Skoči na vsebino

Ravnanje z novo 70ccm predelavo


vuca77

Priporočene objave

Kako naj vse pazim na 70ccm POLINI Corsa KIT . da mi bo lepo in dolgo delala normalno.

Za vse odgovore se lepo zahvaljujem

LP Vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj že mam od LM racing sintetično.Zakaj nebi sem ltega dat.Uplinjač ni vredi nastvljen če mi "je" svečke.

LP Vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke si že ke računal keko ti žere zaj???

z toti 19'' lukni v fergazeru ti bo itaq žrlo ko avion :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sj ti je zok lepo napisov-da ga pocas ulavfej, ampak kdaj pa le stisn gas, da ga ne zamoris, zj ce mas teflonsk bat se je treba merkat tm ene 300km ampak ubistvu ne rabi ulavfavanja,ce mas pa navadnga je pa to treba mal bl pazt, ne ga mrzlga tisat, pa ne masine pregrevat pa bo..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa se nekj sm puzabu: En moj kolega je mu nrg-ja 2jko(polini70+19del'orto+en hud gianelli auspuh) pa ga je tisov ko je biu cis frisn, ko pa se je ulavfov mu je pa su komj 90, tko da ga je en s kimkotm nascau u breg..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, tk je pr men blo s frchotom, sn meu spusceno glavo pa lipnika, v breg me je pa vsak originaln prehitu :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa se nekj sm puzabu: En moj kolega je mu nrg-ja 2jko(polini70+19del'orto+en hud gianelli auspuh) pa ga je tisov ko je biu cis frisn, ko pa se je ulavfov mu je pa su komj 90, tko da ga je en s kimkotm nascau u breg..

lp

zakaj pa še zobnikov menjal??? če je že teko keša vložo noter bi še lahko 20 čukof za zobnike dal vun ali ne?

ke mogoče veš keko mu je žrl z 19'' fergazerom???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojm mam jst 19gor, ker mi skur ceu kesl na 40-60km, pa ce bi kdo znov povedat kuko se vid kolk je frgazar velik, ker sm to do zdej prepuscov Benotovmu fotru..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm.. edina stevilka k sm jo zasledu je bla 20??

Sam sm pa vidu tud 96let, to nj bi pomenil kdaj je biu motor narjen, samo v mojem primeru je biu motor kupljen 98 leta???

Najbol da grem Lipnika prasat mi bo on bl znov puvedat,

samo se mi pa ful cudn zdi, ker:

1. prevec pije

2. pa se zdj(ko mam normaln auspuh) vcas kolegu (nrg3 z polini70+ leovince) za rt pridem :)

3.prej ko sm mu pa se gianelli jajca je pa 110 za salo dobu ( terov ga pa nism prevec z veseljem vec ko pa 120)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ko mam zdaj novo 70ccm ko je mrzla pa ko speljem se tak dere pa komaj kam gre pol pa ko je topla mašina pa gre normalno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ko mam zdaj novo 70ccm ko je mrzla pa ko speljem se tak dere pa komaj kam gre pol pa ko je topla mašina pa gre normalno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par minut počaki da dela na mestu, pol se pa počasi odpelji dokler ne čutiš da je mašina dovolj ogreta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tudi pozere...

en je reko, da pravilno nastavljen fergazer ne pozre veliko, ceprav dela najboljse kar lahko... torej, verjetno se se da pri tebi (prav tako pr meni) kaj nastavit na fergazerju, da bo boljse delal in ne bo zr tolko pa ne bo tak trokiro:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam 34 mm frgazar, sicer 125ka (sam to bi pol po moji logiki mogl se vec zret), pa mi s ffffuuuulllll gas nonstop voznjo ne pozre vec ko 12 litrov na 100. tole po moj ni vredu nastelano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi es: normalna poraba je okrog 6 l/ 100 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst imam fergazer 28 in 125 ccm in pokuri 3,5 na relaciji in 6 v mestu.

Na skuterju sem imel pa 70 ccm in original fergazer pa je kuru bliz 8l/100km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam nekaj povem motor žer tak hudo da še jaz pijem nea tak hitro:)))

se še spomniš ke sn ti jas reko, ko si naročo 19tko????????? :wink: :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da pretiravate s temi 19 frgazarji in celo večjimi.za 70 ccm je 17,5 pomoje najbol,pravilno naštelan požre manj od originalnega-preverjeno.kolega je mel na gileri polini 70,daljše prenose,17.5 frgazar in mu je kuru 3 litre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!