Skoči na vsebino

Škripanje zavor


Priporočene objave

Mam skutera ki mu bremze zelo škripajo. Ne vem kaj naj naredim.

Zamenjal sn že ploščice. Pa ne pomaga. Ma kdo kakšen nasvet? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WD 40. Garantiram da ne bo škripalo. :twisted:

tosm jes enkat na mopedu naredu:)) sej skipal ni vec sam jesm biu pa u grabnu:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WD 40. Garantiram da ne bo škripalo. :twisted:

tosm jes enkat na mopedu naredu:)) sej skipal ni vec sam jesm biu pa u grabnu:))

Ah, nepomembni stranski učinki :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tud izkusne z wd40 pa ti ne priporocam ker moj disk poj ni delov normaln prblizn 1dan in pol, pole je biu pa spet isto.. Skriplje ti pa zato ker mas nove, sj so men tud sam se vnesejo tko da mi zj sam se takrat skripljejo ko cis mal prtisn na (sprednjo)bremzo..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tud izkusne z wd40 pa ti ne priporocam ker moj disk poj ni delov normaln prblizn 1dan in pol, pole je biu pa spet isto.. Skriplje ti pa zato ker mas nove, sj so men tud sam se vnesejo tko da mi zj sam se takrat skripljejo ko cis mal prtisn na (sprednjo)bremzo..

lp

:shock: is this for real?! :shock:

:?: :?: :!: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je ze dolg cajta od tega, sam sm zihr da mi vsaj en dan ni dobr prjel disk(ampak mislm da se vec kot pa 4ure nism vozu) aja pa jst bl na izi bremzam raj veckrat po malem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma men tut to dela. Pa sm se že ubistvu navadu. Piskat pa začne, k se pelem nad 30km/h. Je pa res da mam šele 400km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo bakrene paste na ZADNJI del (proti batom) ploscice in cviljenje bi moralo nehati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj že majo ploščice enih 2500km prek pa vseeno škripa. Pa z wd sn tudi probal pa nimam dobrih izkušn (po bregu navzdol) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tudi cvilijo. sploh zaj, ko mam novi disk, pa tudi ko zamenjam ploscice mi na cajte. me je pa v mestu sram ko cvili tak. al pa ko punco peljem, hehe:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo bakrene paste na ZADNJI del (proti batom) ploscice in cviljenje bi moralo nehati.

bakrena pasta pomaga; ali bo pa naprej cvililo in skripalo in sploh bo UNCOOL. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!