Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Jaz bi načeloma šel, ampak je malo odvisno, kdaj bi se šlo iz NM. Če ne druzga, bo pa vsaj dobra furca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, jaz sem za. Predlagam, da se dobimo na kaki bencinski v NM ob točno določeni uri. Predlog???

Nimam vabila, upam, da to ne bo problem.

Popravljeno . Popravil Barth
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam ob 8h. Zjutrej se bo treba toplo oblečt, čez dan pa naj ne bi blo problema. Še posebej na krasu bo toplo.

Bo Petrol - Seidlova OK?

Čakamo še enga udeleženca, ki mora še zmontirat ketenšpaner v svojo Hondo ;)

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seidlova :hmm: - Plava laguna, a ne?? :OK:

PRIDEM.

lp

marko

(fz6 fazer)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izlet v Štanjel je uspel.. z Barthom sva sprobala novega BMW K1200 S, jaz še R 1200 RT, on pa GSa. Avto aktiv se lahko postavi za vzor vsem ostalim kako je treba prodajat.. organiziranih kakih 10 testnih motorjev, zastonj malca za udeležence...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je SUPER !!!!

Vsa čast Avto Aktivu, da da brez večjih komplikacij take (drage) motorje folku za vozit. Še posebej, če skupino vodi Miran Stanovnik, ki zna na GS-u kar dobro ročko ožemat.

Sprobal sem 1200GS, ki sem ga na prvem postanku (ob tankanju bencina) zamenjal za K1200S - iz endurca na športnika - dva popolnoma različna motorja tako po mašini, kot po zasnovi.

Skratka, super vožnja, zjutraj malo hladno. Popoldne je bilo v smeri proti NM kar prijetno. Andrej je pičil kar po autobahnu, jaz pa po stari cesti do LJ, potem obrnil proti Koćevju in čez Dvor do NM in Šentjerneja. Skupaj: cca 390 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blagor enim.....upam da bodo še kje kej podobnega organiziral, bom sigurno šel..... .)

pa jest moram zmeraj kej dobrega zamudit...... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, mislm da je bla to najboljša priložnost.

Testne vožnje BMW bodo še, ampak kolikor imam jaz izkušenj iz prejšnjih let je vse zabukirano že vnaprej.

Tole v Štanjelu namreč ni blo javno objavljeno, vabila so dobili le člani in bivši člani BMW kluba. Je pa res da vabil niso preverjali...

Če bo kdo za kako skupinsko vožnjo naj kar napiše idejo.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo za vožnjo nm - metlika - vinica - stari trg - kočevje - dvor - nm.

planiram v petek po 15h.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vam žal na kakšnih daljših turcah ne bom uspel pridružit. :cry:

Čez teden sem itak v LJ, pa še zdaj imam ful predavanj na faksu :(

Poleg tega me v naslednjih dveh tednih čaka ena huda seminarska za nardit, ker grem konec aprila v Albanijo (business) in ne bo ravno časa delat karkoli za faks.

Pravzaprav, če se mene vpraša, bi bilo kar fajn, če bi bil ta vikend dež. :slap:

Ja no, se beremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav, če se mene vpraša, bi bilo kar fajn, če bi bil ta vikend dež. :slap:

Ja no, se beremo.

Ja tud jst se tolažim s tem! Vreme bo sicer še do soboto primenro za fure, tako da upam, da si bom odtrgal kej cajta iz faks-dejavnosti :( :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xsedos pripralja eno tako daljšo turo Dolencev po Dolenski in to v soboto 16 ali nedeljo 17.4. v Nm, bo zbor.

Srečno :yea1: :yea1: :yea1:

P.S. Se nas je kar nekaj nabralo, Dolencev lepo ni kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim se na isti dan začne dogajanje tud na mobikrogu. Bo treba it kaj pogledat... :)

Kje točno pa planirate vožnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvomajske praznike oz. še pred tem (frej sem od 27. aprila) razmišljam , da bi skočil pogledat po jadranski magistrali do Zadra, mogoče celo Dubrovnika, nazaj po celini. Bi se še kdo pridružu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom takrat v Albaniji. Lahko priletite do Tirane, pa častim za en albanski pir pa en burek. :kva2:

Ampak resno. :ninja: :devil:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvomajske praznike oz. še pred tem (frej sem od 27. aprila) razmišljam , da bi skočil pogledat po jadranski magistrali do Zadra, mogoče celo Dubrovnika, nazaj po celini. Bi se še kdo pridružu?

Jst 28 in 29 še delam, bi pa šel 27 na izlet in ogled na Slovenski dan na Grobniku, morda celo na panoramsko vožnjo po pisti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom takrat v Albaniji. Lahko priletite do Tirane, pa častim za en albanski pir pa en burek. :kva2:

Ampak resno. :ninja:  :devil:

lp

Uf, daleč bo ta pir :D

A gre kdo v NED na Mobikrog? Vreme zglede da bo primerno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!