Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike II


Ice

Priporočene objave

dons ko sem pivo pil za Savo sem videl nekega Husquarnaša(TE610), ki se je počasi potikal po peščenih in prodnatih brežinah..ni blo možnosti za ustavit ga, ker je bil na 2. strani vode

7AK, dej mi še enkrat povej firmo une ĐAKE, ker tista AXO mi je bla premejhna, drugač je bla pa super

slike bojo upam da kmau :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend lahko pričakujete obilo novih enduro slikic. Se mam v planu zgubit. S sabo bom čist slučajno mel hrano, pijačo, kompas, zemljevid, in seveda fotiča :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend lahko pričakujete obilo novih enduro slikic. Se mam v planu zgubit. S sabo bom čist slučajno mel hrano, pijačo, kompas, zemljevid, in seveda fotiča  :roll:

Čisto sam nikol ne lazi offroad, zna bit hudo nevarno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend lahko pričakujete obilo novih enduro slikic. Se mam v planu zgubit. S sabo bom čist slučajno mel hrano, pijačo, kompas, zemljevid, in seveda fotiča  :roll:

Pa še kakšno puško z uspavalom priporočam (medvediinpredvsemlovcipress) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend lahko pričakujete obilo novih enduro slikic. Se mam v planu zgubit. S sabo bom čist slučajno mel hrano, pijačo, kompas, zemljevid, in seveda fotiča  :roll:

Čisto sam nikol ne lazi offroad, zna bit hudo nevarno..

Če gre kdo zravn mi je zoprno ,ker on ponavad več zna in me pol čaka ...pa take fore :oops: :roll:

Pa itak ne poznam nobenga k bi bil blizu s podobnim motorjem.

tko da.... do nadaljnega se vozm solo

Brane kakšne probleme si mel ko si se vozu sam? (razen tega ,da si se matru motor vlečt z blata)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po takih terenih se nikol ne vozim sam..ker se zna zgodit da tako zletiš v kakšno jamo, da tudi 112 ne moreš poklicat z mobiča.

enduraš:se nič ne bojiš za fotiča, da ga zmeri s sabo nosiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ga ne zmeri :roll:

Zadnič k sm na kros progi padu sm prliletel na hrbet (10min prej sm mel v njem fotiča)!!! Na srečo sm mel fotiča v času padca okol pasu in fotič je bil na varnem spredi :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend lahko pričakujete obilo novih enduro slikic. Se mam v planu zgubit. S sabo bom čist slučajno mel hrano, pijačo, kompas, zemljevid, in seveda fotiča  :roll:

Čisto sam nikol ne lazi offroad, zna bit hudo nevarno..

Če gre kdo zravn mi je zoprno ,ker on ponavad več zna in me pol čaka ...pa take fore :oops: :roll:

Pa itak ne poznam nobenga k bi bil blizu s podobnim motorjem.

tko da.... do nadaljnega se vozm solo

Brane kakšne probleme si mel ko si se vozu sam? (razen tega ,da si se matru motor vlečt z blata)

Ene 2x sem se zvrnu tako, da sem se sam kumej zvleku izpod mopeda. tel. ni delu tam!! Ne vem kako bi blo, če bi kaka kost šla..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa še res je :!: jest sn si u gwozdi ramo spahnu k sn muotou neki po snegi, pa sam sm kumej zvleku motor in sebe prvleku do doma z eno roko :!:

je treba mjrkat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa kaj pucate te vaše motorje!!?

Upam da boste svetovali kako učinkovito in hitro metodo, ker tako ne gre več naprej!! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa kaj pucate te vaše motorje!!?

Upam da boste svetovali kako učinkovito in hitro metodo, ker tako ne gre več naprej!! :evil:

:arrow: iskalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voda , drgnjenje , voda in še mal drgnjenja .... a sm že omenu drgnjenje? :lol: :lol:

Sam res.... kako spucaš čreva pri enduro motorju??? :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa kaj pucate te vaše motorje!!?

Upam da boste svetovali kako učinkovito in hitro metodo, ker tako ne gre več naprej!! :evil:

8) VAPO vse spere..... :D pa še zlo hitr gre nesnaga dol..... :lol: če pa prestaviš pranje na naslednji dan in se malček zasuši :evil: ....pol je pa potrebno malo več truda in vztrajnosti :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes tekma na Rakeku, in ne prejšnji teden, ko sem rinu gledat prazno progo :evil:

amatersko prvenstvo, začetek naj bi bil ob treji uri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je blo pa kar mal zoprno v hosti... vse je šlo neki napočez :roll:

Zato je blo pa na cesti tok bolš :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo fajn je dokler je kontrolirano :lol: :lol: pol ko ni več pa rata zoprno :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes tekma na Rakeku, in ne prejšnji teden, ko sem rinu gledat prazno progo :evil:  

amatersko prvenstvo, začetek naj bi bil ob treji uri

Kaj pol si šou pogledat ?

Jst sem šel malo pogledat, gledalcev ni bilo ravno veliko, v bistvu ravno prav da si lahko gledal brez gneče.

Drgač je pa noro gledat kroske ki se podijo po blatu, al pa skoke... res blo je fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šel ja

bi tekmoval, če bi nasploh kaj več treniral, zadnji sigurno nebi bil :lol:

sej bom še neki slik stlaču gor (k so mi ratale)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!