Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj III


Ice

Priporočene objave

novo sezona,nova tema.ker se pocasi zacenja "zares"...... (ja ja,slisim vas zmrzjence :P )...... v glavnem tukaj dalje.staro temo zaklepam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pa že novo temo naredil, moram napisati:

V soboto sem naredil prvih resnih 320 km letos. Ljubljanska kotlina je bila v soncu, toplo je bilo ravno prav. Zato sem šel s kolegom na morje 8) . No tam ni bilo tako toplo :cry: , celo obratno. Bilo je pet stopinj manj kot v Lj in oblačno. :evil:

Pa je vseeno pasalo. V Izoli na rivi sva spila kavico, še malo po Piranu in Portorožu, nato pa domov.

Cesta je že topla, vendar prašna in ponekod še vedno posuta s peskom. Potrebno je eno temeljito deževje :( , da umije asfalt. Najbolje ponoči :D , pa da je naslednji dan že sonce :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto naredil cca 300 km na relaciji Dom-Ptuj-Pragersko-po stari cesti do Velenja, se v SG-ju srecal z Ajo in Natasko, smo ga picili do Mb-ja,se okrepcali na Lentu, in pol domov. Prisel domov pa mi se ni blo zadosti, pa sem picil se turo Dom-Radenci-Ljutomer-Dom. Vreme je bilo cudovito (no, popoldne se je zacelo nekaj oblaciti, a na sreco brez dezja),ceste so precej mastne,polne blata na dolocenih odsekih, upam na kaki konkreten dez da jih spere.Za naslednji vikned je verjetno na vrsti kavica v Piranu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans naredu 10km, pol me je pa začel dež prat pa sem dam stegnu. Fuck it, vsaj skuter mi je opral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, včeraj naredila tudi letošnjih prvih 100 km po dežju. Bogi tigrček. Je čist usran. Sem zgleda pobrala vso svinjarijo, ki se je nabirala čez zimo s cest :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, a da si po dežju peljala? A tisto je bil dež? Madonca meni se je zdel da se po mleku vozim, je bila čisto bela tekočina po tleh. :shock: :shock: :shock: Pa bemti vremenkote, a niso mogli včeraj mal več dežja naštimat, ne pa da bojo v četrtek ponavljal. :evil: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na relaciji LJ - MB - LJ, 6x pihal ???

V soboto sem šel na furco v Mb, do Lindava in Uti (se nas je tja nateplo za malo forumsko 8) ), seveda še vedno brez bencinske pumpe. No tokrat mi je začela africa štrajkat že po 10 km pa sem štartal s polnim tankom.

V Lukovci sem po tretjem postanku bil že na tem da grem dam, pa sem pomislil - kaj če mi zadeva takole crkne nekje v vukojebini, kaj bi pa takrat naredu :?: Od tistega trenutka naprej je bila pot v Mb pravi izziv.

Takole po 10 km, pa čakat vsakič po 5 min, bom tam jutri. Torej, kje je kakšna :idea: In me je razsvetlilo - če napravim pritisk v tanku, mora delovat :!: Snamem cevko za zračenje tanka, najdem čep za njo (križni izvijač iz orodja), napihnem v tank pritisk, kolikor zmorem in gasa! Do Mb sem moral pritisk obnoviti 3x (enkrat vmes dotankal) in nazaj grede prav tako. In naj kdo reče da nisem v enem dnevu pihal 6x :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče si jih "naštepala" doma v kopalnici pod tušem, zunaj na džju pa zagotovo ne, (vsaj ne 1354km), ker toliko časa, kot bi se ti furala, sploh ni deževalo že od lanskega novembra. Torej, postavi vejico tam nekje med številko 3 in 5.

Matic

Lani poleti je sla Sanda na Nord Kap. In jo je res pralo!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj združil službeno in privatno, malo z motorjem okoli, pri lipi spil 2 piva in šel domov. čisto OK dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans naredu 30 km po dežu. Matr je neprijetno furat, pa še čist počas čez ovinke :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem prevozil prvih nekaj kilometrov z motorjem oz. ATX-om od frenda, kar je bila velika napaka, ker sem sedaj totalno zrajcan, ampak ne morem na cesto z NSR. :cry: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem naredil eno solo turco (krog).

Iz zasavja preko Bogenšperka, Ivančne, Kočevja, Delnic na Grobnik, tam sem malo počil na tribunah in gledal kako se ganjajo tisti ki imajo dost dnarja za gume in motor, nato pičil naprej do Rjeke na morje, vendar je bil na morju bul zdrekan vreme, tako da ni bil pogled nič kaj lep, pa se še ustavil nisem v Opatiji, nato pa nazaj na Rupo, Knežak, Postojno, Planina (so se spet nekaj pederirali po ovinkih - z avtomobili), Ljubljana in nazaj v naše lepo Zasavje.

Vreme na morju za en ku***, v okolici Delnic in Risnjaka je bilo še dosti snega ob cesti in nekaj peska na cesti pa dokaj mrzl, drugače drugod lepo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je blo noro dobr, po treh dneh spet sedel na motorju......... ampak zal samo v garazi :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opravil majhno dnevno vožnjico na relaciji TC, AMZS, kitajc, garaža... :) Vsega skupaj prvih 20 kilometrov :) Lep dan je danes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans zarad mraza naredu sam 50 km. Se še kr čutjo oblaki pa k veter piha :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....od 11:45 do 17:15 naštel vsega skupaj 10 motorjev na obali, verjetno jih je bilo več naokoli, ampak dosti več spet ne, sem bil večinoma skoz na motorju in to je seštevek! Whatever :? , več placa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem se furu po glavni gor pa dol, k so bli glih polcaji tm, pa tut vidu ene 15 motoristov :arrow: kje ste vsi??? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem se furu po glavni gor pa dol, k so bli glih polcaji tm, pa tut vidu ene 15 motoristov :arrow: kje ste vsi??? :shock:

Nekateri smo zbolel. Gledano s pozitivne strani bo pa več denarja za bencin in gume za tople dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem se furu po glavni gor pa dol, k so bli glih polcaji tm, pa tut vidu ene 15 motoristov :arrow: kje ste vsi??? :shock:

Nekateri smo zbolel. Gledano s pozitivne strani bo pa več denarja za bencin in gume za tople dni.

Hit se pozdravte, de bom mel kerga za pozdravt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo bli na bledu na srečanju 'Zmrznjenih'!!!

Tja se nas je v skupinici pelal cca 20 ,prav fino!!!

No k sm domol pršu sem pa vidu da nau dost za dons tko da sm jo hitr še pihnu na Rakitno in preko Podpeči na Vrhniko!!!No za prvo silo je blo teh 300km dons! :D :D :wink:

Seveda pa smo se še prej navozil na testnih vožnjah Bmw pri Avto Aktivu!!! 8)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!