Skoči na vsebino

srečna sem!!!


pupa

Priporočene objave

...in bi 3x premislila preden bi se na nosečnico spravila....hormoni pa to... :lol:  :lol:  :lol:

Se tut to dogaja :oops: :wink: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa: Še dobro da sem šel danes brat. Sicer pa mislim da nateg nebi uspel čeprav so me včeraj dvakrat nategnil (ampak 2/20) je kar dober uspeh :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupek....

zdaj se pa vprašaj, zakaj te ne jemljejo resno,ko se hecaš iz takšnih stvari...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je prvi april BMW..... takrat samo iščeš nateg, ki bo uspel.......

................. in ta je!!!!!

:twisted:  :wink:

A da je??? :?

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupika samo da si srecna 8) ........ BTW,vem za poceni pampersice (zensko/musko mesano)..... cca.1x 40 ft. kontejner..... zainteresirana?! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa ratala ti je fora bolje kot komurkoli drugemu. Prvi april je namenjen natanko temu. Pripombe imajo sedaj tisti, ki se počutijo najbolj nategnjene. :P :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je prvi april BMW..... takrat samo iščeš nateg, ki bo uspel.......

................. in ta je!!!!!

:twisted: :wink:

pa mi ne deluješ kot ženska, ki išče nateg na prvi april......pa še da uspe....neverjetno....... :twisted: :wink:

srce,naslednjič kar na štacion....ni hudič, da ti ne bi ratalo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa...

A tisto o najdeni ljubezni je tud nateg?

Sicer sem čist verjel, sploh ni važno če je bil prvi april, ker se v moji okolici rojevajo froci kot .... (vsak naj si svoje misli :twisted: ).

Od 8 sodelavcev ma eden še ne mesec starega, 2 pa še čakata v roku dveh mesecev. Drugače pa še znanci delajo kar v redu na tem.

Opažate tudi vi novi val BABY BOOM-a? Pa mlade mamice z vozički?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motomanijak.... noro je....... pri nas tudi sodelavka noseča, kolegice noseče, ravnokar rodile itd...... sami vozički, pa nosečnice, pa mlade mamice in male klobaske....... noro je....

Ne, kar se tiče ljubezni ni nateg............ samo TRENUTNO nisem ŠE noseča........ :wink:

BMW, se mi ni treba izpostavljati za nateg.... najlepš je, da to kar doma dobiš... ti ni treba naokrog hoditi.........

....jaz pa raje ostalno psihično nategnem kot fizično, ker bi v slednjem primeru imeli verjtno preveč posledic :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motomanijak, to si pa tako napisal, da sem najprej pomislila, da imas pri vseh teh tisto nekaj zraven, hehehe ... :lol: :lol: :twisted: :twisted: :P :P 8) :D :D

@Pupa, samo da si srecna!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa...

A tisto o najdeni ljubezni je tud nateg?

Sicer sem čist verjel, sploh ni važno če je bil prvi april, ker se v moji okolici rojevajo froci kot .... (vsak naj si svoje misli :twisted: ).

Od 8 sodelavcev ma eden še ne mesec starega, 2 pa še čakata v roku dveh mesecev. Drugače pa še znanci delajo kar v redu na tem.

Hočeš rečt, da se "vsem jebe" oziroma da je na delu "seksualna globalizacija"? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj tudi jaz bi v tako investicijo svoj kapital s tekočimi obrestmi investiral. Lahko tudi le v dobrodelne namene, torej uspešnost investicije je lahko vprašljiva. Glavno je, da se investira. Ali kdo pozna kakšno takšno investicijo, ki je potrebna ...?

Ne rečt hoče da je moderno brez zaščite! ...

Ne samo oralno ni več moderno. Sedaj je IN, da moški ližejo in sesljajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!