Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj III


Ice

Priporočene objave

trikrat sem bil opran, ker imajo nekateri avtomobilisti res veselje prat šipe kadar je motorist za njimi.

skupaj 350km

8)

Mater na take sem pa tako jezen da bi jih kar... :evil: Nekoč smo govorili o ležajnih kroglicah v žeu :twisted: samo mislim da bi bilo kar malo prehudo. Kaka flaša umazane vode z malo zemlje pa avto prehitet pol pa tisto vodo ven spustit. Mogoče bo potem drugič pogledal v špegu preden bo pral šipe :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, morda je pa kdo od teh voznikov pogledal v vzvratno ogledalo, videl motorista in prav zato pričel s pranjem stekla... :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabe novice:

Na vožnji nazaj iz Portoroža na Črnem Kalu, je Robycop-a zadel (v ogledalo) nasproti vozeči avtomobilist (pijan). V ovinek mu je pripeljal po njegovi strani. Robycop je šel za njim, ga ujel in izterjal denar za novo ogledalo.

Ko je pa šel za nama (jest in Dave), je na Črnem Kalu videl prometno nesrečo v kateri je bila udeležena motoristka. Situacija je izgledala zelo slaba...

Držim pesti, da se ni zgodilo najhujše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Kacotom bla v Portorozu na pici, se obrnila in sibala proti Vranskemu, kjer naju je pricakala - Zabica :D Lepih 631km, ce izvzamem kazen 30.000 (prokleti prasci, tistih, ki vozijo prepocasi pa ne kaznujejo!!!!!! :evil: :x :evil: :x ). O nesreci na Crnem Kalu pa nic ne vem, nazaj sem se tam mimo peljal okrog 16.00 in je blo vse mirno.

P.S.: KACJE RIDE SO ZAKON, samo moja guma ni :lol: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabe novice:

Na vožnji nazaj iz Portoroža na Črnem Kalu, je Robycop-a zadel (v ogledalo) nasproti vozeči avtomobilist (pijan). V ovinek mu je pripeljal po njegovi strani. Robycop je šel za njim, ga ujel in izterjal denar za novo ogledalo.

Ko je pa šel za nama (jest in Dave), je na Črnem Kalu videl prometno nesrečo v kateri je bila udeležena motoristka. Situacija je izgledala zelo slaba...

Držim pesti, da se ni zgodilo najhujše...

Bedno... Baje slabse ne bi moglo :cry:.

Moje sozalje roberrt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo jo pičl v Postojno na pijačo in vmes smo se vstavl na ridah kjer smo srečal Vikinga in Kiki ter pogledal nekaj zanimivo odpeljanih ovinkov!!! :D Bilo je super!Vožnja pa se je zaključila na kavi v Mačku!!! 8)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od sodelavca dekle se je mimo peljalo in bi naj ena bila smrtna žrtev. Upam da se moti. Groza! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst naredu eno fejst furo, Kranj - Portorož. 330km, mem (nasrečnega)Črnga kala sm se pa pelou ob 17.00. Srečal veliko motoristov med njimi tud Roberrt-a, drugih nisem poznal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno 10 minut pred to nesrečo, isto na črnokalskem klancu, je enega koprčana zaneslo na moj vozni pas (vsaj meter in pol na mojo stran), ravno, ko sem vozil nasproti. Zadela sva z ogledali (razsut), on pa odpeljal naprej. Šel sem za njim in ga dohitel. Zadetek od alkohola.

Ko sem šel nazaj, sem pa videl ta nesrečni prizor, v tistem trenutku mi je bilo žal, da nisem tipa prijavil policiji!!!

Sožalje tudi od mene, pazimo se na cestah, v hipu nas ni več!!!

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se hotel pred zaključkom prijetnega dneva tu gori považiti, kako lepo sem se prevozil popoldne, pa me je na začetku v glavo udarila žalostna novica.

Opravil nedeljsko popoldansko vožnjico po severovzhodni SLO:

CE-Žalec-Velenje-SG-Dravograd-Radelj-MB-MS-Lendava-Razkrižje-Ptuj-Sl.Bistrica-Sl.Konjice-CE

380 km na zelo čistih cestah, sledovi peska le na strmo padajočem ovinku za Vrholami (Sl.Bistrica-Sl.Konjice) in nekaj zemlje od vlečenja lesa iz gozda na prvem večjem ovinku na Radelj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa familija smo šopali na morje,v PO na pumpi mislim da sem vidla robycopa pa še enega.Vreme dol je bilo super doma smo bili že ob 16h pol sem šla pa še mal na ride firbec past.Zvečer pa sem izvedela slabo novico in sem še zdaj žalostna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Vceraj sem si utegnil vzeli eno uro voznje z mojim motorinotom. Prevozil relacijo Litija-Jance-Besnica-Litija in ugotovil, da se dez ni dosti spral cesto med Veliko Stango, Jancami in Besnico in je kr nekaj nevarnih ovinkov, zato motoristi pozor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sva se jst pa kolega mal zapelala gor pa dol okl Litije. Za ene 100km sva zbrala skup. Škoda k je blo oblačen pa je ful pihal, sam z voljo tut gre... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rakitna z nekaj skoki in Vrhnika sta bila danes ob vetrovnem vremenu ravno prav za skomine potešit!!! :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povratni điro GO-BC.Od Tolmina do Kobarida svinjinjsko pihalo.Število mopedov na cesti kar lepo narašča.V Solkanu videl eno srebrnotransalpkozbjondastimrepkomMBtargapress LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kužata peljal na sprehod : Nm-Celje-Velenje-Mozirje-Lj-Kočevje-Dvor-nm.

Lepa vožnja, zvečer pa se mi je pokvaril dan.(Novice-Motosvet)

danes zjutraj prebral grozoto v BLESAVIH SLO. NOVICAH. Mislil sem dati na Ninin topic pa jo kljub temu, da je nisem poznal, preveč spoštujem.

Novice so napisale: motorist je menda prehiteval, pri prehitevanju padel ter se zaletel v nasprotno vozeči avto.... (po neuradnih vesteh OKC Lj.).

Svinjarija tega novinarja, ki je nepreverjeno vest objavil

Do kdaj bomo še motoristi avtomatsko krivi??????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po več kot tednu dni abstinence sem včeraj spet zajahala tigrčka. Sva šla turco: Lj-Kalce-Godovič-Idrija-Most na Soči-Sveta gora-Nova gorica-Ajdovščina-Col-Predmeja-Kalce-Lj. Prekrasnih 250 km. Na primorskem je bilo že ornk toplo, medtem ko me je čez podmejo še vedno spremljal sneg in mraz. V Ljubljani pa oblačno in ne preveč toplo vreme. Ampak je pa takoooooooooo pasalo.

Cesta drugje BP, razen na cesti Kalce-Godovič so na nekaterih delih kar kolesnice v pesku na cesti. Cesta proti Idriji je bila nekam sumljivo prašna, pa čez Predmejo seveda mrzel asfalt.

Kdaj se gremo naslednjič peeeelaaaat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa familija smo šopali na morje,v PO na pumpi mislim da sem vidla robycopa pa še enega.Vreme dol je bilo super doma smo bili že ob 16h pol sem šla pa še mal na ride firbec past.Zvečer pa sem izvedela slabo novico in sem še zdaj žalostna

Tisto zraven Robycop-a je bil Dave s svojo novo Hornet-ko jest sem pa zraven tankal bencin v mojo R6-ko :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sva šla turco: Lj-Kalce-Godovič-Idrija-Most na Soči-Sveta gora-Nova gorica-Ajdovščina-Col-Podmeja-Kalce-Lj. ...

Mačka, pa kje za vraga najdeš ti to Podmejo na tem koncu. Sem skoraj doma tam, pa pojma nimam. Atlas pozna edino Podmejo pri Trbovlju. Če pa misliš Predmeja, bi bilo pa že bolje! Torej Ajdovščina - Predmeja - Col itd.

Pred-meja, izvira iz poimenovanja lokacije pred mejo izpred mnogo let(je bila včasih tudi rampa tam), kjer je danes spomenik ing. Reslu (Češki logar ki je izumil ladijski vijak in je na tem področju služboval).

Imej se

HHV :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka, pa kje za vraga najdeš ti to Podmejo na tem koncu.

Horjo, sorči. Ustno izročilo, I guess.

Bom popravila na Predmejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dilema! V petek imam prvi servis,pa mi manjka še 200 km.Zato sem se danes odpravil proti Postojni a me je na Vrhniki presenetilo rosenje dežja.Ker sem bil brez dežnega konbinezona sem obrnil nazaj proti Lj.

Ker pa mi manjka kilometrov sem prevozil dva kroga po LJ-obvoznici.Mogoče se komu zdi malo smešno a sem le naklepal nekaj manj kot 100 km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naredil prvih nekaj kilometrov z registrsko tablico. Na žalost sem kmalu moral prekiniti prvo skoraj legalno vožnjo zaradi pomankanja časa :roll:

Ride wirh the wind :evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!