Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Ah, si skoraj zadel dobesedno..., sem se umikal eni pi**i, ki je prehitevala v škarje in se pripeljal na njivo. Probam nardit optiko na avtu, pa so pr Berusu "nataknjeni" (blago rečeno), ker sem še 1x vprašal, če se res ne da danes tega nardit ?! :BUA: Swašta. Najslabše pa je to, da je optika že plačana. Naj gre(do) nekam. Priznam, da sem poklical šele danes ampak odnos s strankami je pa u pi**i (spet blago rečeno).

:wacko:

Moram rečt, da tega nisem pričakoval na njihov imiđ. Mogoče je mel sam človk na drugi strani drata slab dan... :huh:

Ja in vem, :topic:

K zadevi: se vidmo jutr v Roll Baru. Če bo "švoh", gremo pa kam naprej... :D

Sam nekaj bom pripomnil,veš na optiko se negre za VSAK drek ki ga povoziš na optiko se gre takrat ko:avto vleče v stran,volan stoji postrani,rabi gume,trese pri vožni mogoče sem še kaj izpustil namreč s to optiko vam samo denar iz žepa jemljejo.Pred 1980-ti letom nobeden ni delal optike,mal smo zmerili s plajbo(nagib kolesa) mal(pred špuro) z merom pa smo se vozili še bolj kot danes,Nekaj nepozabi včasih se je pri avtih res dalo vse naštelat (iztekanje,nagib in špuro)danes se štela samo še špura(ostalo se NEDA-edino(karoserist s hidravliko) zelo malo je avtov ki se še da kaj nastavit razen špure.Če špura ni pravilno nastavljena pa takoj vidiš po gumah ali se rabi enakomirno ali pobira zunanji (preveč pred špure)ali notranji rob(premalo predšpure). Danes imajo skoraj vsi avti o - + 1mm.Meritev špure lahko narediš tudi sam, če imaš kanal z metrom izmeriš na robu feltne odspredaj in odzadaj mora biti 0. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

švoh??? :kva2: :kva2:

kako upaš pomislit na kaj takega, k bomo vse ta hude bejbe tam :lol1: :lol1: :lol1:

A je to grožnja ?! :P O "hude" bomo pa "komisijsko" presodili. :lol:

ja sam res mogoče se boji trčenja .)

Mislim, da bom prišel kar peš. Kot pravijo: "Previdnost- je mati porcelana."

BTW: Itak pa sem imel problem, ko sem se srečeval z žensko..., ko me je mislila trčit v primarni obliki. :headbang: ...ne maram nasilja. :krneki:

Sam nekaj bom pripomnil,veš na optiko se negre za VSAK drek ki ga povoziš na optiko se gre takrat ko:avto vleče v stran,volan stoji postrani,rabi gume,trese pri vožni mogoče sem še kaj izpustil namreč s to optiko vam samo denar iz žepa jemljejo.Pred 1980-ti letom nobeden ni delal optike,mal smo zmerili s plajbo(nagib kolesa) mal(pred špuro) z merom pa smo se vozili še bolj kot danes,Nekaj nepozabi včasih se je pri avtih res dalo vse naštelat (iztekanje,nagib in špuro)danes se štela samo še špura(ostalo se NEDA-edino(karoserist s hidravliko) zelo malo je avtov ki se še da kaj nastavit razen špure.Če špura ni pravilno nastavljena pa takoj vidiš po gumah ali se rabi enakomirno ali pobira zunanji (preveč pred špure)ali notranji rob(premalo predšpure). Danes imajo skoraj vsi avti o - + 1mm.Meritev špure lahko narediš tudi sam, če imaš kanal z metrom izmeriš na robu feltne odspredaj in odzadaj mora biti 0. :OK:

Veš, nikjer niti nisem navedel, kaj je vzrok temu, da moram na optiko. Ja, volan stoji postrani, ko hočem jaz naravnost. A lahko zdaj grem ?! :glare:

BTW:-kaj misliš pod "špura" - do sedaj sem imel jaz ta pojem pod rubriko iztekanje ? Help me out here.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to grožnja ?! :P O "hude" bomo pa "komisijsko" presodili. :lol:

Mislim, da bom prišel kar peš. Kot pravijo: "Previdnost- je mati porcelana."

BTW: Itak pa sem imel problem, ko sem se srečeval z žensko..., ko me je mislila trčit v primarni obliki. :headbang: ...ne maram nasilja. :krneki:

Veš, nikjer niti nisem navedel, kaj je vzrok temu, da moram na optiko. Ja, volan stoji postrani, ko hočem jaz naravnost. A lahko zdaj grem ?! :glare:

BTW:-kaj misliš pod "špura" - do sedaj sem imel jaz ta pojem pod rubriko iztekanje ? Help me out here.

Seveda lahko par dni voziš verjetno bo malo obrabe gum potem pa čimprej na optiko.Namreč kar se tiče teh parametrov pri nastavitvi koles ti jaz nemorem točno opisati,ker nepoznam naših izrazov morda ti lahko nekdo drug to točno opiše namreč jaz sem knjigo posodil kolegu in mi jo pač že ca 1 leto ni vrnil.Izglada pa takole pri prednji premi se merijo 4 parametri.

1.)sturz ali nagib kolesa(koliko je kolo nagnjeno z vrha na vzven to je ca 1-1.5 stopinj

2.)nachlauf ali iztekanje (koliko je spodaj kolo bolj naprej kot na vrhu) glej villico pri kolesu ali motorju.

3.)for spura (nevem slovenskega izraza) koliko so kolesa odspredaj bolj skupaj kot zadaj toj 0 - + 1mm

4.) spraizung (nevem slovenskega izraza) to je kot med nagibom kolesa obrnjenega v desno in nato v levo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj dolenci a še spite,ne mi rečt da vas je lublanski zrak pokopal

mogoče pa so bile krive slaščice od soncy .)

hm,da se niste ustrašli une obljube,za drugo leto :hmm:

no ma da povem po pravici Piksna full lepo te je bilo videti,čeprav tist k sva se srečala mi ni takoj užgalo priznam,brez moto opreme zgledaš prov bl sexi :grim

Ni3ous,te bomo držale za besedo,lepo da smo se spoznali,dobr plešeš :OK:

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vedla da ste dolenci fajn fantje :OK:

tko da komaj čakam odojka :grim sam da ne bosta trdila, da ga nista obljubila :angry:

k me s sando smo si to zapomnile in sam še datum čakava, da v rokovnik upiševa. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, dolenci bodo imel komisijo :kva2:

bom imela kaj bonus točk k sem rojakinja? O:-) :naughty: :lol1:

Zdaj se mora komisija še dobit, da uskladi mnenja, statistično analizira podatke in izda report. :naughty:

kaj dolenci a še spite,ne mi rečt da vas je lublanski zrak pokopal

mogoče pa so bile krive slaščice od soncy .)

hm,da se niste ustrašli une obljube,za drugo leto :hmm:

no ma da povem po pravici Piksna full lepo te je bilo videti,čeprav tist k sva se srečala mi ni takoj užgalo priznam,brez moto opreme zgledaš prov bl sexi :grim

Ni3ous,te bomo držale za besedo,lepo da smo se spoznali,dobr plešeš :OK:

Ja LJ danes je bla pa res bolj u ... ! Tolk o zraku.

Za drugo leto- za "uno" obljubo bom dal tud jaz tiskat vizitke !

Ej, ampak tam, ko si mi dala kao vizitko, pa res nisem vedu, al me zajebavaš al res nimaš pojma... !? Ja, ti se kr vleč "ven", k nebi z Ni3ous-om že tolk spila, bi ti dala za par rund..., da se vsaj malenkost odkupiš . :krneki: Swašta.

Zdaj si bla pa ti bolj tiho.. - a niso ble uradne ure ? NAROD: RAKEK izgublja ostrino !!! :P

sem vedla da ste dolenci fajn fantje :OK:

tko da komaj čakam odojka :grim sam da ne bosta trdila, da ga nista obljubila :angry:

k me s sando smo si to zapomnile in sam še datum čakava, da v rokovnik upiševa. :grim

Aha... Beri zgoraj. Če se bosta spomlad še sploh koga spomnli. :whistle: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ostrina-ma kaj je to ostrina,ne mi rečt da si jo kdaj občutil pri meni :?

za kaj že se morem odkupit .)

al pomlad bo kmalu potrkala na vrata :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ostrina-ma kaj je to ostrina,ne mi rečt da si jo kdaj občutil pri meni :?

za kaj že se morem odkupit .)

al pomlad bo kmalu potrkala na vrata :grim

Včeraj že ne. :P (Sej sem iskal ustreznejšo besedo, pa ni blo druge.)

Ti kar žmrkaj - vizitka. HalooooO!? :nono:

Kje pa - letos bo zima do sred marca. Pol 3 tedne dezja, 14 dni vedro, pol pa še mal dežja... pol bo pa "že" posijalo sonce - tam za 1. junija..., mogoče. Mark my words. :wacko:

Tako, da "pomladi" v moto smislu ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm,da se niste ustrašli une obljube,za drugo leto :hmm:

no ma da povem po pravici Piksna full lepo te je bilo videti,čeprav tist k sva se srečala mi ni takoj užgalo priznam,brez moto opreme zgledaš prov bl sexi :grim

Ni3ous,te bomo držale za besedo,lepo da smo se spoznali,dobr plešeš :OK:

Halo ponočnjaki. Vidim da ste vsi preživeli in srečni. Ni kej blo je fajn, cajt je letu-8 ur je minilo na 1,2,3

Kake obljube js to zdej berem? Piksna a se ti kej spomneš, a si ti kej oblublu, ker js že ne, lahk pa de se ne spomnem k sem iu nasekan. Uf kulk se je včas fajn na alko zgovarjat :whistle: Sanda kaj zdej tle javno simpatije gojiš do piksne, čaki da vidiš mene v moto opremi B) Drgač pa plesat znam pa šele kadar ga mam 1 promil v krvi, pri 2 promilih pa že ne več.

sem vedla da ste dolenci fajn fantje :OK:

tko da komaj čakam odojka :grim sam da ne bosta trdila, da ga nista obljubila :angry:

k me s sando smo si to zapomnile in sam še datum čakava, da v rokovnik upiševa. :grim

Ok priznam obljubljen je bil oddojek, ampak to ne šteje, ker ste obljubo izsilile s svojimi ženskimi čari v mojem trenutku šibkosti. Po pravici odojka pr nas nikol ne pečemo, zato danes predlagam eno treznejšo rešitev: Se dobimo z motorji na cesti Dvor-Kočevje da jaz tam v oni gostilni za oddojka. Sam če boste tam špeh prebirale s krožnika...jao vam pol punce :D Men je šele pol potegnl zakaj si v tangicah okol letala. Vse najboljše!!!

Zdaj se mora komisija še dobit, da uskladi mnenja, statistično analizira podatke in izda report. :naughty:

...........Zdaj si bla pa ti bolj tiho.. .....- a niso ble uradne ure ? NAROD: RAKEK izgublja ostrino !!! :P

Strokovna komisija ocenjevanja najlepših deklet na motosvetovi zabavi je analizirala podatke in se je na podlagi zelo izenačenih rezultatov odločila za drugi krog tekmovanja. Top Ten Selection bejb bo obveščenih po PM, kjer bo tudi naveden naslov mojega stanovanja, kamor boste prišle, da vas ocenim dokončno. :devil:

Ostale pa dobite ravno tako odlično tolažilno nagrado.. naslov od Piksne. :D

Piksna kaj govoriš da so bile bolj tiho. Sej razumeš, sej si slišal... ti si seksi, js hell of a dancer!! Normalno da so bile bolj tiho ob nama. Z mehkimi nogami in metuljčki v trebuhu so sapo lovile, da se nebi zgrudile. Sej nama se to skoz dogaja, midva sploh nauma več po istih žurih hodila, k sam vse punce zmešama :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ma da povem po pravici Piksna full lepo te je bilo videti,čeprav tist k sva se srečala mi ni takoj užgalo priznam,brez moto opreme zgledaš prov bl sexi :grim

se popolnoma strinjam s tabo :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam občutek,da sem Piksno mal u zadrego spravla,glede na to da ni nič pokomentiral zgoraj napisanega :hmm: ne vem kaj se je tolk na to vizitko spravu...................pa da ne boste slučajno narobe razumeli,k ni to take vrste vizitka,ki bi ga vabila na naslov kakšnega hotela,kot smo tega vajeni v ameriških filmih :naughty:

pa čeprav jo je obračal na vse strani .)

Ni3ous men je vseno kam gremo na odojka,sam da je odojk :worship: drgač pa una lokacija je bomba in bo prov sedlo se do tja prpelat po tabolših ovinkih se usest na teraso v objemu sončka in bit v družbih vrlih dolencev in dolenk z odojkom na mizi.............komaj čakam že ta dan :grim aja pa da te vidm v bojni opremi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Ok priznam obljubljen je bil oddojek, ampak to ne šteje, ker ste obljubo izsilile s svojimi ženskimi čari v mojem trenutku šibkosti. Po pravici odojka pr nas nikol ne pečemo, zato danes predlagam eno treznejšo rešitev: Se dobimo z motorji na cesti Dvor-Kočevje da jaz tam v oni gostilni za oddojka. Sam če boste tam špeh prebirale s krožnika...jao vam pol punce :D Men je šele pol potegnl zakaj si v tangicah okol letala. Vse najboljše!!!

me da bi kaj izsilile? :kva2: sej si vidu, da sva dve čist nedolžni ovčki :grim

tangice so ble pa gor, da vaju očaram, k sm vedla, da imata strokovno ocenjevanje :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo ponočnjaki. Vidim da ste vsi preživeli in srečni. Ni kej blo je fajn, cajt je letu-8 ur je minilo na 1,2,3

Kake obljube js to zdej berem? Piksna a se ti kej spomneš, a si ti kej oblublu, ker js že ne, lahk pa de se ne spomnem k sem iu nasekan. Uf kulk se je včas fajn na alko zgovarjat :whistle: Sanda kaj zdej tle javno simpatije gojiš do Piksne, čaki da vidiš mene v moto opremi B) Drgač pa plesat znam pa šele kadar ga mam 1 promil v krvi, pri 2 promilih pa že ne več.

Zdaj mi je pa že kar nerodn... :blush:

Ej, Ni3ous, nič bit nevoščljiv ! :)

Ok priznam obljubljen je bil oddojek, ampak to ne šteje, ker ste obljubo izsilile s svojimi ženskimi čari v mojem trenutku šibkosti. Po pravici odojka pr nas nikol ne pečemo, zato danes predlagam eno treznejšo rešitev: Se dobimo z motorji na cesti Dvor-Kočevje da jaz tam v oni gostilni za oddojka. Sam če boste tam špeh prebirale s krožnika...jao vam pol punce :D Men je šele pol potegnl zakaj si v tangicah okol letala. Vse najboljše!!!

Uglavnem, tam kjer bo pjača draga, ker vemo kdo bo dal... :grim

Strokovna komisija ocenjevanja najlepših deklet na motosvetovi zabavi je analizirala podatke in se je na podlagi zelo izenačenih rezultatov odločila za drugi krog tekmovanja. Top Ten Selection bejb bo obveščenih po PM, kjer bo tudi naveden naslov mojega stanovanja, kamor boste prišle, da vas ocenim dokončno. :devil:

Ostale pa dobite ravno tako odlično tolažilno nagrado.. naslov od Piksne. :D

Piksna kaj govoriš da so bile bolj tiho. Sej razumeš, sej si slišal... ti si seksi, js hell of a dancer!! Normalno da so bile bolj tiho ob nama. Z mehkimi nogami in metuljčki v trebuhu so sapo lovile, da se nebi zgrudile. Sej nama se to skoz dogaja, midva sploh nauma več po istih žurih hodila, k sam vse punce zmešama :lol1:

Ej, ti pa "Top ten" ?! Al moraš drug dan na šiht... :lol1:

(sajsespomniš!?!)

no ma da povem po pravici Piksna full lepo te je bilo videti,čeprav tist k sva se srečala mi ni takoj užgalo priznam,brez moto opreme zgledaš prov bl sexi :grim

se popolnoma strinjam s tabo :grim :OK:

Ejjj, kje si pa bla cel cajt ? A se spomniš: Obljuba dela dolg ? :naughty:

mam občutek,da sem Piksno mal u zadrego spravla,glede na to da ni nič pokomentiral zgoraj napisanega :hmm: ne vem kaj se je tolk na to vizitko spravu...................pa da ne boste slučajno narobe razumeli,k ni to take vrste vizitka,ki bi ga vabila na naslov kakšnega hotela,kot smo tega vajeni v ameriških filmih :naughty:

pa čeprav jo je obračal na vse strani .)

Ni3ous men je vseno kam gremo na odojka,sam da je odojk :worship: drgač pa una lokacija je bomba in bo prov sedlo se do tja prpelat po tabolših ovinkih se usest na teraso v objemu sončka in bit v družbih vrlih dolencev in dolenk z odojkom na mizi.............komaj čakam že ta dan :grim aja pa da te vidm v bojni opremi .)

Samo do konca življenja si bom zapomnu... dobro... in slabo. Ja, obračal sem jo pa res, prav začuden, nič blo jasno. Sem že mislu, da se me pir prej prjemle na gorenjskem kot na dolenjskem ?!?!

"

Ok priznam obljubljen je bil oddojek, ampak to ne šteje, ker ste obljubo izsilile s svojimi ženskimi čari v mojem trenutku šibkosti. Po pravici odojka pr nas nikol ne pečemo, zato danes predlagam eno treznejšo rešitev: Se dobimo z motorji na cesti Dvor-Kočevje da jaz tam v oni gostilni za oddojka. Sam če boste tam špeh prebirale s krožnika...jao vam pol punce :D Men je šele pol potegnl zakaj si v tangicah okol letala. Vse

najboljše!!!

"

me da bi kaj izsilile? :kva2: sej si vidu, da sva dve čist nedolžni ovčki :grim

tangice so ble pa gor, da vaju očaram, k sm vedla, da imata strokovno ocenjevanje :lol1: :lol1:

Aha, si kar mislim zakaj so ble povrh... Eh, pol bi pa hotela bit še tam gor na mizi, kamor sem jaz cel večer postavljal kozarce in občudoval lepote dežele Kranjske. Pa bi mi lahko prevrnila pivo. !!!!!!! :slap:

jz pa sem bila brez tangic.......kar pa še ne pomeni da sem bila spodaj brez :lol1:

Ja, če bi ble pa kar dve tam gor, pol pa še pit nebi mogu... :whistle: :yea1: :eek:

Popravljeno . Popravil Piksna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jej Piksna :wacko:

če bi me s sando plesale na mizi, O:-) verjem da ne bi niti pomislil na pir :naughty:

ker enostavno z odprtimi usti ne morš pit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, Soncy, se pa skoraj čist strinjam. Ampak, pir bi pa mogu kar v roki držat ! :P

NO COMMENT.

Ni3ous: A je uspela kaka fotka ? al sem se preveč smejal... (ne narobe razumet- moj nasmeh ni zasenčil ostalega občinstva a je povzročal občutne vibracije... ) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejga,sploh noče povedat :headbang:

a nis ti tud neki pritiskal..............z mobitelom seveda :P

glavn da jz vem kje je Vinji vrh,sem prov pametno zgledala :lol1: k sm sam jz vedla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj mi je pa že kar nerodn... :blush:

Ej, Ni3ous, nič bit nevoščljiv ! :)

* :P Nisem nevoščljiv. Jaz vama privoščim ljubezen. :bounce:

Ni3ous: A je uspela kaka fotka ? al sem se preveč smejal... (ne narobe razumet- moj nasmeh ni zasenčil ostalega občinstva a je povzročal občutne vibracije... ) :whistle:

*Bl tko, ker ta fotič na telefonu je bul qrc. Amak nekaj je vseen ratal. Dobiš. Juicy ones dobiš pa po mejlu. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejjj, kje si pa bla cel cajt ? A se spomniš: Obljuba dela dolg ? :naughty:

ja sej sem bla dost pr teb...lohka bi pa tut ti kej pršu an...sej sm rekla da ti častim pijačo..k sm ti še 2 dolžna... :) ja no pa ob drugi priložnosti... :grim oglas se še kej v Lok, da izpolnem obljubo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, priznam, večer je bil prekratek. ;)

o avatarju: Če je tisto Honda, pol mora bit rdeča! Yamahe so bolj modre... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo dolenjci :)

Lep pozdrav od mal bolj severne dolenjke :D

BTW, Piksna odličen cviček mate :OK:

Lp, First

Ej, ni važno, od kod prihajaš važno, da prepoznaš kaj je dobro. :yes:

Ejjj, me spravljaš v ... :blush:

(šeenakijedobrodošlaprimeninadolenjskem!)

Popravljeno . Popravil Piksna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ni važno, od kod prihajaš važno, da prepoznaš kaj je dobro. :yes:

Ejjj, me spravljaš v ... :blush:

(šeenakijedobrodošlaprimeninadolenjskem!)

Sam povej kam :OK:

Glede na to da mate tak fajn cviček, tega res ne gre zamudit :grrr

Sam upam da ga imate veliko :P

Aja pa soncy sem prej pozabila-ona pa fajn slaščice peče :OK:

Samo zanjo enga velikega :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!