Skoči na vsebino

Kawasaki ZX 12 R


boli

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

no moja je sedaj zaradi prehoda na 4kolesnik (nožni pogon) naprodaj.. :cry: nedotaknjena, če koga zanima.. je pa na avtopikanetu.. sicer pa na ogled v Motocentru na Ptuju.

post-6736-0-75225500-1297515316_thumb.jpg

post-6736-0-92588400-1297515330_thumb.jpg

post-6736-0-09837700-1297515346_thumb.jpg

post-6736-0-90827100-1297515395_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _THUNDER_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bemti sunac Thunder, jaz sem mislil, da si jo že prodal. :blink: Mi ni Marduk nič omenil, da jo še imaš in da bo sedaj naprodaj, ko sem se že drugam zainvestiral. Škoda jo je, škoda! Lepotička, prasička. Ena redkih, ki mi je bila res všeč. :wub:

Ajaa, pa joške imaš še zmeraj carske!

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti, dobre motor samo kaj ko sem finančno prekratek. no mogoče pa na lotu zadanem pa te pokličem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 let pozneje...

Zivjo

Upam, da mi lahko kdo pomaga. In sicer koncno je napocil cas, za 12ko in sem si sel ogledat tole :

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9043062&show=1

Zanima me, ali kdo mogoce pozna ta motor? Imajo mogoce kaksne "kronicne" tezave ti motorji? Omenjeni primerek je relativno dobro ohranjen, sicer ima nekaj prask ampak zadeva je le stara 12 let.

Hvala za pomoc

Lp

Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Je še kdo na 12-ki :D Vedno mi je bil lep motor.. zmogljiv... Drug problem pa je ker sem velik 205cm in na te nove 1000-ke nikakor ne pašem :P Nisem še preizkusil 12-ke, pa vendar imam upanje, da bom imel vsaj približno dovolj prostora gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, bojc84 pravi:

Je še kdo na 12-ki :D Vedno mi je bil lep motor.. zmogljiv... Drug problem pa je ker sem velik 205cm in na te nove 1000-ke nikakor ne pašem :P Nisem še preizkusil 12-ke, pa vendar imam upanje, da bom imel vsaj približno dovolj prostora gor :)

Prijatelj imel...Peljat se gre fajn,leti ful,presenetila pa me je mirnost na zalivkah na cesti med preizkusom.....je pa to le velik in težek moped.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj velikost mi je všeč, teža žal posledično paše zraven. Nazadnje sem videl eno zeleno parkirano na Grobniku :) lepotička :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, bojc84 pravi:

Saj velikost mi je všeč, teža žal posledično paše zraven. Nazadnje sem videl eno zeleno parkirano na Grobniku :) lepotička :D 

On ni tak dedi ko ti...ker pa je dal komplet akrapoviča je mislim profitiral 12kg..med samo vožnjo po cesti se mi ni zdela težka...prav vredi mopi za velikega deda,ki nima namena obiskovati dirkališč....lahko pa si uresniči željo in brez predelav doživi preko 300km/h

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za teh par kilc več se nebi kaj preveč sekiral, važno da se lepo pelje, pa da fino gre (kar ne dvomim).

Drugače pa tud kašen krogec na Grobniku ne bi bil sporen. Ni ravno za rekorde (pa saj sem tudi sam daleč od le tega), bo pa verjetno pozicija na malo večjem motorju tudi pripomogla k bolj kontrolirani vožnji :D pač malo za dušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že pri moji velikosti je 12 občutno boljša in hitrejša po cesti kot rsv.."problem" je ker si z 12 po števcu zelo hiter občutka pa nimaš da si...še posebej napram rsv

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sigurno bo treba pazit, da ne bo hitro prehitro. Je pa zanimiva ta primerjava z RSV, tam je res letelo po občutku nenormalno, po števcu pa ne toliko :D Mi je pa 12-ka nekaj posebnega. Res upam da najdem kakšno lepo. Če je ne bo, sem pa malo gledal tudi ZZR 1400. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, bojc84 pravi:

Ja sigurno bo treba pazit, da ne bo hitro prehitro. Je pa zanimiva ta primerjava z RSV, tam je res letelo po občutku nenormalno, po števcu pa ne toliko :D Mi je pa 12-ka nekaj posebnega. Res upam da najdem kakšno lepo. Če je ne bo, sem pa malo gledal tudi ZZR 1400. 

Pač saj veš kak čutiš zalivke na rsv,kako gotesno leti pa še 250 ni...pri 12 takrat šele razmišljaš,da bo potrebno počasi prestavit v četrto...zzr1400 nikoli vozil...pra veliko bolj potovalen kot 12 al ne....

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Pozdravljeni.

Tole je sicer malo long shot ker je 12-k že na cesti hudo malo, kaj šele lastnikov na forumu, pa vseeno potrebujem informacijo/nasvet. 6 let sem vozil XX, zdaj pa sem drugo leto na fzs 1000, ki sem jo dobil zelo ugodno od kolega z malo kilometri, pa vendar ne zdržim vec...enostavno ni to to in bi se rad vrnil na "hypersport" :yea2: 

Sicer se bom glede na ponudbo dvananstk pri nas kar načakal in nagledal avto.neta, bi pa bil vesel ene informacije. Večkrat sem že zasledil, da je zx12 precej velik motor. Velik v smislu visok v sedežu, pa me zanima koliko resnice je v tem. Visok sem meter in tričetrt (175), tako da do zdaj nisem imel kakšnih resnih težav z nobenim mopedom (gilera rc, ki je bila res kobila vendar ozka, zx9r, cbr1100xx in zdaj fazer, ki je še najnižji), pa vendar ne bi rad skakljal po prstih na vsakem semaforju. Zanima me pa izključno druga generacija 12ke...z "oglatimi" lučmi...torej 2001 in naprej. Še vedno se lahko vrnem na XX, je nikoli nisem povsem pozabil :wub: :OK: No lastniki...z besedo na dan, primerjava.z XX bi bila pa sploh dobrodošla (ergonomija, vožnja sama po sebi...moč pa vem da ni primerljiva) 

Popravljeno . Popravil Slide
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sicer nisem nikoli vozil XX in je tudi od  tega ko sem vozil 2-ko minilo že dosti let ampak jo imam v spominu kot super udobno in se ne spomnim da bi bila kaj pretirano visoka. Visok sem pa tako kot ti. Imel jo je tudi kolega ki je pomoje enih 185 cm pa se je super vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za to informacijo. Vem da je najboljše probat na lastni riti, ampak je to težava če se prodaja pri nas mogoče ena na leto :) V nemčijo, kjer je robe dosti, pa ni za it, brez da se prej tukaj usedem na eno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi našel kako dobro za normalen denar bi jo jaz tudi vzel :) Lani sta se prodajali 2 kar dolgo pol pa sta ob zginili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
25 minutes ago, NX650 said:

Lepotica!

Naj ti služi kot si rekel... do penzije in naprej.... 

Hvala, tudi jaz upam da bo :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, če kdo pozna kakšnega serviserja, ki se dovolj dobro spozna na tele 12-ke, je informacija dobrodošla...da ne ugibajo potem kako se kaj dela :)  Marduk, kakšna info mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Vidim, da ni nekaj veliko zivljenja na 12kah...pa da malo zbudim temo ?

450km...Trbovlje-Tuhinjska dolina-Kamnik- Golnik-Trzic-Bled-Kropa-Drazgose-Zelezniki-Podbrdo-Most na Soci-Idrija-Lj-Trbovlje...krasna fura po dolgem casu.

20210522_141603.jpg

20210522_141706.jpg

20210511_072720.jpg

20210510_140243.jpg

20210510_122535.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!