ?! :whistle:

...ampak una štorija, kako si "2 pa .... 1/2" krat položila mašino (deske, pesek, ..) je pa res fora. Še zdaj se nasmejem, ko se spomnem... :lol1: :devil:

Aja, drugač pa: Obljubim, da se bom poboljšal. :D

ja no takt res ni biu moj dan za vozt, sj pol sm pa, k sm končno se spet na motor usedla, še na en travnik zapelala, k sm šla prehit u ovink pa na srečo ni blo panike, pa nobenih krav pa pastirja, tko da sm šla pol sam še domov pa pred TV, ker ne vem kako bi se končal, če bi jz tist dan se še vozila, jebeno :lol1:

o sj verjamem, da se boš popravu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemtiš, nekaj se bo baje vreme kisalo ob koncu tedna :cry: držim pesti za soboto, faakersee moramo osvojit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ARSO in Weather Online pa v petek dež po vsej sloveniji, v soboto izboljšanje, vendar še vedno oblaki, hladneje (20 C)

jaz tempiram izstrelitev na soboto, v skrajni sili prestavimo na nedeljo (upam da se ne bo ponovila črna gora) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem navdušen nad Avstrijo, vendar kaj se je dogajalo v Črni gori, pa vemo samo tisti, ki smo bili tam :lol1:

Močno upam, da bo vreme malo lepše.

Lep pozdravček vsem in mislim, da bo lepo vreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mini ekspedicija z dolenjske osvojila Grossglockner :OK: . Vreme fantastično, očitno pa je bilo tudi veliko število Harley-ev in podobnih strojev, ki ali delajo izlete po Avstriji ali pa že šibajo na zbor. Skratka, glede na videne modele na cesti, bo dogajanje na Fakeer See-ju gotovo spet pestro.

Upajmo, da bo vreme v soboto zdržalo, drugače pa dej lines, napiši kaj o Črni gori, da ne bo firbec preveč močan .) .

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vsi se sam neki mente jz pa tanjuška sve se v 5minutah zmenile in čez 2h sem bla jz že pr njej u kr.gor pol pa sve šle na fakrse .)

gleda mal železnino a ne Tanja .) pa kričat ČELADO DOL :OK:

post-265-1157618173_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vsi se sam neki mente jz pa tanjuška sve se v 5minutah zmenile in čez 2h sem bla jz že pr njej u kr.gor pol pa sve šle na fakrse .)

gleda mal železnino a ne Tanja .) pa kričat ČELADO DOL :OK:

uf ja ej me že prou grlo boli dons :P sam keri hudi motorji od železnine, sam keri hudi tipi ej, ni čudn, da sva se drle ČELADE DOL MAMICU VAM VIDIM :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vsi se sam neki mente jz pa tanjuška sve se v 5minutah zmenile in čez 2h sem bla jz že pr njej u kr.gor pol pa sve šle na fakrse .)

gleda mal železnino a ne Tanja .) pa kričat ČELADO DOL :OK:

uf ja ej me že prou grlo boli dons :P sam keri hudi motorji od železnine, sam keri hudi tipi ej, ni čudn, da sva se drle ČELADE DOL MAMICU VAM VIDIM :lol1:

Ejjjjjj, al na/v dolenjski sekciji so sami resni ljudje in majo že družine, pa kredite, pa..., pa še na drugem koncu Slovenije s(m)o in je treba malo večji planing, ne pa tako kot neketeri ( :hmm: ?!) ki lahko skoraj plunjo do tam.. :lol1: :whistle:

Itak pa mata vedve mislim da mal bolj spešl konekšn, ki ne potrebuje konkretnega usklajevaja- ja al ja !? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no mi2 se kr hitr uskladive matrave se glih ne,sam če pogledaš kolk sve mi2 narazn pa ni mal razlike PO(oz rakek)kranska gora .) pa dns sve se spet vidle mal narežale počvekale ma prov luštn nama je,aja ja familja pa krediti naju pa še ne zanima :grrr tanjuška bi rekwa wažn da se fuka jz pa pravm glavn da se sexa :yea1:

aja za zaščito pa vsak sam poskrbi da ne pride pol do familje pa pufov in tko naprej,kdor zna zna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no Sanda, ne Piksni vse verjet, smo tudi taki brez familij, kreditov in lahko gremo kadarkoli na furco (nenapovedane pa itak vedno najbolj uspejo).

Tu kdaj pa kdaj limamo poste, da se vidi, da smo še živi.

PS: A ste ble Shadowke včeraj (ob cca 17:38 uri) v tistem pubu nasproti Koloseja na pavzi? :hmm: (Tanjuškin motor sem prepoznal, pa en čoper je bil poleg, pa ene bejbe za mizo v bojni opremi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!